E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
İstanbul Open Karate Turnuvası İSTANBUL OPEN KARATE TUNUVASI İstanbul Open Karate Turnuvası İSTANBUL OPEN KARATE TUNUVASI

İstanbul Open Karate Turnuvası
İSTANBUL OPEN KARATE TUNUVASI


 
ÜMİT BAYAN KATA
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Deniz Atak Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
ÜMİT BAY KATA
Ad-Soyad Şehir Kulüp
3. Mustafa Baran Atbaşı İstanbul Güner Spor Kulübü
 
ÜMİT BAYAN 54 KG
Ad-Soyad Şehir Kulüp
2. Kevser Demirtürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Kardelen Eker (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
ÜMİT BAYAN +54 KG
Ad-Soyad Şehir Kulüp
2. Hilal Kaplan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Senanur Genç (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aleyna Bayır İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
ÜMİT BAY 52
Ad-Soyad Şehir Kulüp
3. Onur Bayram Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
 
ÜMİT BAY 70
Ad-Soyad Şehir Kulüp
2. Anıl Korkmaz Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Şahin Çayırlı İstanbul Uzakdoğu Sanatları Onat İhtisas Spor Kulübü
3. Ozan Gökçen İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
ÜMİT BAY +70
Ad-Soyad Şehir Kulüp
3. Nedim Can Diker (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
GENÇ BAYAN KATA
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rabia Küsmüş Ankara Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü
3. İpek Şahin Ankara AKİK
3. Hazel Kıratlı Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
GENÇ BAY KATA
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alperen Fatih İniş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Mahmut Doğan Yıldız İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Fatih Sadullah Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
GENÇ BAYAN 48
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
3. Selva Nur Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ebru Çidemli Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
 
GENÇ BAYAN 53
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Çağla Çınar Sivas Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü
 
GENÇ BAYAN 59
Ad-Soyad Şehir Kulüp
3. Peren İpek Özçoban Antalya Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Hilal Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
GENÇ BAYAN +59
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aybüke Levent Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3. Seray Koçali İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
GENÇ BAY 55
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Avni İnanç Topal İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
GENÇ BAY 68
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sabır Ahmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Abdulsamet Küçükoğlu Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
GENÇ BAY 76
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğur Aktaş İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Şahin Uysal Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
GENÇ BAY +76
Ad-Soyad Şehir Kulüp
2. Muhammed Ali Yıldız Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
VETERAN 35-45 BAYAN KATA
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşe Ergün Karakaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Müyesser Bostan Filiz İstanbul Çeliktürk Spor Kulübü
3. Nahide Sapmaz Hatay Serinyol Spor Kulübü
 
VETERAN 35-45 BAY KATA
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Kıroğlu Tekirdağ Kapaklı Sitespor Kulübü
2. Hüseyin Karagöz (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ömer Faruk Terzi (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Şahin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
VETERAN +45 BAY KATA
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duray Yılmaz İstanbul Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
2. İhsan Kaya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Salih Kurt (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Demirbaş İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
 
VETERAN 35-45 BAYAN KUMİTE
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Müyesser Bostan Filiz (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Nahide Sapmaz (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşe Ergün Karakaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sibel Şahin İstanbul Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü
 
VETERAN 35-45 BAY KUMİTE
Ad-Soyad Şehir Kulüp
2. Şener Boy İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Dinçer Mengütay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İbrahim Yazıcı İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
 
VETERAN +45 BAY KUMİTE
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bahri Erşahin İstanbul Efsane Spor Kulübü
2. Mustafa Ergen (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İbrahim Can (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Osman Kurtkaya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
ÜMİT BAYAN 47 KG
Ad-Soyad Şehir Kulüp
3. Kübra Morkoç (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 20 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 0 1 3
2 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 1 0 2
3 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Çevik Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Uygur Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Efsane Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 1 0 0 1
3 Kapaklı Site Spor Kulübü 1 0 0 1
4 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 1 1 2
4 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
5 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Çeliktürk Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Güner Spor Kulübü 0 0 2 2
7 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Yazıcı Spor Kulübü 0 0 1 1
7 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Kamikaze Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Kocaeli Elit Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Serinyol Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Uzakdoğu Sanatları Onat İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 5 3 13 21
2 Ankara 3 0 3 6
3 Kocaeli 2 1 1 4
4 Konya 1 0 0 1
4 Eskişehir 1 0 0 1
4 Tekirdağ 1 0 0 1
5 Bursa 0 2 1 3
6 Gaziantep 0 1 1 2
7 Sakarya 0 1 0 1
7 Sivas 0 1 0 1
7 İzmir 0 1 0 1
8 Hatay 0 0 1 1
8 Antalya 0 0 1 1
8 Balıkesir 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2015 - Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2014 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2014 - 12. Amerika Açık Karate Turnuvası | ABD
2014 - Golden Belt Karate Turnuvası | Sırbistan
2014 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2013 - Sportaccord Combat Games | Rusya
2013 - 3. İslami Dayanışma Oyunları | Endonezya
2013 - PALANDEKEN KARATE TRUNUVASI | Erzurum
2013 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2013 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2012 - Basel Open Masters | İsviçre
2012 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - Karate 1 Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2012 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2011 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2010 - Sportaccord Combat Games | Çin
2010 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...