E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 7-10 Kasım 2013 Guadalajara İspanya Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 7-10 Kasım 2013 Guadalajara İspanya
Müsabaka Dosyaları
Kura Listeleri

Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası
7-10 Kasım 2013 Guadalajara İspanya


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Nozomi Yamanaka Japonya
2. Emre Vefa Göktaş Türkiye
3. Xabier Pereda İspanya
3. Vadim Kobzarev Rusya
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Saori Ishibashi Japonya
2. Jennifer Robinson ABD
3. Raquel Roy İspanya
3. Deniz Atak Türkiye
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Yuhei Horiba Japonya
2. Antonio Garcia Vargas İspanya
3. Alperen Fatih İniş Türkiye
3. Daniil Ufimtsev Rusya
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Karen Furukawa Japonya
2. Anastasia Rumiantceva Rusya
3. Bojana Mladezic Sırbistan
3. Terryana D Onofrio İtalya
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Hiroki Kubo Japonya
2. Montarello Enzo Fransa
3. Mohamed Abdelfatah Mısır
3. Jorge Martinez Venezuela
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Kiyou Shimizu Japonya
2. Dorota Balciarova Slovakya
3. Aimee Sell İngiltere
3. Ingrid Aranda Peru
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Fatih Sadullah Selman
  - Lütfullah Teber
  - Yavuz Selim Oruç
Türkiye
2. İspanya
  - Antonio Garcia Vargas
  - Carlos Fornell Arias
  - Ruben Garcia
İspanya
3. Mısır
  - Islam Abdallah
  - Zeyad Abdelrahman
  - Mahmoud Hanafi
Mısır
3. Peru
  - Roberto Atunca
  - Fabrizio Vindrola
  - Mariano Wong
Peru
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya
  - Jessica Moreno Wilkinson
  - Lidia Rodriguez Encabo
  - Raquel Roy
İspanya
2. Fransa
  - Bouchet Pauline
  - Lila Bui
  - Perrine Mortreux
Fransa
3. İtalya
  - Terryana D Onofrio
  - Francesca Reale
  - Silvia Sassano
İtalya
3. Yunanistan
  - Antonia Rouchota
  - Afroditi Theodorakopoulou
  - Georgia Xenou
Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Reza Enayati İran
2. Mustafa Yıldız Türkiye
3. David Kuhn Almanya
3. Abdelrahman Khaled Kassem Mısır
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mario Hodzic Karadağ
2. Francesco Pinto İtalya
3. Dylan Rush İskoçya
3. Furkan Kaya Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kirill Solopov Rusya
2. Jonas Richard Friis Pedersen Danimarka
3. Ahmed Ragab Elmasry Mısır
3. Vladimir Gaspar Hırvatistan
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alejandro Molina Arencon İspanya
2. Dris Aimen Cezayir
3. Anıl Korkmaz Türkiye
3. Maximilian Bauer Almanya
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aly Yakout Soliman Mısır
2. Jakov Bunjevac Hırvatistan
3. Tareg Hamedi Arabistan
3. Aziz Abbes Mouhiidine İtalya
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Esraa Abdelkader Mısır
2. Hümeyra Beyza Ünlüsoy Türkiye
3. Yorgelis Salazar Venezuela
3. Ines Grdenic Hırvatistan
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aicha Zakia Boussebaa Macaristan
2. Aurore Bourcois Fransa
3. Maya Gad Mısır
3. Josephine Roehl Almanya
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Johanna Kneer Almanya
2. Ielyzaveta Sirosh Ukrayna
3. Farida Aliyeva Azerbaycan
3. Chaima Bouaziz Tunus
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Salama Malek Mısır
2. Allouche Ali Cezayir
3. Milad Tighi Ali Babaloo İran
3. Aziz Rghioui Fransa
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Breno Teixeira Brezilya
2. Kevin Tavares Lopes Fransa
3. Kaisar Alpysbay Kazakistan
3. Tolga Macar Türkiye
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Steven Dacosta Fransa
2. Doğan Ateş Türkiye
3. Raul Cuerva Mora İspanya
3. Gabor Harspataki Macaristan
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mohamed El Kotby Mısır
2. Kevin Korte Danimarka
3. Ali Behboud İran
3. Azzeddine Taj Fas
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Adham Alfiky Mısır
2. Koki Kamaguchi Japonya
3. Tanel Paabo Estonya
3. Achraf Ouchen Fas
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Shara Wynnidean Hubrich Almanya
2. Miho Miyahara Japonya
3. Radwa Sayed Mısır
3. Monica Berulec Hırvatistan
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marah El Sayed Mısır
2. Misaki Oku Japonya
3. Umay Tokcan Türkiye
3. Nicol Nogradi Macaristan
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Iryna Zaretska Ukrayna
2. Ayami Moriguchi Japonya
3. Ivette Martinez Villafana Meksika
3. Jovana Prekovic Sırbistan
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Silvia Semeraro İtalya
2. Nancy Garcia Fransa
3. Hikaru Furuno Japonya
3. Maria Torres Garcia İspanya
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marvin Garin Fransa
2. Tural Aghalarzade Azerbaycan
3. Döme Szegedi Macaristan
3. Ryan Fernando Flores Comparan Meksika
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Erman Eltemur Türkiye
2. Khammassi Safouane Tunus
3. Denis Denisenko Rusya
3. Rouiha Abdellah Fas
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ahmed Abdelmoein Mısır
2. Mikhail Davydov Rusya
3. Berat Jakupi Makedonya
3. Jorge Alexander Merino Coto El Salvador
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Arreg Rashed Mısır
2. Emilie Thouy Fransa
3. Aylin Yılmaz Türkiye
3. Shiho Tokai Japonya
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Leila Heurtault Fransa
2. Tzu Yun Wen Tapei
3. Merve Çoban Türkiye
3. Ingrida Suchankova Slovakya
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Giana Lotfy Mısır
2. Alizee Agier Fransa
3. Dominika Tatarova Slovakya
3. Oleshko Anastassiya Kazakistan


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Mısır 9 0 6 15
2 Japonya 6 4 2 12
3 Fransa 3 7 1 11
4 Türkiye 2 4 8 14
5 İspanya 2 2 4 8
6 Almanya 2 0 3 5
7 Rusya 1 2 3 6
8 İtalya 1 1 3 5
9 Ukrayna 1 1 0 2
10 Macaristan 1 0 3 4
11 İran 1 0 2 3
12 Karadağ 1 0 0 1
12 Brezilya 1 0 0 1
13 Cezayir 0 2 0 2
13 Danimarka 0 2 0 2
14 Hırvatistan 0 1 3 4
15 Slovakya 0 1 2 3
16 Tunus 0 1 1 2
16 Azerbaycan 0 1 1 2
17 ABD 0 1 0 1
17 Tapei 0 1 0 1
18 Fas 0 0 3 3
19 Meksika 0 0 2 2
19 Sırbistan 0 0 2 2
19 Peru 0 0 2 2
19 Venezuela 0 0 2 2
19 Kazakistan 0 0 2 2
20 İngiltere 0 0 1 1
20 İskoçya 0 0 1 1
20 Arabistan 0 0 1 1
20 El Salvador 0 0 1 1
20 Estonya 0 0 1 1
20 Yunanistan 0 0 1 1
20 Makedonya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Erman Eltemur 21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg 1.
Türkiye
- Fatih Sadullah Selman
- Lütfullah Teber
- Yavuz Selim Oruç
Ümit-Genç Bay Takım Kata 1.
Doğan Ateş Genç Bay Kumite 68 Kg 2.
Emre Vefa Göktaş Ümit Bay Kata 2.
Hümeyra Beyza Ünlüsoy Ümit Bayan Kumite 47 Kg 2.
Mustafa Yıldız Ümit Bay Kumite 52 Kg 2.
Alperen Fatih İniş Genç Bay Kata 3.
Anıl Korkmaz Ümit Bay Kumite 70 Kg 3.
Aylin Yılmaz 21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg 3.
Deniz Atak Ümit Bayan Kata 3.
Furkan Kaya Ümit Bay Kumite 57 Kg 3.
Merve Çoban 21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg 3.
Tolga Macar Genç Bay Kumite 61 Kg 3.
Umay Tokcan Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...