Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 7-10 Kasım 2013 Guadalajara İspanya
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 7-10 Kasım 2013 Guadalajara İspanya
Tweetle
Müsabaka Dosyaları
Kura Listeleri
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası
7-10 Kasım 2013 Guadalajara İspanya
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Nozomi Yamanaka
Japonya
2.
Emre Vefa Göktaş
Türkiye
3.
Xabier Pereda
İspanya
3.
Vadim Kobzarev
Rusya
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Saori Ishibashi
Japonya
2.
Jennifer Robinson
ABD
3.
Raquel Roy
İspanya
3.
Deniz Atak
Türkiye
Genç Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yuhei Horiba
Japonya
2.
Antonio Garcia Vargas
İspanya
3.
Alperen Fatih İniş
Türkiye
3.
Daniil Ufimtsev
Rusya
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Karen Furukawa
Japonya
2.
Anastasia Rumiantceva
Rusya
3.
Bojana Mladezic
Sırbistan
3.
Terryana D Onofrio
İtalya
21 Yaş Altı Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hiroki Kubo
Japonya
2.
Montarello Enzo
Fransa
3.
Mohamed Abdelfatah
Mısır
3.
Jorge Martinez
Venezuela
21 Yaş Altı Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Kiyou Shimizu
Japonya
2.
Dorota Balciarova
Slovakya
3.
Aimee Sell
İngiltere
3.
Ingrid Aranda
Peru
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
-
Fatih Sadullah Selman
-
Lütfullah Teber
-
Yavuz Selim Oruç
Türkiye
2.
İspanya
-
Antonio Garcia Vargas
-
Carlos Fornell Arias
-
Ruben Garcia
İspanya
3.
Mısır
-
Islam Abdallah
-
Zeyad Abdelrahman
-
Mahmoud Hanafi
Mısır
3.
Peru
-
Roberto Atunca
-
Fabrizio Vindrola
-
Mariano Wong
Peru
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
-
Jessica Moreno Wilkinson
-
Lidia Rodriguez Encabo
-
Raquel Roy
İspanya
2.
Fransa
-
Bouchet Pauline
-
Lila Bui
-
Perrine Mortreux
Fransa
3.
İtalya
-
Terryana D Onofrio
-
Francesca Reale
-
Silvia Sassano
İtalya
3.
Yunanistan
-
Antonia Rouchota
-
Afroditi Theodorakopoulou
-
Georgia Xenou
Yunanistan
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Reza Enayati
İran
2.
Mustafa Yıldız
Türkiye
3.
David Kuhn
Almanya
3.
Abdelrahman Khaled Kassem
Mısır
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mario Hodzic
Karadağ
2.
Francesco Pinto
İtalya
3.
Dylan Rush
İskoçya
3.
Furkan Kaya
Türkiye
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Kirill Solopov
Rusya
2.
Jonas Richard Friis Pedersen
Danimarka
3.
Ahmed Ragab Elmasry
Mısır
3.
Vladimir Gaspar
Hırvatistan
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alejandro Molina Arencon
İspanya
2.
Dris Aimen
Cezayir
3.
Anıl Korkmaz
Türkiye
3.
Maximilian Bauer
Almanya
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Aly Yakout Soliman
Mısır
2.
Jakov Bunjevac
Hırvatistan
3.
Tareg Hamedi
Arabistan
3.
Aziz Abbes Mouhiidine
İtalya
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Esraa Abdelkader
Mısır
2.
Hümeyra Beyza Ünlüsoy
Türkiye
3.
Yorgelis Salazar
Venezuela
3.
Ines Grdenic
Hırvatistan
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Aicha Zakia Boussebaa
Macaristan
2.
Aurore Bourcois
Fransa
3.
Maya Gad
Mısır
3.
Josephine Roehl
Almanya
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Johanna Kneer
Almanya
2.
Ielyzaveta Sirosh
Ukrayna
3.
Farida Aliyeva
Azerbaycan
3.
Chaima Bouaziz
Tunus
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Salama Malek
Mısır
2.
Allouche Ali
Cezayir
3.
Milad Tighi Ali Babaloo
İran
3.
Aziz Rghioui
Fransa
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Breno Teixeira
Brezilya
2.
Kevin Tavares Lopes
Fransa
3.
Kaisar Alpysbay
Kazakistan
3.
Tolga Macar
Türkiye
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Steven Dacosta
Fransa
2.
Doğan Ateş
Türkiye
3.
Raul Cuerva Mora
İspanya
3.
Gabor Harspataki
Macaristan
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mohamed El Kotby
Mısır
2.
Kevin Korte
Danimarka
3.
Ali Behboud
İran
3.
Azzeddine Taj
Fas
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Adham Alfiky
Mısır
2.
Koki Kamaguchi
Japonya
3.
Tanel Paabo
Estonya
3.
Achraf Ouchen
Fas
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Shara Wynnidean Hubrich
Almanya
2.
Miho Miyahara
Japonya
3.
Radwa Sayed
Mısır
3.
Monica Berulec
Hırvatistan
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Marah El Sayed
Mısır
2.
Misaki Oku
Japonya
3.
Umay Tokcan
Türkiye
3.
Nicol Nogradi
Macaristan
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Iryna Zaretska
Ukrayna
2.
Ayami Moriguchi
Japonya
3.
Ivette Martinez Villafana
Meksika
3.
Jovana Prekovic
Sırbistan
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Silvia Semeraro
İtalya
2.
Nancy Garcia
Fransa
3.
Hikaru Furuno
Japonya
3.
Maria Torres Garcia
İspanya
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Marvin Garin
Fransa
2.
Tural Aghalarzade
Azerbaycan
3.
Döme Szegedi
Macaristan
3.
Ryan Fernando Flores Comparan
Meksika
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Erman Eltemur
Türkiye
2.
Khammassi Safouane
Tunus
3.
Denis Denisenko
Rusya
3.
Rouiha Abdellah
Fas
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ahmed Abdelmoein
Mısır
2.
Mikhail Davydov
Rusya
3.
Berat Jakupi
Makedonya
3.
Jorge Alexander Merino Coto
El Salvador
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Arreg Rashed
Mısır
2.
Emilie Thouy
Fransa
3.
Aylin Yılmaz
Türkiye
3.
Shiho Tokai
Japonya
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Leila Heurtault
Fransa
2.
Tzu Yun Wen
Tapei
3.
Merve Çoban
Türkiye
3.
Ingrida Suchankova
Slovakya
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Giana Lotfy
Mısır
2.
Alizee Agier
Fransa
3.
Dominika Tatarova
Slovakya
3.
Oleshko Anastassiya
Kazakistan
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Mısır
9
0
6
15
2
Japonya
6
4
2
12
3
Fransa
3
7
1
11
4
Türkiye
2
4
8
14
5
İspanya
2
2
4
8
6
Almanya
2
0
3
5
7
Rusya
1
2
3
6
8
İtalya
1
1
3
5
9
Ukrayna
1
1
0
2
10
Macaristan
1
0
3
4
11
İran
1
0
2
3
12
Karadağ
1
0
0
1
12
Brezilya
1
0
0
1
14
Cezayir
0
2
0
2
14
Danimarka
0
2
0
2
16
Hırvatistan
0
1
3
4
17
Slovakya
0
1
2
3
18
Tunus
0
1
1
2
18
Azerbaycan
0
1
1
2
20
ABD
0
1
0
1
20
Tapei
0
1
0
1
22
Fas
0
0
3
3
23
Meksika
0
0
2
2
23
Sırbistan
0
0
2
2
23
Peru
0
0
2
2
23
Venezuela
0
0
2
2
23
Kazakistan
0
0
2
2
28
İngiltere
0
0
1
1
28
İskoçya
0
0
1
1
28
Arabistan
0
0
1
1
28
El Salvador
0
0
1
1
28
Estonya
0
0
1
1
28
Yunanistan
0
0
1
1
28
Makedonya
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Erman Eltemur
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
1.
Türkiye
-
Fatih Sadullah Selman
-
Lütfullah Teber
-
Yavuz Selim Oruç
Ümit-Genç Bay Takım Kata
1.
Doğan Ateş
Genç Bay Kumite 68 Kg
2.
Emre Vefa Göktaş
Ümit Bay Kata
2.
Hümeyra Beyza Ünlüsoy
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
2.
Mustafa Yıldız
Ümit Bay Kumite 52 Kg
2.
Alperen Fatih İniş
Genç Bay Kata
3.
Anıl Korkmaz
Ümit Bay Kumite 70 Kg
3.
Aylin Yılmaz
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
3.
Deniz Atak
Ümit Bayan Kata
3.
Furkan Kaya
Ümit Bay Kumite 57 Kg
3.
Merve Çoban
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
3.
Tolga Macar
Genç Bay Kumite 61 Kg
3.
Umay Tokcan
Genç Bayan Kumite 53 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...