Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 13-16 Ekim 2011 - Maleka Malezya
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 13-16 Ekim 2011 - Maleka Malezya
Tweetle
Müsabaka Dosyaları
Pool Dosyaları (Tümü)
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası
13-16 Ekim 2011
Maleka Malezya
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Taiki Kozaki
Japonya
2.
Kiel Hicks
ABD
3.
Pierre Antoine Tresegnie
Belçika
3.
Luis Felipe Aguilar Rodriguez
Kolombiya
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Natsuki Shimizu
Japonya
2.
Terryana D Onofrio
İtalya
3.
Sophia Graf
Almanya
3.
Jasmine Nguyen
ABD
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Toshifumi Nakashima
Japonya
2.
Ali Sofuoğlu
Türkiye
3.
Abolfazl Shahrjerdi
İran
3.
Maksim Ksenofontov
Rusya
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Kiyou Shimizu
Japonya
2.
Ha Mi Do
Vietnam
3.
Sonia Garcia
İspanya
3.
Dorota Balciarova
Slovakya
21 Yaş Altı Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mehmet Yakan
Türkiye
2.
Naoyuki Yoshida
Japonya
3.
Mehran Ghorbanalipour
İran
3.
Chee Wei Lim
Malezya
21 Yaş Altı Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Chisa Tsuruyama
Japonya
2.
Do Thi Thu Ha
Vietnam
3.
Emma Lucraft
İngiltere
3.
Katarina Liptakova
Slovakya
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mısır
-
Mohamed Abdelfatah
-
Seif Akram Orabi
-
El Sayed Mahmoud
Mısır
2.
İtalya
-
William Kim Torre
-
Gabriele Petroni
-
Pasetto Marco
İtalya
3.
Fransa
-
Monin Geoffroy
-
Montarello Enzo
-
Preux Thomas
Fransa
3.
Kuveyt
-
Ahmad Shebab
-
Abdulhusain Sayes Mohammad
-
Abdulhusain Saied Salman
Kuveyt
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
-
Jessica Hugues
-
Bui Marie
-
Hervas Marie
Fransa
2.
ABD
-
Bang Sapphire
-
Jasmine Nguyen
-
Jessica Kwong
ABD
3.
Mısır
-
Shaimaa Solyman
-
Baioumi Nyreen
-
Abd Elkader Noha
Mısır
3.
İspanya
-
Margarita Morata
-
Sonia Garcia
-
Vazquez Merino Estefania
İspanya
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mohamed Farouk Ahmed
Mısır
2.
Tolga Macar
Türkiye
3.
Da Costa Steven
Fransa
3.
Arash Alinezhadkafshgari
İran
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Oliver Florez Ortiz
Meksika
2.
Karime Abou Etta
Mısır
3.
Farzam Shafiei Chapaki
İran
3.
Didar Amirali
Kazakistan
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Amar Guerni
Cezayir
2.
Andrii Guzenko
Ukrayna
3.
Ivan Martinac
Hırvatistan
3.
Ali Najafi
İran
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mohamed El Kotby
Mısır
2.
Benchikh Rafik
Cezayir
3.
Mohamed Ali Najar
Tunus
3.
Kamran Madani
ABD
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Masood Parviz
İran
2.
Burak Turan
Türkiye
3.
Alberto Azevedo
Brezilya
3.
Araz Mamedov
Rusya
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Umay Tokcan
Türkiye
2.
Kimberley Johnstone
İskoçya
3.
Miho Miyahara
Japonya
3.
Alexandra Chovancova
Slovakya
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Tina Maric
Bosna Hersek
2.
Viktoria Pillarova
Slovakya
3.
Andjela Stjepandic
Hırvatistan
3.
Shana Amengle
Fransa
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Charlotte Wastell
İngiltere
2.
Cavar Ivona
Bosna Hersek
3.
Garcia Nancy
Fransa
3.
Ruth Malsch
Almanya
Genç Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ahmed Abidou
Mısır
2.
Emre Cevahir
Türkiye
3.
Jimmy Cabantous
Fransa
3.
Mhenni Mohamed Aziz
Tunus
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Döme Szegedi
Macaristan
2.
Nikolajs Bodrovs
Letonya
3.
Shahin Naghipour Jafari
İran
3.
Luca Maresca
İtalya
Genç Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Abdalla Ibrahim
Mısır
2.
Hayatilaleh Sajad
İran
3.
Rodrigo Ibanez
İspanya
3.
Nick Gerrese
Hollanda
Genç Bay Kumite 76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Thomas Hickman
İngiltere
2.
Mohamed Radwan
Mısır
3.
William Wierdis
İtalya
3.
Anton Emelianov
Rusya
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Omar Elwahiby
Mısır
2.
Claudio Carrubba
İtalya
3.
Jordan Durieu
Fransa
3.
Aleksandar Sestakov
Sırbistan
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Neslihan Çalışkan
Türkiye
2.
Arreg Rashed
Mısır
3.
Jennifer Warling
Lüksemburg
3.
Alessandra Vindrola
Peru
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yassmin Attia
Mısır
2.
Sara Yamada
Japonya
3.
Marjorie Piacentino
Fransa
3.
Büşra Tosun
Türkiye
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Giana Lotfy
Mısır
2.
Alizee Agier
Fransa
3.
Shiho Tokai
Japonya
3.
Haya Jumaa
BAE
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Agathe Duval
Fransa
2.
Chiara Zuanon
İtalya
3.
Laury Vogelzang
Hollanda
3.
Zuzana Schwartzova
Slovakya
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Bahman Asgari Ghoncheh
İran
2.
Altamura Christian
İtalya
3.
Magdy Mamdouh Mohamed
Mısır
3.
Nikolaos Kosmas
Yunanistan
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Aykhan Mamayev
Azerbaycan
2.
Anthony Giraudeau
Fransa
3.
Ahmed Solyman
Mısır
3.
Marco Vitagliano
İtalya
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Danilo Lucic
Karadağ
2.
Rıdvan Kaptan
Türkiye
3.
Missipsa Hamadini
Cezayir
3.
Alexander Areshkin
Rusya
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Tuba Yenen
Türkiye
2.
Duygu Bugur
Almanya
3.
Matea Ratkovic
Hırvatistan
3.
Mari Hirose
Japonya
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Tuğba Tek
Türkiye
2.
Mamiko Gomyo
Japonya
3.
Alisa Buchinger
Avusturya
3.
Forcella Nikole
İtalya
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Meltem Hocaoğlu
Türkiye
2.
Marie Prouille
Fransa
3.
Fatma Reda
Mısır
3.
Szandra Metzger
Macaristan
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Mısır
8
3
4
15
2
Türkiye
6
5
1
12
3
Japonya
5
3
3
11
4
Fransa
2
3
7
12
5
İran
2
1
6
9
6
İngiltere
2
0
1
3
7
Cezayir
1
1
1
3
8
Bosna Hersek
1
1
0
2
9
Macaristan
1
0
1
2
10
Meksika
1
0
0
1
10
Azerbaycan
1
0
0
1
10
Karadağ
1
0
0
1
13
İtalya
0
5
4
9
14
ABD
0
2
2
4
15
Vietnam
0
2
0
2
16
Slovakya
0
1
4
5
17
Almanya
0
1
2
3
18
İskoçya
0
1
0
1
18
Ukrayna
0
1
0
1
18
Letonya
0
1
0
1
21
Rusya
0
0
4
4
22
İspanya
0
0
3
3
22
Hırvatistan
0
0
3
3
24
Hollanda
0
0
2
2
24
Tunus
0
0
2
2
26
Sırbistan
0
0
1
1
26
Yunanistan
0
0
1
1
26
Lüksemburg
0
0
1
1
26
Malezya
0
0
1
1
26
Peru
0
0
1
1
26
Brezilya
0
0
1
1
26
Avusturya
0
0
1
1
26
BAE
0
0
1
1
26
Belçika
0
0
1
1
26
Kazakistan
0
0
1
1
26
Kolombiya
0
0
1
1
26
Kuveyt
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Mehmet Yakan
21 Yaş Altı Bay Kata
1.
Meltem Hocaoğlu
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
1.
Neslihan Çalışkan
Genç Bayan Kumite 48 Kg
1.
Tuba Yenen
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
1.
Tuğba Tek
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
1.
Umay Tokcan
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
1.
Ali Sofuoğlu
Genç Bay Kata
2.
Burak Turan
Ümit Bay Kumite +70 Kg
2.
Emre Cevahir
Genç Bay Kumite 55 Kg
2.
Rıdvan Kaptan
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
2.
Tolga Macar
Ümit Bay Kumite 52 Kg
2.
Büşra Tosun
Genç Bayan Kumite 53 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...