E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası 23-25 Nisan 2010 - İstanbul 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası 23-25 Nisan 2010 - İstanbul

23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası
23-25 Nisan 2010
İstanbul


 
7 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Öztürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Ayşem Aleyna Ustaoğlu Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. H.Melda Güneş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. E.Ceyda Ünal İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
 
7 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Önder Bütüner İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Alperen Çoban Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bahadır Can İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. M.Sait Punar İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
8 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rumeysa Zurnacı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. S.Eylül Çelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Damla Bostan Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3. Aybike Alptekin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
8 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hasan Can Alkan Antalya Akar Spor Kulübü
2. Ali Yılmaz Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Berkant Uçar İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Enes Özdemir Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
9 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Çelik Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Aybike Subaşı Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şevval Aslanpay Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yağmur Demir Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
9 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Kara İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Erdem Mazlu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Kicherman Aleksander (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Talha Beşbadem Artvin (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beyzanur Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
2. Aleyna Can İstanbul Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ecem Taşçı Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Sevim Yürümez Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selahattin Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Kutluhan Duran Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Klubü
3. Ömer Faruk Arslan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mert Öztürk Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aleyna Orhan Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hüsna Uluçınar Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Beyza Demir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
11 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Baran Atbaşı İstanbul Güner Spor Kulübü
2. Furkan Kara İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. F.Can Kandemir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hasan Okyay Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Yazıcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gaye Özyazmacı İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Rumeysa Subaşı Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Kuzu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. E.Vefa Göktaş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. H.Tuğrul Kalem Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yusuf Can Kere İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Alperen Yıldırım İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sena Yazıcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hazel Kıratlı Ankara AKİK
3. Meryem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Melis Kaban İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selçuk Sefil İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Fatih Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Hakan Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
10-11-12 Yaş Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kaptan Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Kaptan Spor Kulübü
2. Ersa Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Ersa Spor Kulübü
3. Kaptan Karate Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Reis Sönmez Spor Kulübü
  - Eylül Kargın
  - Ayfer Dilara Beyazıt
  - Bilge Topçuoğlu
İstanbul Reis Sönmez Spor Kulübü
 
10-11-12 Yaş Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gebze Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Gebze Spor Kulübü
2. Kaptan Karate Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Çelik Spor Kulübü
  - Emre Vefa Göktaş
  - Mustafa Uygar Akar
  - Burak Topçu
Ankara Çelik Spor Kulübü
3. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Furkan Kara
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. AKİK
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara AKİK
2. Gaziosmanpaşa Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. İBB Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Uygur Spor Kulübü
  - Aşkın Karakurt
  - Ayşe Tuna
  - Ayşenur Karaca
İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Fatih Selman
  - Lütfullah Teber
  - Yavuz Selim Oruç
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. AKİK
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara AKİK
3. Demirbaş Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Demirbaş Spor Kulübü
3. Karahan Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Karahan Spor Kulübü
 
10 Yaş Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sevim Yürümez Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hatice Zehra Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Ezgi Doğan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nurcan Şara İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
10 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beyzanur Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
2. Duygu Yemenici Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Merve Tekin Kocaeli İzmit Tatami Spor Kulübü
3. Dilara Gülen Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
10 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şerife Nur Bozkurt İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Eda Üstündağ İstanbul Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Eylül Kırgın İstanbul Reis Sönmez Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Didem Yeser İstanbul Alkan Spor Kulübü
 
10 Yaş Bayan Kumite +35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. Duygu Bayrak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Betül Solak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Damla Kurt İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Faruk Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Faruk Duru Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emirhan Büyüktanzim Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Oğuzhan Özuçar (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kicherman Sasha (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emir Kösemen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Furkan Kaya İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mert Kocamert İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Aydoğan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gazi Aslan İstanbul Küçükköy Karate İht.
3. Kerem Aslan Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. H.Gence Erdağı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. F.Ömer Adıgüzel Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Bekir Kavak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Feyzullah Gözler İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. A.Ozan Yolaçan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aydan Kurtoğlu Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Figen Yıldırım Isparta (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nurcan Aslan İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Beyza Demir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aleyna Özyaka Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yesire Sazak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Sefa Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bilge Topçuoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Beyza Nur Pişkin Isparta (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Rukiye Şenol İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Özlem Aslantürk Samsun (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite +35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beytem Kösemen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Eda Eltemur Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tamari Turmanitze (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Halenur Punar İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fırat Çetin Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Süleyman Açıkgöz Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Ömer Beden Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Batuhan Kazan Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hamdi Kutan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Kadir Öztürk İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Cankul İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hamza Özden İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Batuhan Kartal İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ömer Bolat İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Doğan Can Selek İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
3. Atilla Çoban Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
11 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nikita Girekhadov (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Furkan Kaplan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kerem Çıra İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ata Sazan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Efe Bestel Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. Barış Özgür Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Şener Can Yeter İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eren Demirtaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İrem Serttuna İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Zeynep Topaloğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Afra Kayabaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aleyna Çetin Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yasemin Keskin İstanbul İ.KA.D
2. Pınar Uçar Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Rumeysa Subaşı Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeynep Elmas Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
 
12 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif Kuzu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Talya Pekmezoğlu Antalya Akar Spor Kulübü
3. Asena Pekmezoğlu Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aslıhan Aygüneş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
12 Yaş Bayan Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hatun Çevik Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gaye Özyazmacı İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Merve Uzun İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğçe Aksu Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Parsa Samandi (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Enes Malik Ateş Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tolgahan Aldemir Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mert Öksüzeli Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mert Büyükmert Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Çağdaş Kılıç İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aykut Taylan Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi S.k.
3. Niyazi Koçer İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Hayta Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Sercan Yıldız İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Furkan Salih Öztürk Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. İsmail Aydoğdu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. M.Can Kasatura İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. A.Kadir Deniz İstanbul İstanbul Gençlik Spor Kulübü/Çatalca
3. Alperen Kartal İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Batuhan Koç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Fidan İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Alperen Cansu Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Batuhan Gökdemir Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ömer Faruk Köroğlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Reyhan Keskin Samsun Yaman Spor Kulübü
2. Tuğçe Çadırcı Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Şuheda Karaaslan Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
3. Nuray Keskin İstanbul Küçükköy Karate İht.
 
13-14 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emine Yılmaz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tuğba Nur Orhan Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşenur Karşıcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Maşide Sevinç istanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selva Nur Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Filiz Çalışkan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ceren Doğan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aşkın Karakurt İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşenur Kuş Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
2. Nur Punar İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Çiğdem Teke Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Cerennur Temiz Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
 
13-14 Yaş Bayan Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Kapak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Seda Kurt Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Nur Yaren Özkan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Işıl Ergül İstanbul Alkan Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Ömer Bayırlı Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor
3. Ziya Akdeniz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Batu Bayraktar Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Cüneyt Şahin Antalya Akar Spor Kulübü
2. Erhan Atasert Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi S.k.
3. Onur Banabak İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Alperen Çolak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Abdülkadir Kara Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Taylan Yıldız Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kivherman Yuger (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fevzi Avcı Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hasan Akbıyık İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Selçuk Sefil İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Sarıçam Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ferhat Gazi Mercan Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ertuğrul Çelik Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Tugay Kurum Antalya Akar Spor Kulübü
3. Mehmet Barış Çak Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Furkan Kıyak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bay Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Turan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hajjyad Magaddami (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Puriya Herdariyan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bedreddin Taşova İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10-11-12 Yaş Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kocaeli Büyükşehir Belediyespor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Kemal Paşa Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İzmir Kemal Paşa Spor Kulübü
3. Emniyet Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İzmir Emniyet Spor Kulübü
3. Gebze Spor Kulübü
  - Ayça Düzgel
  - Hatice Başkaya
Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Gebze Spor Kulübü
  - Zeynep Beyza Coşkun
  - Seda Kurt
  - Ayça Yıldız
  - İrem Kübra Pehlivan
Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kocaeli Büyükşehir Belediyespor
  - Umay Tokcan
  - Beyza Güney
  - Sinemgül Şahin
  - Ebru Aydın
Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Gaziantep Karate İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Gaziantep Gaziantep Karate İhtisas Spor Kulübü
 
10-11-12 Yaş Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emniyet Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İzmir Emniyet Spor Kulübü
2. Arslan Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Spor Kulübü
3. Ukrayna Karate Team
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
(Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kocaeli Kağıt Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
 
13-14 Yaş Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uygur Spor Kulübü
  - Hasan Akbıyık
  - Sabri Ahmet Uygur
  - Fetullah Turan
  - İsmail Takkur
  - Onur Banabak
  - Cüneyt Yolgörü
  - Erol Akbıyık
İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Of Belediye Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Trabzon Of Belediye Spor
3. Demirbaş Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Demirbaş Spor Kulübü
3. İ.KA.D
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul İ.KA.D


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 124 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 5 5 7 17
2 Akar Spor Kulübü 2 2 0 4
3 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 2 1 2 5
4 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 2 1 0 3
5 Uygur Spor Kulübü 2 0 3 5
6 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 2 0 0 2
7 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 3 1 5
8 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 1 2 1 4
9 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 2 0 3
10 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 1 1 1 3
11 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 1 1 0 2
12 Hendek Karate Spor Kulübü 1 0 2 3
12 Pamukova Karate Spor Kulübü 1 0 2 3
13 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 1 0 1 2
13 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 0 1 2
13 İzmir Emniyet Spor Gücü 1 0 1 2
13 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 1 2
14 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
14 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
14 Kaptan Spor Kulübü 1 0 0 1
14 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
14 Güner Spor Kulübü 1 0 0 1
14 Yaman Spor Kulübü 1 0 0 1
15 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 0 2 1 3
16 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 0 1 1 2
16 Küçükköy Karate Spor Kulübü 0 1 1 2
16 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 0 1 1 2
17 Er-sa Spor Kulübü 0 1 0 1
17 Kemalpaşa İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
17 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
17 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
17 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
17 İstanbul Gençlik Spor Kulübü/Çatalca 0 1 0 1
17 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
18 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
18 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 0 2 2
18 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
18 Alkan Spor Kulübü 0 0 2 2
18 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 0 0 2 2
19 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 0 1 1
19 Reis Sönmez Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
19 Çelik Spor Kulübü 0 0 1 1
19 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
19 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
19 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
19 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 0 1 1
19 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 0 1 1
19 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
19 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 0 1 1
19 İzmit Tatami Spor Kulübü 0 0 1 1
19 Kocaeli Elit Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 20 24 57 101
2 Kocaeli 9 10 12 31
3 Sakarya 5 2 9 16
4 İzmir 4 3 4 11
5 Bursa 3 4 9 16
6 Ankara 3 4 2 9
7 Gaziantep 3 2 7 12
8 Muğla 3 0 0 3
9 Antalya 2 3 1 6
10 Trabzon 1 1 0 2
11 Denizli 1 0 2 3
12 Samsun 1 0 1 2
13 Afyon 1 0 0 1
14 Isparta 0 2 0 2
15 Artvin 0 1 2 3
15 Kırklareli 0 1 2 3
16 Eskişehir 0 1 1 2
17 Tekirdağ 0 0 2 2
18 Balıkesir 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2015 - Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2014 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2014 - 12. Amerika Açık Karate Turnuvası | ABD
2014 - Golden Belt Karate Turnuvası | Sırbistan
2014 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2013 - Sportaccord Combat Games | Rusya
2013 - 3. İslami Dayanışma Oyunları | Endonezya
2013 - İstanbul Open Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - PALANDEKEN KARATE TRUNUVASI | Erzurum
2013 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2013 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2012 - Basel Open Masters | İsviçre
2012 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - Karate 1 Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2012 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2011 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2010 - Sportaccord Combat Games | Çin

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...