E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Avrupa Bölgeler Şampiyonası 3 Haziran 2006 - Paris Fransa Avrupa Bölgeler Şampiyonası 3 Haziran 2006 - Paris Fransa

Avrupa Bölgeler Şampiyonası
3 Haziran 2006
Paris Fransa


 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Madrid İspanya
2. Essonne Fransa
3. Campania İtalya
3. Vojvodina Sırbistan-Karadağ
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Madrid İspanya
2. Podgorica Sırbistan-Karadağ
3. Vojvodina Sırbistan-Karadağ
3. Thuringen Almanya
 
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Marmara (İBB Spor Kulübü)
  - Yaser Şahintekin
  - Zeki Demir
  - Yavuz Karamollaoğlu
  - Ömer Kemaloğlu
  - İdris Demir
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. İç Anadolu (Sakarya BB Spor Kulübü)
  - Murat Salih Kurnaz
  - Enes Erkan
  - Serkan Yağcı
  - Murat Kul
  - Müslüm Baştürk
  - Hakan Önoğul
  - Erdal Korkut
Türkiye
3. Herzegovina Bosna Hersek
3. Vojvodina Sırbistan-Karadağ
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Provence Fransa
2. Bern İsviçre
3. Tuzla Bosna Hersek
3. Islas Canarias İspanya


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1

Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İspanya 2 0 1 3
2 Fransa 1 1 0 2
2 Türkiye 1 1 0 2
3 Sırbistan-Karadağ 0 1 3 4
4 İsviçre 0 1 0 1
5 Bosna Hersek 0 0 2 2
6 Almanya 0 0 1 1
6 İtalya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Marmara (İBB Spor Kulübü)
- Yaser Şahintekin
- Zeki Demir
- Yavuz Karamollaoğlu
- Ömer Kemaloğlu
- İdris Demir
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Büyük Bay Takım Kumite 1.
İç Anadolu (Sakarya BB Spor Kulübü)
- Murat Salih Kurnaz
- Enes Erkan
- Serkan Yağcı
- Murat Kul
- Müslüm Baştürk
- Hakan Önoğul
- Erdal Korkut
Büyük Bay Takım Kumite 2.


Benzer Müsabakalar
2015 - Avrupa Bölgeler Karate Şampiyonası | Fransa
2014 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İzmir
2012 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Rusya
2011 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Ankara
2010 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Polonya
2009 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | İspanya
2008 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovenya
2007 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Sırbistan
2004 - Avrupa Bölgeler Şampiyonası | Slovakya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...