Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Büyükler Avrupa Şampiyonası 04-06 Mayıs 2007 - Bratislava Slovakya
Büyükler Avrupa Şampiyonası 04-06 Mayıs 2007 - Bratislava Slovakya
Tweetle
Müsabaka Dosyaları
Pool Dosyaları
Büyükler Avrupa Şampiyonası
04-06 Mayıs 2007
Bratislava Slovakya
Büyük Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luca Valdesi
İtalya
2.
Fernando San Jose Bastante
İspanya
3.
Vu Duck Minh Dack
Fransa
3.
Lucio Maurino
İtalya
Büyük Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mirna Senjug
Hırvatistan
2.
Jessica Buil
Fransa
3.
Almudena Munoz Gonzales
İspanya
3.
Michelle Saner
İsviçre
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
İtalya
İtalya
2.
Fransa
Fransa
3.
İspanya
İspanya
3.
Sırbistan
Sırbistan
Büyük Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
İspanya
2.
İtalya
İtalya
3.
Fransa
Fransa
3.
Karadağ
Karadağ
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Francesco Luca Ortu
İtalya
2.
İlyas Demir
Türkiye
3.
Danil Domdjoni
Hırvatistan
3.
David Luque Camacho
İspanya
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yücel Gündoğdu
Türkiye
2.
Ivo Cvetkovski
Makedonya
3.
B. Ivanov
Bulgaristan
3.
Dimitrios Triantafyllis
Yunanistan
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rafael Aghayev
Azerbaycan
2.
Serkan Yağcı
Türkiye
3.
Omar Omarov
Rusya
3.
Diego Davy Vandeschrick
Belçika
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luigi Busa
İtalya
2.
Matija Matijevic
Slovenya
3.
M. Gadzhiev
Rusya
3.
Cedric Sioussaran
Fransa
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ivan Leal Reglero
İspanya
2.
Andrej Harnicar
Slovakya
3.
Alessandro Nardi
İtalya
3.
Dejan Vozlic
Slovenya
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Stefano Maniscalco
İtalya
2.
Alen Zamlic
Hırvatistan
3.
Alexandr Guerunov
Rusya
3.
Javier Martinez Guzman
İspanya
Büyük Bay Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rafael Aghayev
Azerbaycan
2.
Klaudio Farmadin
Slovakya
3.
Zarko Arsovski
Makedonya
3.
Yusuf Başer
Türkiye
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Gülderen Çelik
Türkiye
2.
Monika Visnovska
Slovakya
3.
Selene Guglielmi
İtalya
3.
Muriel Vanderhaeghen
Belçika
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Petra Pecekova
Çek Cumhuriyeti
2.
Vildan Doğan
Türkiye
3.
Anna Fajkowska
Polonya
3.
Carmen Vicente Cabanas
İspanya
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yıldız Aras
Türkiye
2.
Arnela Odzakovic
Bosna Hersek
3.
Fanny Clavien
İsviçre
3.
Alexia Karypidou
Yunanistan
Büyük Bayan Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Eva Medvedova Tulejova
Slovakya
2.
Cristina Feo Gomez
İspanya
3.
Yıldız Aras
Türkiye
3.
Tiffany Fanjat
Fransa
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rusya
Rusya
2.
Yunanistan
Yunanistan
3.
İtalya
İtalya
3.
Bosna Hersek
Bosna Hersek
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
İspanya
2.
Bosna Hersek
Bosna Hersek
3.
Almanya
Almanya
3.
Slovakya
Slovakya
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
İtalya
5
1
4
10
2
Türkiye
3
3
2
8
3
İspanya
3
2
5
10
4
Azerbaycan
2
0
0
2
5
Slovakya
1
3
1
5
6
Hırvatistan
1
1
1
3
7
Rusya
1
0
3
4
8
Çek Cumhuriyeti
1
0
0
1
9
Fransa
0
2
4
6
10
Bosna Hersek
0
2
1
3
11
Yunanistan
0
1
2
3
12
Slovenya
0
1
1
2
12
Makedonya
0
1
1
2
14
İsviçre
0
0
2
2
14
Belçika
0
0
2
2
16
Bulgaristan
0
0
1
1
16
Almanya
0
0
1
1
16
Karadağ
0
0
1
1
16
Polonya
0
0
1
1
16
Sırbistan
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Gülderen Çelik
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
1.
Yıldız Aras
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
1.
Yücel Gündoğdu
Büyük Bay Kumite 65 Kg
1.
İlyas Demir
Büyük Bay Kumite 60 Kg
2.
Serkan Yağcı
Büyük Bay Kumite 70 Kg
2.
Vildan Doğan
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
2.
Yıldız Aras
Büyük Bayan Kumite Open
3.
Yusuf Başer
Büyük Bay Kumite Open
3.
Benzer Müsabakalar
2016 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
2015 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
2014 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
2013 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Macaristan
2012 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2011 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İsviçre
2010 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
2009 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hırvatistan
2008 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2006 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Norveç
2005 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
2004 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Rusya
2003 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
2002 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Estonya
2001 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Bulgaristan
2000 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
1999 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yunanistan
1998 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1997 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İspanya
1996 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Fransa
1995 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Finlandiya
1994 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İngiltere
1993 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Çek Cumhuriyeti
1992 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Hollanda
1991 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Almanya
1990 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Avusturya
1989 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | Yugoslavya
1988 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İtalya
1987 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İskoçya
1985 - Büyükler Avrupa Şampiyonası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...