E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Dünya Gençlik Kupası 4-10 Temmuz 2011 - Loutraki Yunanistan Dünya Gençlik Kupası 4-10 Temmuz 2011 - Loutraki Yunanistan

Dünya Gençlik Kupası
4-10 Temmuz 2011
Loutraki Yunanistan


 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Marina Markopouloo Yunanistan
2. Anna Kreshchenko Ukrayna
3. Terryana D Onofrio İtalya
3. Alaa Ibrahim Mısır
 
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Osman Evin Türkiye
2. Denis Wojtyla Çek Cumhuriyeti
3. Roman Lux Almanya
3. Zeyad Abdelrahman Mısır
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Zakieh Rahmani İran
2. Shaimaa Solyman Mısır
3. Olivia Kittel Almanya
3. Carolin Bodensteiner Almanya
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Abolfazl Shahrjerdi İran
2. Mohamed Abdelfatah Mısır
3. Vasileios Dermisis Yunanistan
3. Dionysios Xenos Yunanistan
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aya Shaaban Mısır
2. Parisa Vafaei Nojehdeh İran
3. Fatemeh Chizari İran
3. Shatha Barghouthi Ürdün
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Radwa Abdelsalam Mısır
2. Nafiseh Golshani Kozeh Kanan İran
3. Reham Abughazaleh Ürdün
3. Katja Schweier Almanya
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alaa Ahmed Mısır
2. Aya Salah Mısır
3. Zeinab Azizi Gonbaki İran
3. Nicole Hanna Avusturya
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Salama Malek Mısır
2. Tom Boessel Almanya
3. Martin Yordanov Bulgaristan
3. Iakov Ponomarev Rusya
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Karime Abou Etta Mısır
2. Abdülkadir Kara Türkiye
3. Matheos Stylianou Kıbrıs
3. Can Gueler Almanya
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aleksandr Kolomiitcev Rusya
2. Felix Behrendt Almanya
3. Waleed Khader Ürdün
3. Themistoklis Skevis Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Georgios Nikas Yunanistan
2. Masood Parviz İran
3. Mustafa Burak Taş Türkiye
3. Erdem Asker Türkiye
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sarkhan Guluzade Azerbaycan
2. Daniil Ufimtsev Rusya
3. Islam Abdelkarim Mısır
3. Kai Schablinger Avusturya
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Arreg Rashed Mısır
2. Hadir Abdelmonem Mısır
3. Pak Wai Prudence Shum Hong Kong
3. Sevinj Mehdiyeva Azerbaycan
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yassmin Attia Mısır
2. Mahtab Esmaeili İran
3. Hannah Sperrer Avusturya
3. Jennifer Warling Lüksemburg
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Haya Jumaa BAE
2. Ramah Mohamed Mısır
3. Alice Carrett Avusturya
3. Saja Barghouthi Ürdün
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nour Abusalah Ürdün
2. Mohadaseh Aghaei İran
3. Farida Abiyeva Azerbaycan
3. Aya Mousa Mısır
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ahmed Abidou Mısır
2. Dimitris Totomis Yunanistan
3. Paulos Antoniou Kıbrıs
3. Man Hon Cheng Hong Kong
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Shahin Naghipour Jafari İran
2. İbrahim Çekiç Türkiye
3. Zaid Abu Atiyeh Ürdün
3. Savvas Karagiorgis Kıbrıs
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Abdalla Ibrahim Mısır
2. Malek Alhashlamoun Ürdün
3. Dionysios Xenos Yunanistan
3. Dimitrios Petsalas Yunanistan
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mohamed Radwan Mısır
2. Denis Denisenko Rusya
3. Athanasios Koukouritakis Yunanistan
3. Said Guliyev Azerbaycan
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Omar Elwahiby Mısır
2. Burhan Gökmen Türkiye
3. Savvas Zevlaris Kıbrıs
3. Loukas Louka Kıbrıs


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Mısır 11 5 4 20
2 İran 3 5 2 10
3 Yunanistan 2 1 6 9
4 Türkiye 1 3 2 6
5 Rusya 1 2 1 4
6 Ürdün 1 1 5 7
7 Azerbaycan 1 0 3 4
8 BAE 1 0 0 1
9 Almanya 0 2 5 7
10 Çek Cumhuriyeti 0 1 0 1
10 Ukrayna 0 1 0 1
11 Kıbrıs 0 0 5 5
12 Avusturya 0 0 4 4
13 Hong Kong 0 0 2 2
14 İtalya 0 0 1 1
14 Bulgaristan 0 0 1 1
14 Lüksemburg 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Osman Evin Ümit Bay Kata 1.
Abdülkadir Kara Ümit Bay Kumite 57 Kg 2.
Burhan Gökmen Genç Bay Kumite +76 Kg 2.
İbrahim Çekiç Genç Bay Kumite 61 Kg 2.
Erdem Asker Ümit Bay Kumite 70 Kg 3.
Mustafa Burak Taş Ümit Bay Kumite 70 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2015 - Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2014 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2014 - 12. Amerika Açık Karate Turnuvası | ABD
2014 - Golden Belt Karate Turnuvası | Sırbistan
2014 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2013 - Sportaccord Combat Games | Rusya
2013 - 3. İslami Dayanışma Oyunları | Endonezya
2013 - İstanbul Open Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - PALANDEKEN KARATE TRUNUVASI | Erzurum
2013 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2013 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2012 - Basel Open Masters | İsviçre
2012 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - Karate 1 Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2012 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2010 - Sportaccord Combat Games | Çin
2010 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul

Organizasyon
Dünya Karate Federasyonu (WKF)
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...