E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 21-24 Aralık 2006 İzmir Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 21-24 Aralık 2006 İzmir

Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası
21-24 Aralık 2006 İzmir


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Metin Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Mustafa Utku Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Yahya Ak İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Eyüp Taşyar Bursa Taşyar Karate Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Akarsu Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Nazlı Sazak İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Damla Alımcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Özge Akın Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gökay Kıratlı İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Orçun Duman İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Osman Özmen Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sabri Kıroğlu İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Funda Çakıcı İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Özlem Akın Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sevilcan Yavuz Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ayşe Evlense İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aykut Kaya İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Mehmet Kara Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yusuf Top Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fevzi Aydın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ramazan Pakkan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Çağkan Koru İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Davut Kaplan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. S. Sadık Avcı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Baki Demircioğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Hamit Tezol İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Fatih Civelek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kürşat Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Resul Gönül İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
2. Ahmet Güveli İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Muhammet Metin Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Oğuzhan Karahan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serhan Kasımoğlu Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yahya Ak İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Yasir Ayverdi İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Adem Karakaş Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aydan Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Alev Öztürk Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuba Yenen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yağmur Sarısaltıkoğlu Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Baltay İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
2. Gülbahar Bakır Bursa İnegöl Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3. Yasemin Çengel Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kerime Belkıs Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülşah Perol İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
2. Zeynep Yağmuroğlu İstanbul Küçükköy Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Gamze Şafak Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Ece Yaşar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İrfan Tamer Mülhim Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tolga Kork İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eyüp Güler İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
3. Yılmaz Gül Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hakan Önoğul Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. İbrahim Yavuz Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Abdullah Gürel Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali İnce İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ferhat Demircan İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Buğra Özlü Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Selim Yılmaz Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Osman Özmen Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Bünyamin Özen Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hasan Aygün İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Volkan Mülhim Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Sönmez İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Enes Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Uğur Öztaş Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Recep Özçam Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Kaptan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Serkan Erdem Uşak (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Devrim Hazırcı Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Salih Başsayın Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serap Özçelik İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
2. Meryem Güler İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
3. Seval Abakoç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Yeşim Çoruhlu Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mısra Zehra Koç İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Sinem Sönmez Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Füsun Kılıç Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emine Bahar Köroğlu Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehnur Neziroğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Nezahat Ayhan Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüsniye Güler İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sultan Yavuz Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü A
  - Orçun Duman
  - Gökay Kıratlı
  - Umut Denizci
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Kayseri Altınok Spor Kulübü
  - Arslan Çalışkan
  - Osman Özmen
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kayseri Altınok Spor Kulübü
3. Bağcılar Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İBB Spor Kulübü B
  - Metin Sofuoğlu
  - Sabri Kıroğlu
  - Mehmet Karahan
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. AKİK
  - Kübra Akarsu
  - Özge Akın
  - Özlem Akın
Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. İBB Spor Kulübü
  - Nazlı Sazak
  - Ayşe Evlense
  - Buket Sayın
İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Gaziosmanpaşa Bld. Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 45 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 5 0 2 7
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 4 4 10
3 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 2 2 6
4 Güler Spor Kulübü Derneği 2 1 1 4
5 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 1 1 3
6 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Çelebi Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Cengiz Deniz Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 3 1 4
8 Altınok Spor Kulübü 0 1 0 1
8 İnegöl Karate Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
8 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
9 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Uygur Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
9 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Taşyar Karate Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 13 10 16 39
2 Ankara 2 3 5 10
3 İzmir 2 0 1 3
4 Sakarya 1 2 6 9
5 Bursa 1 1 3 5
6 Gaziantep 1 1 1 3
6 Kayseri 1 1 1 3
7 Trabzon 1 0 2 3
8 Erzurum 1 0 0 1
9 Tunceli 0 1 2 3
10 Denizli 0 1 1 2
11 Hatay 0 1 0 1
11 Adana 0 1 0 1
11 Uşak 0 1 0 1
12 Kocaeli 0 0 3 3
13 Muğla 0 0 1 1
13 Afyon 0 0 1 1
13 Düzce 0 0 1 1
13 Erzincan 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...