E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Karate 1 Gençlik Kupası  Karate 1 Gençlik Kupası 

Karate 1 Gençlik Kupası


 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
2. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Dilan Yıldız Keleş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
2. Ferhat Karabağ İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Lütfullah Teber İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bayan 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
3. Şeyma Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
2. Sinemgül Şahin Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Seray Saniye Koçali İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
3. Ali Osman Yılmaz İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Sadettin Çolak İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bay 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
2. Muhammed Emin Gönül Düzce Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü
 
Genç Bayan 48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ceren Doğan İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
 
Genç Bay 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
2. Şükrü Onur Demir İstanbul İBB Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 2 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Güler Spor Kulübü Derneği 1 0 0 1
2 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 2 0 2
3 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
3 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 1 0 1
3 Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
4 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
4 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
4 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
4 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 1 1 4 6
2 İzmir 0 2 0 2
3 Kocaeli 0 1 0 1
3 Düzce 0 1 0 1
4 Afyon 0 0 1 1
4 Ankara 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2015 - Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2014 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2014 - 12. Amerika Açık Karate Turnuvası | ABD
2014 - Golden Belt Karate Turnuvası | Sırbistan
2014 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2013 - Sportaccord Combat Games | Rusya
2013 - 3. İslami Dayanışma Oyunları | Endonezya
2013 - İstanbul Open Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - PALANDEKEN KARATE TRUNUVASI | Erzurum
2013 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2013 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2012 - Basel Open Masters | İsviçre
2012 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2012 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2011 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2010 - Sportaccord Combat Games | Çin
2010 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...