E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası 22-24 Nisan 2011 - İstanbul 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası 22-24 Nisan 2011 - İstanbul

23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası
22-24 Nisan 2011
İstanbul


 
7 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. D.Ozan Karaatlı Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Buğra Akyüz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tolga Mahan İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Bünyamin Demir Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
8 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Öztürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. E.Ceyda Ünal İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
3. Fatma Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Azra Oktay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
8 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emin Aksoy İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Volkan Topsakal İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Can İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Alperen İlhan İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
9 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rumeysa Zurnacı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Damla Bostan Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3. Zeynep Sarıyılmaz Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Nehir Yelekçi Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
9 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hüseyincan Demirci Ankara EGO Spor Kulübü
2. Hüseyin Altundal Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Taha Özalp Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bahadır Arslan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ece Aydın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Şevval Aslanpay Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Damla Pelit Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yağmur Demir Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Shadi Haisam Al Harabi (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yusuf Kara İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erdem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ege Arslancan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
11 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beyzanur Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
2. Süeda Tunç Ankara EGO Spor Kulübü
3. Esilay Kılıç İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Nurcan Şara İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
11 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selahattin Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ömer Faruk Arslan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih İzgi Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Serhat Kaya İstanbul Er-sa Spor Kulübü
 
12 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Beyza Demirel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gizem Çam İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Duygu Ramazan Ankara EGO Spor Kulübü
3. Hatice Başkaya Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuncay Kuzu Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mustafa Baran Atbaşı İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Onur Canbaz İstanbul Alkan Spor Kulübü
3. Gökay İzgel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif Kuzu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Meryem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Buse Öztürk İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeynep Yazıcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Lütfullah Teber İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tolga Karip Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emre Vefa Göktaş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
10-11-12 Yaş Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Kizami Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
(Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Akbulut Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Akyıldırım Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10-11-12 Yaş Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kaptan Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Manavgat Karate
  - Kutluhan Duran
  - Ahmetcan Bekmez
  - Sinan Yalçınkaya
Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gaziosmanpaşa Spor
  - Görkem Yeşilbaş
  - Hamza Levent
  - Yasin İnan
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Karahan Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Karahan Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Kaptan Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Arslan Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Polis Gücü Spor
  - Saliha Nur Çetinkaya
  - Ayşe Sude Özcan
  - Sude Yaren usta
Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gaziosmanpaşa Spor
  - Gürkan Yeşilbaş
  - Oğuzhan Ay
  - Ali Osman Yılmaz
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
2. Akbulut Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Arslan Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Yılmaz Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yağmur Demir Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Damla Pelit Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Beyza Doğan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Rabia Hasanoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Simge Yücel İstanbul Sultangazi Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
2. Aybike Subaşı Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayfer Dilara Beyazıt İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bil Lona (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite +35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. Şehnaz Emanetoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İlayda Polat Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şeyma Şen Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite 28 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Kara İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Bogdan Smakov (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yüşa Öztürk Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Furkan Şahin İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
 
10 Yaş Bay Kumite 38 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kicherman Aleksander (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Guga Ivanishvili (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Muhammed Yavuz Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ege Arslancan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
10 Yaş Bay Kumite +38 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Lütfü Demir İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Hüseyin Baş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erman Candemir Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Rustan Nozinov (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İrem Selim Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Alif Dökmetaş Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşenur Karadeniz İstanbul Adaşlar Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3. Süeda Tunç Ankara EGO Spor Kulübü
 
11 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duygu Yemenici Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Şeyda Kaya İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Nur Sena Yılmaz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Tekin Kocaeli İzmit Tatami Spor Kulübü
 
11 Yaş Bayan Kumite +35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nehir Menteş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ecem Taşçı Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Işıl Kaya İstanbul Mehmet Kaya Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Hilal Altundal Samsun Yaman Spor Kulübü
 
11 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Daniel Dimitchenko (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Kutluhan Duran Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Klubü
3. Arda Küçükarda İstanbul Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
3. Oğuzhan Özuçar Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Samet Gök İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Hakan Demirelli İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Alican Sağır İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Nafizcan Tural İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gazi Aslan İstanbul Küçükköy Karate İht.
2. Eyüp Karakurt İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Berat Yılmaz İstanbul Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Ömer Gündüz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite 28 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yeşim Sazak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Halenur Üst İstanbul İ.KA.D
3. Bilge Topçuoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ebru Sevgi Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite 38 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Karabağ Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Meral Şahin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Miray Turgut Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
12 Yaş Bayan Kumite +38 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gözdenur İkiz İstanbul Er-sa Spor Kulübü
2. Rukiye Şenol İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Hatice Nurpınar İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Azranur Coşkun İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Yıldız Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. George Kechegmadze (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tolgahan Aldemir Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fırat Çetin Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hamdi Kutan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Zahit Fetolmaz Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Erkut Çelik Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. İbrahim Kerem Ocak İstanbul İBB Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Batuhan Kartal İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Elcuya Kurashivili (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Efe Bestel Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Faruk Sancar İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bayan Kumite 38 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif Kuzu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Eda Kamışoğlu Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Reyhan Keskin Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Melis Şefikoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Kübra Pehlivan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Şeyma Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Talya Pekmezoğlu Antalya Akar Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bayan Kumite +48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aybüke Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Zeynep Beyza Coşkun Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Beyza Güney Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Kapak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Bayırlı Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor
2. Mehmet Kurtoğlu Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İnan Topal İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ramazan Zent İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Furkan Kaya Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ziya Akdeniz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Can Deniz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13-14 Yaş Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ertuğrul Çelik Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Anıl Korkmaz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erol Akbıyık İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Doğukan Korkmaz İstanbul Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
 
10-11-12 Yaş Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sultangazi Erdal Özcan
  - Gizem Akgün
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Şahinbey Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Güler Spor
  - Deniz Gizem Karakaya
  - Azranur Coşkun
  - Şevval Taş
  - Şevval Kaya
İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Pamukova Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10-11-12 Yaş Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emniyet Gücü Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İzmir Emniyet Spor Kulübü
2. Ukrayna Team (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kaptan Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. İBB Spor
  - Fuat Demirel
  - Hakan Yavaş
  - Savaş Gültekin
  - Zafer Seven
İstanbul İBB Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kocaeli Büyükşehir
  - Umay Tokcan
  - Beyza Güney
  - Sinemgül Şahin
  - Ebru Aydın
Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Kaptan Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Ersoy Çırlar Spor
  - Aybüke Nur Punar
  - Esra Kalbak
  - Gizem Akgün
İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
3. Aslan Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
13-14 Yaş Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Pamukova Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. İBB Spor
  - İlker Pek
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Kaptan Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Gürcistan Team (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
7 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif Şara İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Şule Azra Akbulut İstanbul Akbulut Gençlik Karate Spor Kulübü
3. Müşerref Özdemir Antalya Akar Spor Kulübü
3. Zeynep Tok Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 89 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 8 3 7 18
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 2 1 0 3
3 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 2 0 1 3
4 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 2 2 5
5 Uygur Spor Kulübü 1 1 5 7
6 EGO Spor Kulübü 1 1 2 4
6 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 1 1 2 4
7 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 4 5
8 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 0 2 3
9 Er-sa Spor Kulübü 1 0 1 2
9 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
10 İzmir Emniyet Spor Gücü 1 0 0 1
10 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Küçükköy Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
11 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 2 3
11 Yaman Spor Kulübü 0 1 2 3
12 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 1 2
13 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Güner Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
13 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 1 0 1
13 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
13 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Akar Spor Kulübü 0 0 2 2
14 Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü 0 0 2 2
15 Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Adaşlar Karate Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Alkan Spor Kulübü 0 0 1 1
15 İzmit Tatami Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Mehmet Kaya Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
15 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 18 19 49 86
2 Kocaeli 10 4 10 24
3 İzmir 3 1 0 4
4 Gaziantep 2 4 4 10
5 Ankara 2 2 7 11
6 Bursa 2 1 3 6
7 Sakarya 1 3 4 8
8 Tekirdağ 1 1 0 2
9 Muğla 1 0 2 3
9 Kırklareli 1 0 2 3
10 Afyon 1 0 1 2
10 Trabzon 1 0 1 2
11 Antalya 0 2 3 5
12 Eskişehir 0 2 1 3
13 Samsun 0 1 2 3


Benzer Müsabakalar
2017 - 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2015 - Palandöken Karate Turnuvası | Erzurum
2014 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2014 - 12. Amerika Açık Karate Turnuvası | ABD
2014 - Golden Belt Karate Turnuvası | Sırbistan
2014 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2013 - Sportaccord Combat Games | Rusya
2013 - 3. İslami Dayanışma Oyunları | Endonezya
2013 - İstanbul Open Karate Turnuvası | İstanbul
2013 - PALANDEKEN KARATE TRUNUVASI | Erzurum
2013 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2013 - Dubai Open Karate Turnuvası | BAE
2012 - Basel Open Masters | İsviçre
2012 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - Karate 1 Gençlik Kupası | Yunanistan
2012 - 2. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2012 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul
2011 - Dünya Gençlik Kupası | Yunanistan
2011 - 1. Uluslararası Rumi Çocuk Oyunları | Konya
2010 - Sportaccord Combat Games | Çin
2010 - 23 Nisan Dünya Çocukları Turnuvası | İstanbul

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...