E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
3. İslami Dayanışma Oyunları 22 Eylül-1 Ekim 2013 Güney Sumatera, Palembang, Endonezya 3. İslami Dayanışma Oyunları 22 Eylül-1 Ekim 2013 Güney Sumatera, Palembang, Endonezya

3. İslami Dayanışma Oyunları
22 Eylül-1 Ekim 2013 Güney Sumatera, Palembang, Endonezya


 
Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Chee Wei Lim Malezya
2. Islam Djaafer Cezayir
3. Ibrahim Magdy Moussa Mısır
3. Mehmet Yakan Türkiye
 
Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Afsaneh Mahsa İran
2. Bigem Giroğlu Türkiye
3. Safrudin Yulianti Endonezya
3. Celine Lee Xin Yi Malezya
 
Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Endonezya Endonezya
2. Kuveyt Kuveyt
3. Mısır Mısır
3. İran İran
 
Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Mısır Mısır
2. Cezayir Cezayir
3. Türkiye
  - Bigem Giroğlu
  - Kübra Dişçi
  - Çağla Barış
Türkiye
3. Endonezya Endonezya
 
Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ahmed Said Helmy Elsayed Mısır
2. Muhammed Taoussi Fas
3. Imam Tauhid Ragananda Endonezya
3. Abdullah Amj Shaaban Kuveyt
 
Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Abdelkrim Bouamria Cezayir
2. Derafshipour Hamoon İran
3. Mesfer Alajmi Kuveyt
3. El Mehdi Benrouida Fas
 
Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alkhathami Fahad Atiah Arabistan
2. Niyazi Aliyev Azerbaycan
3. Ksekssou Redouane Fas
3. İdris Demir Türkiye
 
Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Rafael Aghayev Azerbaycan
2. Said Hassanipoursefatazgomi İran
3. Necati Pınarbaşı Türkiye
3. Alotaibi Bader Mana Arabistan
 
Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aykhan Mamayev Azerbaycan
2. Hany Keshta Mısır
3. Yavuz Karamollaoğlu Türkiye
3. Alnazhan Nawaf Mubaraka Arabistan
 
Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Zabiollah Poorshab İran
2. Shahin Atamov Azerbaycan
3. Sulaiman Al Mullan BAE
3. Missipsa Hamadini Cezayir
 
Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Areeg Said Youssef Rased Mısır
2. Neslihan Çalışkan Türkiye
3. Srunita Sari Sukatendel Endonezya
3. Dousti Nasrin İran
 
Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yassmin Hamdy Beayoumy Mısır
2. Nisha Alagasan Malezya
3. Büşra Tosun Türkiye
3. Sigana Nova Endonezya
 
Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Giana Lotfy Mısır
2. Dousti Delaram İran
3. Agung Cok Istri Endonezya
3. Ece Yaşar Türkiye
 
Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Merve Çoban Türkiye
2. Pegah Zangenehkarkooti İran
3. Nadia Benkhadda Fas
3. Zahira Abdelkader Cezayir
 
Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hamideh Abbasali İran
2. Ai Nabil Moussa Ibrahim Mısır
3. Sofia Raghai Fas
3. Hilal Gök Türkiye
 
Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Azerbaycan Azerbaycan
2. İran İran
3. Endonezya Endonezya
3. Mısır Mısır
 
Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Mısır Mısır
2. İran İran
3. Türkiye
  - Ece Yaşar
  - Büşra Tosun
  - Aydan Akbulut
  - Hilal Gök
Türkiye
3. Endonezya Endonezya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Mısır 6 2 3 11
2 İran 3 6 2 11
3 Azerbaycan 3 2 0 5
4 Türkiye 1 2 9 12
5 Cezayir 1 2 2 5
6 Malezya 1 1 1 3
7 Endonezya 1 0 8 9
8 Arabistan 1 0 2 3
9 Fas 0 1 4 5
10 Kuveyt 0 1 2 3
11 BAE 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Merve Çoban Bayan Kumite 68 Kg 1.
Bigem Giroğlu Bayan Kata 2.
Neslihan Çalışkan Bayan Kumite 50 Kg 2.
Büşra Tosun Bayan Kumite 55 Kg 3.
Ece Yaşar Bayan Kumite 61 Kg 3.
Hilal Gök Bayan Kumite +68 Kg 3.
İdris Demir Bay Kumite 67 Kg 3.
Mehmet Yakan Bay Kata 3.
Necati Pınarbaşı Bay Kumite 75 Kg 3.
Yavuz Karamollaoğlu Bay Kumite 84 Kg 3.
Türkiye
- Bigem Giroğlu
- Kübra Dişçi
- Çağla Barış
Bayan Takım Kata 3.
Türkiye
- Ece Yaşar
- Büşra Tosun
- Aydan Akbulut
- Hilal Gök
Bayan Takım Kumite 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2015 - Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2014 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2014 - 12. Amerika Açık Karate Turnuvası | ABD
2014 - Golden Belt Karate Turnuvası | Sırbistan
2014 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2013 - Sportaccord Combat Games | Rusya
2013 - İstanbul Open Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - PALANDEKEN KARATE TRUNUVASI | Erzurum
2013 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2013 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2012 - Basel Open Masters | İsviçre
2012 - Karate 1 Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2012 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2011 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2010 - Sportaccord Combat Games | Çin
2010 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...