E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Sportaccord Combat Games 31 Ağustos-1 Eylül 2010 - Beijing Çin Sportaccord Combat Games 31 Ağustos-1 Eylül 2010 - Beijing Çin

Sportaccord Combat Games
31 Ağustos-1 Eylül 2010
Beijing Çin


 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Danil Domdjoni Hırvatistan
2. Mohammadreza Ghoroubi İran
3. Tsuneari Yahiro Avustralya
 
Büyük Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Niyazi Aliyev Azerbaycan
2. Dimitrios Triantafyllis Yunanistan
3. William Rolle Fransa
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Said Farokhi İran
2. Michael Georgios Tzanos Yunanistan
3. Kou Matsuhisa Japonya
 
Büyük Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Enes Erkan Türkiye
2. Timothy Petersen Hollanda
3. Hany Keshta Mısır
 
Büyük Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ibrahim Gary Fransa
2. Jonathan Horne Almanya
3. Stefano Maniscalco İtalya
 
Büyük Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gülderen Çelik Türkiye
2. Chen Yen Hui Tayvan
3. Hong Li Çin
 
Büyük Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Jelena Kovacevic Hırvatistan
2. Urango Martinez Stella Kolombiya
3. Natasa Ilievska Makedonya
 
Büyük Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hasnaoui Boutheina Tunus
2. Elisa Fonseca Au ABD
3. Alesandra Grande Peru
 
Büyük Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tiffany Fanjat Fransa
2. Cheryl Murphy ABD
3. Lanlan Feng Çin
 
Büyük Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Shymaa Elsayed Mısır
2. Jeanis Colzani Brezilya
3. Cristina Feo Gomez İspanya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Fransa 2 0 1 3
2 Hırvatistan 2 0 0 2
2 Türkiye 2 0 0 2
3 İran 1 1 0 2
4 Mısır 1 0 1 2
5 Tunus 1 0 0 1
5 Azerbaycan 1 0 0 1
6 ABD 0 2 0 2
6 Yunanistan 0 2 0 2
7 Almanya 0 1 0 1
7 Brezilya 0 1 0 1
7 Tayvan 0 1 0 1
7 Hollanda 0 1 0 1
7 Kolombiya 0 1 0 1
8 Çin 0 0 2 2
9 Avustralya 0 0 1 1
9 İspanya 0 0 1 1
9 İtalya 0 0 1 1
9 Japonya 0 0 1 1
9 Makedonya 0 0 1 1
9 Peru 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Enes Erkan Büyük Bay Kumite 84 Kg 1.
Gülderen Çelik Büyük Bayan Kumite 50 Kg 1.


Benzer Müsabakalar
2017 - 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2015 - Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2014 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2014 - 12. Amerika Açık Karate Turnuvası | ABD
2014 - Golden Belt Karate Turnuvası | Sırbistan
2014 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2013 - Sportaccord Combat Games | Rusya
2013 - 3. İslami Dayanışma Oyunları | Endonezya
2013 - İstanbul Open Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - PALANDEKEN KARATE TRUNUVASI | Erzurum
2013 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2013 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2012 - Basel Open Masters | İsviçre
2012 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - Karate 1 Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2012 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2011 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2010 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul

Müsabaka Hakkında
Olimpiyat kuralları çerçevesinde yapılan bu şampiyonada farklı pul sistem uygulandı. Uygulanan iki grup pool sisteminde müsabakalarda grup birincileri karşı grubun ikicileriyle yarı final müsabakası yaptı. Birinciler final maçına çıktı, kaybedenler ise üçüncülük maçı yaptılar. Sporcularımız Gülderen ÇELİK ve Enes ERKAN sisteme ayak uydurup birinci olmayı başardı.

Kaynak: www.karate.gov.tr

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...