Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Sportaccord Combat Games 19-20 Ekim 2013 Saint Petersburg Rusya
Sportaccord Combat Games 19-20 Ekim 2013 Saint Petersburg Rusya
Tweetle
Sportaccord Combat Games
19-20 Ekim 2013 Saint Petersburg Rusya
Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Antonio Jose Diaz Fernandez
Venezuela
2.
Ryo Kiyuna
Japonya
3.
Ibrahim Magdy Moussa
Mısır
Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sandy Scordo
Fransa
2.
Yaiza Martin Abello
İspanya
3.
Sakura Kakumai
ABD
Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Magomedraul Murtazaliev
Rusya
2.
Kalvis Kalnins
Letonya
3.
Douglas Santos Brose
Brezilya
Bay Kumite 67 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ahmadi Karyani Saeid
İran
2.
Redouan Kousseksou
Fas
3.
Jose Guillermo Ramirez
Kolombiya
Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rafael Aghayev
Azerbaycan
2.
Luigi Busa
İtalya
3.
Noah Bitsch
Almanya
Bay Kumite 84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Kenji Grillon
Fransa
2.
Ryutaro Araga
Japonya
3.
Hany Keshta
Mısır
Bay Kumite +84 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Shahin Atamov
Azerbaycan
2.
Zabiollah Poorshab
İran
3.
Enes Erkan
Türkiye
Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Serap Özçelik
Türkiye
2.
Hong Li
Çin
3.
Alexandra Recchia
Fransa
Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Miki Kobayashi
Japonya
2.
Yassmin Attia
Mısır
3.
Tuba Yenen
Türkiye
Bayan Kumite 61 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Merillela Arreola Ferreyra
Meksika
2.
Kristina Mah
Avustralya
3.
Olga Stepanova
Rusya
Bayan Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alzahraa Fatma Mahmoud
Mısır
2.
Sherozia Inga
Rusya
3.
Cheryl Murphy
ABD
Bayan Kumite +68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Masa Martinovic
Hırvatistan
2.
Nadege Ait Ibrahim
Fransa
3.
Aissa Faten
Tunus
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Fransa
2
1
1
4
2
Azerbaycan
2
0
0
2
3
Japonya
1
2
0
3
4
Mısır
1
1
2
4
5
Rusya
1
1
1
3
6
İran
1
1
0
2
7
Türkiye
1
0
2
3
8
Venezuela
1
0
0
1
8
Meksika
1
0
0
1
8
Hırvatistan
1
0
0
1
11
Çin
0
1
0
1
11
Fas
0
1
0
1
11
İspanya
0
1
0
1
11
İtalya
0
1
0
1
11
Avustralya
0
1
0
1
11
Letonya
0
1
0
1
17
ABD
0
0
2
2
18
Almanya
0
0
1
1
18
Brezilya
0
0
1
1
18
Tunus
0
0
1
1
18
Kolombiya
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Serap Özçelik
Bayan Kumite 50 Kg
1.
Enes Erkan
Bay Kumite +84 Kg
3.
Tuba Yenen
Bayan Kumite 55 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2017 - 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2015 - Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2014 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2014 - 12. Amerika Açık Karate Turnuvası | ABD
2014 - Golden Belt Karate Turnuvası | Sırbistan
2014 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2013 - 3. İslami Dayanışma Oyunları | Endonezya
2013 - İstanbul Open Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - PALANDEKEN KARATE TRUNUVASI | Erzurum
2013 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2013 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2012 - Basel Open Masters | İsviçre
2012 - Karate 1 Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2012 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2011 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2010 - Sportaccord Combat Games | Çin
2010 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2008 - Azerbaycan Uluslararası Turnuva | Azerbaycan
1998 - Ulluslararası İtalya Karate Turnuvası | İtalya
1994 - İran Uluslararası Turnuva | İran
1991 - Uluslararası Turnuva | Belçika
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...