E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
İstanbul Open 10-12 Ekim 2008 İstanbul İstanbul Open 10-12 Ekim 2008 İstanbul

İstanbul Open
10-12 Ekim 2008 İstanbul


 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Turgay Yeşilyurt Türkiye
2. Sayed Davood Shahcheraghy İran
3. Arslan Çalışkan Türkiye
3. Mohsen Ashrafi İran
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Hoang Ngan Nguyen Vietnam
2. Lee Lee Lim Malezya
3. Özlem Akın Türkiye
3. Katarina Longova Slovakya
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Amir Mehdizade İran
3. Hossein Rouhani İran
3. İrfan Tamer Mülhim Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. David Pataridze Gürcistan
2. Dimitrios Triantafyllis Yunanistan
3. Mahsen Salimi İran
3. Bogdan Micov Makedonya
 
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Said Farokhi İran
2. Mehmet Uygur Türkiye
3. Ebrahim Hasanbigi İran
3. Davut Kaplan Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Müslüm Baştürk Türkiye
2. Michael Georgios Tzanos Yunanistan
3. Rasoul Hamrang İran
3. Sergiy Bezuglov Ukrayna
 
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Maziyar Elhamin İran
2. Evgeniy Stepanchuk Ukrayna
3. Emrah Uygur Türkiye
3. Arfaoui Wissen Tunus
 
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Zarko Arsovski Makedonya
2. Dzmitry Hrachou Belarus
3. Yusuf Başer Türkiye
3. Rudik Sagunov Ukrayna
 
Büyük Bay Kumite Open
Ad-Soyad Ülke
1. Gogita Arkanin Gürcistan
2. Nader Jodat İran
3. Yavuz Karamollaoğlu Türkiye
3. Maziyar Elhamin İran
 
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Serap Özçelik Türkiye
2. Anna Fajkowska Polonya
3. Gülderen Çelik Türkiye
3. Nisha Alagasan Malezya
 
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Vildan Doğan Türkiye
2. Anita Seregina Ukrayna
3. Seval Abakoç Türkiye
3. Ece Yaşar Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yıldız Aras Türkiye
2. Hüsniye Güler Türkiye
3. Melis Kaya Türkiye
3. Elif Ay Türkiye
 
Büyük Bayan Kumite Open
Ad-Soyad Ülke
1. Gülderen Çelik Türkiye
2. Serap Özçelik Türkiye
3. Yıldız Aras Türkiye
3. Vildan Doğan Türkiye
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Antoniou Andreas Finlandiya
2. Mustafa Oğulcan Alımcı Türkiye
3. Emmanuel Long Kuang Malezya
3. Doğan Gündüz Türkiye
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Zorika Spirkoska Makedonya
2. Kübra Kahvecioğlu Türkiye
3. Ivala Angelevska Makedonya
3. Joana Mota Portekiz
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yusuf Şişman Türkiye
2. Anthony Gillet Fransa
3. Gökhan Kök Türkiye
3. Okan Aksu Türkiye
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Okan Özşahin Türkiye
2. Valery Stepanchuk Ukrayna
3. Andriy Kovalchuk Ukrayna
3. Darvishi Saleh İran
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Fatih Civelek Türkiye
2. Logan Da Costa Fransa
3. Zhan Geldi Kazakistan
3. Keco Bakir Bosna Hersek
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Bayram Ercan Türkiye
2. Kemal Alpaslan Türkiye
3. Erhan Azak Türkiye
3. Armin Jamalkhamechihrsini İran
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Saman Heydari İran
2. Melih Gökay Türkiye
3. Ercan Sarıaydın Türkiye
3. Hoek Steven Hollanda
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Asunur Yıldırımer Türkiye
2. Aysun Demir Türkiye
3. Birgül Bulut Türkiye
3. Binnaz Yenen Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Emilie Thouy Fransa
2. Sykilla J Krisnan Malezya
3. Feyza Can Türkiye
3. Bahar Erşeker Türkiye
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Bojko Vitalya Kazakistan
2. Gamze Taylan Türkiye
3. Anzhelika Terlyuga Ukrayna
3. Timmer Ashley Hollanda
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Esther van Schaik Hollanda
2. Lydie Chantry Fransa
3. Meltem Hocaoğlu Türkiye
3. Melikenur Çakmakçı Türkiye
 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Ali Gökhan Alkan Türkiye
2. Selim Sofuoğlu Türkiye
3. Foat Ghobadi İran
3. Mohammad Ali Suriye
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Merve Akmehmet Türkiye
2. Marija Matrakoska Makedonya
3. Rabia Küsmüş Türkiye
3. Eda İzgin Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Toygun Akyıldız Türkiye
2. Abdurrahman Büyükocak Türkiye
3. Burak Uygur Türkiye
3. Ümit Atış Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ponomaryon Vjacheslav Ukrayna
2. Lapa Vladislav Ukrayna
3. Anshan Khosravi İran
3. Mahmut Kermen Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mehmet Burnaz Türkiye
2. Pedram Zamani İran
3. Gökalp Kutlu Türkiye
3. Filip Gjurcinonski Makedonya
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Bojan Jovanovski Makedonya
2. İlker Urhan Türkiye
3. Krste Misev Makedonya
3. Martin Petreski Makedonya
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yuşa Yalçın Türkiye
2. Mert Ağaoğlu Türkiye
3. Bilal Karaman Türkiye
3. Ramazan Öztürk Türkiye
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Büşra Tosun Türkiye
2. Neslihan Çalışkan Türkiye
3. Zabosrska Simona Makedonya
3. Buse Yılmazer Türkiye
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Inga Gadyackaya Ukrayna
2. Dolgaya Ekaterina Ukrayna
3. Büşra Keleş Türkiye
3. Veronica Rezaeva Letonya
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Büşra Çoban Türkiye
2. Özlem Ayvacı Türkiye
3. Laury Vogelzang Hollanda
3. Kristina Krstevska Makedonya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 18 15 35 68
2 İran 4 3 10 17
3 Makedonya 3 1 7 11
4 Ukrayna 2 5 4 11
5 Gürcistan 2 0 0 2
6 Fransa 1 3 0 4
7 Hollanda 1 0 3 4
8 Kazakistan 1 0 1 2
9 Finlandiya 1 0 0 1
9 Vietnam 1 0 0 1
10 Malezya 0 2 2 4
11 Yunanistan 0 2 0 2
12 Polonya 0 1 0 1
12 Belarus 0 1 0 1
13 Bosna Hersek 0 0 1 1
13 Letonya 0 0 1 1
13 Portekiz 0 0 1 1
13 Slovakya 0 0 1 1
13 Suriye 0 0 1 1
13 Tunus 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Ali Gökhan Alkan Ümit Bay Kata 1.
Asunur Yıldırımer Genç Bayan Kumite 48 Kg 1.
Bayram Ercan Genç Bay Kumite 76 Kg 1.
Büşra Çoban Ümit Bayan Kumite +54 Kg 1.
Büşra Tosun Ümit Bayan Kumite 47 Kg 1.
Fatih Civelek Genç Bay Kumite 68 Kg 1.
Gülderen Çelik Büyük Bayan Kumite Open 1.
Mehmet Burnaz Ümit Bay Kumite 63 Kg 1.
Merve Akmehmet Ümit Bayan Kata 1.
Müslüm Baştürk Büyük Bay Kumite 75 Kg 1.
Okan Özşahin Genç Bay Kumite 61 Kg 1.
Serap Özçelik Büyük Bayan Kumite 53 Kg 1.
Toygun Akyıldız Ümit Bay Kumite 52 Kg 1.
Turgay Yeşilyurt Büyük Bay Kata 1.
Vildan Doğan Büyük Bayan Kumite 60 Kg 1.
Yıldız Aras Büyük Bayan Kumite +60 Kg 1.
Yusuf Şişman Genç Bay Kumite 55 Kg 1.
Yuşa Yalçın Ümit Bay Kumite +70 Kg 1.
Abdurrahman Büyükocak Ümit Bay Kumite 52 Kg 2.
Aysun Demir Genç Bayan Kumite 48 Kg 2.
Gamze Taylan Genç Bayan Kumite 59 Kg 2.
Hüsniye Güler Büyük Bayan Kumite +60 Kg 2.
İlker Urhan Ümit Bay Kumite 70 Kg 2.
Kemal Alpaslan Genç Bay Kumite 76 Kg 2.
Kübra Kahvecioğlu Genç Bayan Kata 2.
Mehmet Uygur Büyük Bay Kumite 70 Kg 2.
Melih Gökay Genç Bay Kumite +76 Kg 2.
Mert Ağaoğlu Ümit Bay Kumite +70 Kg 2.
Mustafa Oğulcan Alımcı Genç Bay Kata 2.
Neslihan Çalışkan Ümit Bayan Kumite 47 Kg 2.
Özlem Ayvacı Ümit Bayan Kumite +54 Kg 2.
Selim Sofuoğlu Ümit Bay Kata 2.
Serap Özçelik Büyük Bayan Kumite Open 2.
Arslan Çalışkan Büyük Bay Kata 3.
Bahar Erşeker Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.
Bilal Karaman Ümit Bay Kumite +70 Kg 3.
Binnaz Yenen Genç Bayan Kumite 48 Kg 3.
Birgül Bulut Genç Bayan Kumite 48 Kg 3.
Burak Uygur Ümit Bay Kumite 52 Kg 3.
Buse Yılmazer Ümit Bayan Kumite 47 Kg 3.
Büşra Keleş Ümit Bayan Kumite 54 Kg 3.
Davut Kaplan Büyük Bay Kumite 70 Kg 3.
Doğan Gündüz Genç Bay Kata 3.
Ece Yaşar Büyük Bayan Kumite 60 Kg 3.
Eda İzgin Ümit Bayan Kata 3.
Elif Ay Büyük Bayan Kumite +60 Kg 3.
Emrah Uygur Büyük Bay Kumite 80 Kg 3.
Ercan Sarıaydın Genç Bay Kumite +76 Kg 3.
Erhan Azak Genç Bay Kumite 76 Kg 3.
Feyza Can Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.
Gökalp Kutlu Ümit Bay Kumite 63 Kg 3.
Gökhan Kök Genç Bay Kumite 55 Kg 3.
Gülderen Çelik Büyük Bayan Kumite 53 Kg 3.
İrfan Tamer Mülhim Büyük Bay Kumite 60 Kg 3.
Mahmut Kermen Ümit Bay Kumite 57 Kg 3.
Melikenur Çakmakçı Genç Bayan Kumite +59 Kg 3.
Melis Kaya Büyük Bayan Kumite +60 Kg 3.
Meltem Hocaoğlu Genç Bayan Kumite +59 Kg 3.
Okan Aksu Genç Bay Kumite 55 Kg 3.
Özlem Akın Büyük Bayan Kata 3.
Rabia Küsmüş Ümit Bayan Kata 3.
Ramazan Öztürk Ümit Bay Kumite +70 Kg 3.
Seval Abakoç Büyük Bayan Kumite 60 Kg 3.
Ümit Atış Ümit Bay Kumite 52 Kg 3.
Vildan Doğan Büyük Bayan Kumite Open 3.
Yavuz Karamollaoğlu Büyük Bay Kumite Open 3.
Yıldız Aras Büyük Bayan Kumite Open 3.
Yusuf Başer Büyük Bay Kumite +80 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2016 - Karate1 Premier Lig - Paris | Fransa
2014 - İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) | İstanbul
2014 - Paris Open (Karate1 Premier Lig) | Fransa
2013 - Avusturya Salzburg (Karate1 Premier Lig) | Avusturya
2013 - Rusya Tyumen (Karate1 Premier Lig) | Rusya
2013 - Slovenya Lasko (Karate1 World Cup) | Slovenya
2013 - Dutch Open (Karate1 Premier Lig) | Hollanda
2013 - Paris Open (Karate1 Premier Lig) | Fransa
2012 - Karate1 World Cup | Yunanistan
2012 - Karate1 Premier Lig - Frankfurt | Almanya
2012 - İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) | İstanbul
2012 - İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) | İstanbul
2012 - Busan Open (Karate1 World Cup) | Güney Kore
2012 - Jakarta Open (Karate1 Premier Lig) | Endonezya
2012 - Dutch Open (Karate1 Premier League) | Hollanda
2012 - Paris Open (Karate1 Premier Lig) | Fransa
2011 - İstanbul Open (Karate1 Premier Lig) | İstanbul
2011 - İstanbul Open (Ümit-Genç-Veteran) | İstanbul
2010 - Paris Open | Fransa
2009 - Dutch Open | Hollanda
2008 - German Open | Almanya
2008 - Paris Open | Fransa
2007 - German Open | Almanya
2007 - Italia Open | İtalya
2006 - İstanbul Open | İstanbul
2005 - Italia Open | İtalya
2005 - Dutch Open | Hollanda

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...