E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Türkiye Şampiyonası 24-26 Ocak 2013 Sakarya Büyükler Türkiye Şampiyonası 24-26 Ocak 2013 Sakarya

Büyükler Türkiye Şampiyonası
24-26 Ocak 2013 Sakarya


 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Yakan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Arslan Çalışkan Kayseri KASKİ
3. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Ali Gökhan Alkan Ankara TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Akarsu Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Büşranur Kılıç Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Ayşegül Karacalar İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aykut Kaya İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Yusuf Şişman İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
3. Eyüp Güler Ankara EGO Spor Kulübü
3. Selçuk Aksu Tekirdağ Çorlu Gençler Birliği Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Kemaloğlu Ankara EGO Spor Kulübü
2. İdris Demir İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
3. Mustafa Şahin Bayburt Bayburt Gençlik ve Spor Kulübü
3. Adil Alişiroğlu Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Necati Pınarbaşı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Haldun Alagaş Kayseri KASKİ
3. Alperen Doğan Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Müslüm Baştürk İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aykut Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Gökhan Gündüz Kayseri KASKİ
3. Osman Özmen Kayseri KASKİ
3. Murat Salih Kurnaz İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Yaser Şahintekin İstanbul Alaaddin Spor Kulübü
3. Hakan Yerebakan İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Halil İbrahim Yalçınkaya Gaziantep Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serap Özçelik Ankara EGO Spor Kulübü
2. Büşra Tosun Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Sevil Baş İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Asunur Yıldırımer Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuba Yenen Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Aydan Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Emine Bahar Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Kardelen Tanya Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Şengel Kocaeli KASKİ
2. Hiranur Saruhan İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Merve Baltay Ankara EGO Spor Kulübü
3. Ece Yaşar Ankara TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Burcu Özlükan İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Elif Ay Düzce Kaynaşlı Belediye Spor
3. Özge Yüksel Düzce Kaynaşlı Belediye Spor
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Müge Karamehmetoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Sena Yılmazlar Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
3. Hilal Gök İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 0 2 4
1 EGO Spor Kulübü 2 0 2 4
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 2 0 1 3
2 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 0 1 3
3 KASKİ 1 3 1 5
4 Çelebi Spor Kulübü 1 1 0 2
5 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü 0 2 3 5
7 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Hendek Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Alaaddin Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 1 0 1
8 TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü 0 0 2 2
8 Kaynaşlı Belediye Spor 0 0 2 2
9 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Bayburt Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Kartepe Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Çorlu Gençler Birliği Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 3 6 7 16
2 Ankara 3 0 4 7
3 Kocaeli 3 0 3 6
4 Sakarya 2 1 1 4
5 Erzurum 1 1 0 2
6 Kayseri 0 3 1 4
7 İzmir 0 1 0 1
8 Bursa 0 0 2 2
8 Düzce 0 0 2 2
9 Bayburt 0 0 1 1
9 Gaziantep 0 0 1 1
9 Tekirdağ 0 0 1 1
9 Trabzon 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Bolu
2015 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Adana
2014 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2012 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Uşak
2011 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
2010 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2009 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Denizli
2008 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2007 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2006 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2005 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Samsun
2004 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2001 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla

Organizasyon
Türkiye Karate Federasyonu
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...