E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Balkan Şampiyonası 24-26 Eylül 2010 - Loutraki Yunanistan Büyükler Balkan Şampiyonası 24-26 Eylül 2010 - Loutraki Yunanistan

Büyükler Balkan Şampiyonası
24-26 Eylül 2010
Loutraki Yunanistan


 
Büyük Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Dejan Pajkic Sırbistan
2. Arslan Çalışkan Türkiye
3. Metin Sofuoğlu Türkiye
3. Eleftherios Konstantakopoulos Yunanistan
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Marija Madzarevic Sırbistan
2. Tamara Ribarska Makedonya
3. Verica Trajkovska Makedonya
3. Aleksandra Petrovic Sırbistan
 
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Orçun Duman
  - Metin Sofuoğlu
  - Arslan Çalışkan
Türkiye
2. Yunanistan Yunanistan
3. Sırbistan Sırbistan
3. Makedonya Makedonya
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sırbistan Sırbistan
2. Karadağ Karadağ
3. Yunanistan Yunanistan
3. Makedonya Makedonya
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Eyüp Güler Türkiye
2. Iliyan Iliev Sahev Bulgaristan
3. Nikolay Tzanev Bulgaristan
3. Konstantinos Sidiropoulos Yunanistan
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Dimitrios Triantafyllis Yunanistan
2. Yücel Gündoğdu Türkiye
3. Dejan Ristevski Makedonya
3. Arsenije Tadic Sırbistan
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Michael Georgios Tzanos Yunanistan
2. Nikolaos Gidakos Yunanistan
3. Murat Salih Kurnaz Türkiye
3. Mustafa Utku Şahin Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Slobodan Bitevic Sırbistan
2. Dimitrije Jerkovic Sırbistan
3. Osman Özmen Türkiye
3. Ognen Gruevski Makedonya
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Spyridon Margaritopoulos Yunanistan
2. Iraklis Tsamourlidis Yunanistan
3. Dejan Umicevic Sırbistan
3. Martin Nestorovski Makedonya
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Asunur Yıldırımer Türkiye
2. Gülderen Çelik Türkiye
3. Eudoxia Kosmidou Yunanistan
3. Biljana Stojovic Sırbistan
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Serap Özçelik Türkiye
2. Tuba Yenen Türkiye
3. Suzana Mirkovic Karadağ
3. Alexandra Pappa Yunanistan
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Vildan Doğan Türkiye
2. Merve Nuhoğlu Türkiye
3. Sanja Cvrkota Sırbistan
3. Gabriela Mandzharova Bulgaristan
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Vassiliki Panetsidou Yunanistan
2. Tamara Filipovic Sırbistan
3. Hafsa Şeyda Burucu Türkiye
3. Aleksandra Mijic Sırbistan
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Hüsniye Güler Türkiye
2. Merima Softic Bosna Hersek
3. Merko Drenuse Makedonya
3. Meltem Hocaoğlu Türkiye
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sırbistan Sırbistan
2. Türkiye
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Yunanistan Yunanistan
3. Makedonya Makedonya
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sırbistan Sırbistan
2. Türkiye
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Yunanistan Yunanistan
3. Makedonya Makedonya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 6 7 6 19
2 Sırbistan 6 2 7 15
3 Yunanistan 4 3 7 14
4 Makedonya 0 1 9 10
5 Bulgaristan 0 1 2 3
6 Karadağ 0 1 1 2
7 Bosna Hersek 0 1 0 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Asunur Yıldırımer Büyük Bayan Kumite 50 Kg 1.
Eyüp Güler Büyük Bay Kumite 60 Kg 1.
Hüsniye Güler Büyük Bayan Kumite +68 Kg 1.
Serap Özçelik Büyük Bayan Kumite 55 Kg 1.
Vildan Doğan Büyük Bayan Kumite 61 Kg 1.
Türkiye
- Orçun Duman
- Metin Sofuoğlu
- Arslan Çalışkan
Büyük Bay Takım Kata 1.
Arslan Çalışkan Büyük Bay Kata 2.
Gülderen Çelik Büyük Bayan Kumite 50 Kg 2.
Merve Nuhoğlu Büyük Bayan Kumite 61 Kg 2.
Tuba Yenen Büyük Bayan Kumite 55 Kg 2.
Yücel Gündoğdu Büyük Bay Kumite 67 Kg 2.
Türkiye
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 2.
Türkiye
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bayan Takım Kumite 2.
Hafsa Şeyda Burucu Büyük Bayan Kumite 68 Kg 3.
Meltem Hocaoğlu Büyük Bayan Kumite +68 Kg 3.
Metin Sofuoğlu Büyük Bay Kata 3.
Murat Salih Kurnaz Büyük Bay Kumite 75 Kg 3.
Mustafa Utku Şahin Büyük Bay Kumite 75 Kg 3.
Osman Özmen Büyük Bay Kumite 84 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2018 - 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | Sırbistan
2018 - 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası | İstanbul
2018 - 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası | İstanbul
2017 - Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Karadağ
2017 - 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | İstanbul
2016 - 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | Sırbistan
2015 - 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası | Hırvatistan
2015 - 20.Balkan Çocuklar Karate Turnuvası | Karadağ
2014 - Ümit-Genç-U21 Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2014 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Makedonya
2014 - Çocuklar Balkan Şampiyonası | İstanbul
2013 - Çocuklar, Ümit-Genç ve -21 Balkan Şampiyonası | Sırbistan
2012 - Çocuklar Balkan Şampiyonası | Karadağ
2012 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Karadağ
2008 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2006 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Bosna Hersek
2004 - Yıldızlar Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2004 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2003 - Ümit-Genç Balkan Şampiyonası | Makedonya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...