Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 11-14 Kasım 2005 - Limassol Kıbrıs
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 11-14 Kasım 2005 - Limassol Kıbrıs
Tweetle
Müsabaka Dosyaları
1. Gün Pool Dosyası
2. Gün Pool Dosyası
3. Gün Pool Dosyası
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası
11-14 Kasım 2005
Limassol Kıbrıs
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Y. Mogi
Japonya
2.
Romain Lacoste
Fransa
3.
Yousif Al Harbi
Kuveyt
3.
R. Reithmeier
ABD
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Emmanuelle Fumonde
Fransa
2.
Eimi Kurita
ABD
3.
Sayed Sara
Mısır
3.
Joan-Marie Stadler
Avusturya
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Itaru Oki
Japonya
2.
Jose Salazar Jover
İspanya
3.
J. Schinkoethe
Almanya
3.
Jakub Tesarek
Çek Cumhuriyeti
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Rika Usami
Japonya
2.
Sara Battaglia
İtalya
3.
Akrivi Bouloumpasi
Yunanistan
3.
Maria Dimitrova
Dominik Cumhuriyeti
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
-
Zakaria Bouchfira
-
David Pinto
-
Thierry Ha
Fransa
2.
İtalya
-
Alfredo Tocco
-
Erik Torre
-
Giannicola Trivisonno
İtalya
3.
İspanya
-
Jose Salazar Jover
-
Jose Luis Prado Gutierrez
-
Victor Martinez
İspanya
3.
Almanya
-
Jayson Schinkoethe
-
Oliver Kronhardt
-
Roman Sztyler
Almanya
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
İtalya
-
Sara Battaglia
-
Viviana Bottaro
-
Samantha Piccolo
İtalya
2.
Sırbistan-Karadağ
-
Milena Milacic
-
Biserka Radulovic
-
Tijana Radulovic
Sırbistan-Karadağ
3.
Fransa
-
Sonia Fiuza
-
Boulanger Clothilde
-
Jena Le
Fransa
3.
İspanya
-
Paula Rodriguez Nieto
-
Marta Mendez Ruiz
-
Yaiza Martin Abello
İspanya
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Alireza AjdadiHasanKiadeh
İran
2.
I. Quliyev
Azerbaycan
3.
Abdullah Al Mutairi
Kuveyt
3.
İsmail Arapoğlu
Türkiye
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
R. Sagyndykov
Kazakistan
2.
N. Tverskoy
Rusya
3.
Noah Bitsch
Almanya
3.
Jonathan Thaels
Belçika
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
H. Zigsari
İran
2.
Bob Feidt
Lüksemburg
3.
Julien Baptiste
Fransa
3.
M. Skovajsa
Slovakya
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Said Hassanipoursefatazgomi
İran
2.
Israfil Shirinov
Azerbaycan
3.
A. Farag
Mısır
3.
A. Rayushkin
Rusya
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Shigehiro Choda
Japonya
2.
Adrian Martinez Alguacil
İspanya
3.
F. Abbaszadeh
İran
3.
Slobodan Bitevic
Sırbistan-Karadağ
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jonathan Horne
Almanya
2.
Aleksandar Ivanovic
Sırbistan-Karadağ
3.
Elvir Masovic
Bosna Hersek
3.
Zabiollah Poorshab
İran
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
M. Kawashima
Japonya
2.
Serap Özçelik
Türkiye
3.
Jenna Shilston
İngiltere
3.
M. Stoyanova
Bulgaristan
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Eimi Kurita
ABD
2.
Dagmar Kubinska
Slovakya
3.
Letitia Carr
Yeni Zellanda
3.
A. Lloyd
İngiltere
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Asumi Ishizuka
Japonya
2.
Laura Wood
Finlandiya
3.
Ana-Marija Celan
Hırvatistan
3.
Ivana Visnovska
Slovakya
Genç Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
D. Radel
Rusya
2.
K. Doi
Japonya
3.
A. Al Fehaid
Katar
3.
Yücel Gündoğdu
Türkiye
Genç Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Stanislav Sinyavskiy
Rusya
2.
Mathieu Cossou
Fransa
3.
T. Henrique Silva
Brezilya
3.
I. Seck
Senegal
Genç Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
S. HashemianaTaabadi
İran
2.
Diego Davy Vandeschrick
Belçika
3.
Larry Dona
Fransa
3.
D. Kazakov
Kazakistan
Genç Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Christophe Araminte
Fransa
2.
Caio Itagiba Duprat
Brezilya
3.
Luigi Busa
İtalya
3.
Nuno Miguel Moreira Valente
Portekiz
Genç Bay Kumite 80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
G. Djekic
Bosna Hersek
2.
Andrej Harnicar
Slovakya
3.
Michael Alonso
Fransa
3.
V. Iarnone
İtalya
Genç Bay Kumite +80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Almir Cecunjanin
Sırbistan-Karadağ
2.
Callum Robb
İskoçya
3.
Aniello Iarnone
İtalya
3.
Mohanad Magdy Mohammed
Mısır
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Valeria Kumizaki
Brezilya
2.
Maja Jovanovic
Sırbistan-Karadağ
3.
Shiaimaa Abdelaziz
Mısır
3.
Elaine Groffilier
Fransa
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Y. Sato
Japonya
2.
Y. Gomaa
Mısır
3.
Petra Narandja
Hırvatistan
3.
Carmen Vicente Cabanas
İspanya
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Katie Hurry
İngiltere
2.
A. Arai
Japonya
3.
Laura Pasqua
İtalya
3.
Dijana Sales
Hırvatistan
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
-
Yaser Şahintekin
-
Yücel Gündoğdu
-
Murat Salih Kurnaz
-
Enes Erkan
-
Ömer Kemaoğlu
-
Gökhan Gündüz
-
Soner Topal
Türkiye
2.
Hırvatistan
-
Ivan Gorjanc
-
Goran Lucin
-
Danil Domdjoni
-
Luka Gavranovic
-
Tomislav Rasidagic
-
Pero Vucic
-
Ivan Puklavec
Hırvatistan
3.
Tunus
-
Amine Tabib
-
Hasnaoui Muhammed Amine
-
Hannachi Muhammed Hedi
-
Tarek Ouelhazi
-
Wajdi Dekhil
-
Zied Ben Afia
Tunus
3.
Azerbaycan
-
Javid Karimov
-
Jeyhun Aliyev
-
Rustam Adil Madadov
-
Parviz Abdulkerimov
-
Rafael Aghayev
-
Amal Islam Atayev
-
Shahin Atamov
Azerbaycan
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Japonya
-
Tomoko Araga
-
Yuka Sato
-
Ayaka Arai
Japonya
2.
Fransa
-
Elaine Groffilier
-
Emilie Lhommeau
-
Nolwen Casadio
-
Aurelie Keita
Fransa
3.
Hırvatistan
-
Jelena Kovacevic
-
Petra Narandja
-
Dijana Sales
-
Ivana Bebek
Hırvatistan
3.
Almanya
-
Anjela Tazidinova
-
Katja Weser
-
Silvia Sperner
-
Julia Rueckwardt
Almanya
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Japonya
8
2
0
10
2
İran
4
0
2
6
3
Fransa
3
3
5
11
4
Rusya
2
1
1
4
5
Sırbistan-Karadağ
1
3
1
5
6
İtalya
1
2
4
7
7
Türkiye
1
1
2
4
8
ABD
1
1
1
3
8
Brezilya
1
1
1
3
10
Almanya
1
0
4
5
11
İngiltere
1
0
2
3
12
Bosna Hersek
1
0
1
2
12
Kazakistan
1
0
1
2
14
İspanya
0
2
3
5
15
Slovakya
0
2
2
4
16
Azerbaycan
0
2
1
3
17
Hırvatistan
0
1
4
5
17
Mısır
0
1
4
5
19
Belçika
0
1
1
2
20
Finlandiya
0
1
0
1
20
İskoçya
0
1
0
1
20
Lüksemburg
0
1
0
1
23
Kuveyt
0
0
2
2
24
Katar
0
0
1
1
24
Portekiz
0
0
1
1
24
Tunus
0
0
1
1
24
Senegal
0
0
1
1
24
Yeni Zellanda
0
0
1
1
24
Yunanistan
0
0
1
1
24
Avusturya
0
0
1
1
24
Bulgaristan
0
0
1
1
24
Çek Cumhuriyeti
0
0
1
1
24
Dominik Cumhuriyeti
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Türkiye
-
Yaser Şahintekin
-
Yücel Gündoğdu
-
Murat Salih Kurnaz
-
Enes Erkan
-
Ömer Kemaoğlu
-
Gökhan Gündüz
-
Soner Topal
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
1.
Serap Özçelik
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
2.
İsmail Arapoğlu
Ümit Bay Kumite 55 Kg
3.
Yücel Gündoğdu
Genç Bay Kumite 60 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...