Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
21. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası 11-13 Nisan 2008
21. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası 11-13 Nisan 2008
Tweetle
21. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası
11-13 Nisan 2008
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ibrahim Mostafa
Mısır
2.
Arslan Çalışkan
Türkiye
3.
Elchin Mamadov
Azerbaycan
3.
Ibrahim Magdy Moussa
Mısır
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sara Assem Sayed
Mısır
2.
Esra Bahadır
Türkiye
3.
Vildan Küçük
Türkiye
3.
Mai Gamal
Mısır
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mısır
Mısır
2.
Azerbaycan
Azerbaycan
3.
Türkiye A
Türkiye
3.
Türkiye B
Türkiye
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye A
Türkiye
2.
Türkiye B
Türkiye
3.
Azerbaycan
Azerbaycan
3.
Türkiye C
Türkiye
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Karem Mahmad
Mısır
2.
Aykut Kaya
Türkiye
3.
Ahmet Birinci
Türkiye
3.
Darkhan Assadilov
Kazakistan
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Erdem Özsoy
Türkiye
2.
Enezi Orans
Kuveyt
3.
Hendal Mishel
Kuveyt
3.
Niyazi Aliyev
Azerbaycan
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Amer Abo Jamous
Ürdün
2.
Raje Ali Raje
Suriye
3.
İlker Arslantaş
Türkiye
3.
Mehmet Uygur
Türkiye
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Marlen Taukebaev
Kazakistan
2.
Xiangwu Xu
Çin
3.
Karem Hassanen
Mısır
3.
Talat Khalil
Ürdün
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Gogita Arkanin
Gürcistan
2.
Amal Islam Atayev
Azerbaycan
3.
Konstantinos Papadopoulos
Yunanistan
3.
Osman Özmen
Türkiye
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Khalid Khalidov
Kazakistan
2.
Ahmad Bilal
Kuveyt
3.
Ahmed Munir
Kuveyt
3.
Amer Abuafifeh
Ürdün
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Pınar Salur
Türkiye
2.
Hong Li
Çin
3.
Shimag Magdy
Mısır
3.
Eudoxia Kosmidou
Yunanistan
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Emine Bahar Köroğlu
Türkiye
2.
Manar Sahth
Ürdün
3.
Arzu Çeken
Türkiye
3.
Seval Abakoç
Türkiye
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Shymaa Abouel Yazed
Mısır
2.
Alexia Karypidou
Yunanistan
3.
Gülşah Perol
Türkiye
3.
Elif Ay
Türkiye
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Mısır
5
0
4
9
2
Türkiye
4
4
12
20
3
Kazakistan
2
0
1
3
4
Ürdün
1
1
2
4
5
Gürcistan
1
0
0
1
6
Azerbaycan
0
2
3
5
7
Kuveyt
0
2
2
4
8
Çin
0
2
0
2
9
Yunanistan
0
1
2
3
10
Suriye
0
1
0
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Emine Bahar Köroğlu
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
1.
Erdem Özsoy
Büyük Bay Kumite 65 Kg
1.
Pınar Salur
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
1.
Türkiye A
Büyük Bayan Takım Kata
1.
Arslan Çalışkan
Büyük Bay Kata
2.
Aykut Kaya
Büyük Bay Kumite 60 Kg
2.
Esra Bahadır
Büyük Bayan Kata
2.
Türkiye B
Büyük Bayan Takım Kata
2.
Ahmet Birinci
Büyük Bay Kumite 60 Kg
3.
Arzu Çeken
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
3.
Elif Ay
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
3.
Gülşah Perol
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
3.
İlker Arslantaş
Büyük Bay Kumite 70 Kg
3.
Mehmet Uygur
Büyük Bay Kumite 70 Kg
3.
Osman Özmen
Büyük Bay Kumite 80 Kg
3.
Seval Abakoç
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
3.
Vildan Küçük
Büyük Bayan Kata
3.
Türkiye A
Büyük Bay Takım Kata
3.
Türkiye B
Büyük Bay Takım Kata
3.
Türkiye C
Büyük Bayan Takım Kata
3.
Benzer Müsabakalar
2017 - 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2015 - 28. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2014 - 27. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - 26.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2012 - 25.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2011 - 24. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2010 - 23. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2009 - 22. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2005 - 18.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2004 - 17.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2003 - 16.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
2001 - 14.Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1999 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1997 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1996 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1995 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1994 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1993 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1992 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1991 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
1990 - Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvası | İstanbul
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...