E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Türkiye Şampiyonası 3-5 Mart 2008 - Düzce Büyükler Türkiye Şampiyonası 3-5 Mart 2008 - Düzce

Büyükler Türkiye Şampiyonası
3-5 Mart 2008
Düzce


 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Turgay Yeşilyurt İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Orçun Duman İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Arslan Çalışkan İstanbul Pansu Şeker Spor
3. Mustafa Utku Şahin Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Akarsu Ankara AKİK
2. Esra Bahadır Ankara AKİK
3. Özlem Akın Ankara AKİK
3. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) ? (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İsmail Arapoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hasan Kurt Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Ali İnce İstanbul İBB Spor Kulübü
3. İlyas Demir İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) ? (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) ? (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) ? (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) ? (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serkan Yağcı Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. Mehmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Murat Mülhim Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İlker Arslantaş Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Müslüm Baştürk İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Gökhan Gündüz Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Hasan Aygün İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burak Sönmez İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yavuz Karamollaoğlu Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. Enes Erkan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali İrek Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emrah Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Okay Arpa Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. Yusuf Coşkun Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Serkan Eşsiz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yaser Şahintekin İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülderen Çelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gülen Tanış İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ece Deniz Köroğlu Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) ? (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Baltay İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
2. Merve Nuhoğlu Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emine Bahar Köroğlu Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Vildan Doğan İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) ? (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) ? (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) ? (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. ? (Sporcu eklemek için tıklayınız) ? (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 24 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 3 2 0 5
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 1 4 7
3 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 1 3
4 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
5 Uygur Spor Kulübü 0 1 1 2
6 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Pansu Şeker Spor 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 5 3 8 16
2 Kocaeli 3 3 1 7
3 Ankara 1 1 2 4
4 Sakarya 0 1 0 1
4 Kayseri 0 1 0 1
5 Düzce 0 0 2 2
6 Gaziantep 0 0 1 1
6 Bursa 0 0 1 1
6 Adana 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Bolu
2015 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Adana
2014 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2012 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Uşak
2011 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
2010 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2009 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Denizli
2007 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2006 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2005 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Samsun
2004 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2001 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...