Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 29-31 Ekim 1999 - Sofya Bulgaristan
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 29-31 Ekim 1999 - Sofya Bulgaristan
Tweetle
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası
29-31 Ekim 1999
Sofya Bulgaristan
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
J. Fernandez
İspanya
2.
J. Huynh
Fransa
3.
Luca Brancaleon
İtalya
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Nao Morooka
Japonya
2.
Ruth Jimenez Fernandez
İspanya
3.
L. Ditoo
Fransa
Genç Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Takashi Katada
Japonya
2.
Akio Tamashiro
Peru
3.
Kristian Novak
Hırvatistan
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Almudena Munoz Gonzales
İspanya
2.
S. Mazzoleni
İtalya
3.
J. Signavong
Fransa
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
İspanya
İspanya
2.
Fransa
Fransa
3.
İran
İran
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
Fransa
2.
İspanya
İspanya
3.
İtalya
İtalya
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Naser Alajmi
Kuveyt
2.
M. Athenion
Fransa
3.
V. Moraliev
Bulgaristan
3.
M. Sönmez
Türkiye
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Y. Bernard
Fransa
2.
S. Bayo
İspanya
3.
S. Kayahara
Japonya
3.
S. Sanchez
Venezuela
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
A. Azanov
Rusya
2.
B. Brutzki
Almanya
3.
A. Bony
Fransa
3.
C. Garcia
İspanya
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jasem Modamivishkaei
İran
2.
J. Fernandez
İspanya
3.
F. Demir
Türkiye
3.
F. Lassere
Fransa
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
C. Ibanez
İspanya
2.
T. Lovato
Almanya
3.
Ali Al Dosauri
Kuveyt
3.
Tolga Metin
Türkiye
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
T. Motomura
Japonya
2.
H. Mesbah
Fransa
3.
L. Borer
İngiltere
3.
R. Carvalho
Brezilya
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
L. Debono
Fransa
2.
Konstantinos Pappas
Yunanistan
3.
B. Ivanov
Bulgaristan
3.
A. Mojdeli
İran
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ciro Massa
İtalya
2.
N. Tsanev
Bulgaristan
3.
C. Cevik
Almanya
3.
F. Naderinejad
İran
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
H. Saedi
İran
2.
Islamutdin Eldarouchev
Rusya
3.
A. Kameyama
Japonya
3.
M. Trencansky
Slovakya
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Yavuz Karamollaoğlu
Türkiye
2.
Klaudio Farmadin
Slovakya
3.
G. Cossou
Fransa
3.
Adnan Hadzic
Bosna Hersek
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Daniel Sabanovic
Hollanda
2.
Franc Chantalou
Fransa
3.
Alexandr Guerunov
Rusya
3.
M. Lazic
Yugoslavya
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
A. Kalusic
Bosna Hersek
2.
Laszlo Rozsahegyi
Macaristan
3.
A. Broeke
Hollanda
3.
J. Martinez
İspanya
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
N. Garcia
İspanya
2.
M. Otovic
Yugoslavya
3.
M. Lakksonen
Finlandiya
3.
L. Silva
Brezilya
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Roksande Lazarevic
Yugoslavya
2.
E. Irish
ABD
3.
Gülcihan Ustaoğlu
Türkiye
3.
A. Villaverde
İspanya
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Cristina Feo Gomez
İspanya
2.
K. Lowe
İngiltere
3.
S. Pecovic
Yugoslavya
3.
A. Rozelli
Brezilya
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
İspanya
6
4
3
13
2
Fransa
3
5
5
13
3
Japonya
3
0
2
5
4
İran
2
0
3
5
5
Yugoslavya
1
1
2
4
5
İtalya
1
1
2
4
7
Rusya
1
1
1
3
8
Türkiye
1
0
4
5
9
Hollanda
1
0
1
2
9
Kuveyt
1
0
1
2
9
Bosna Hersek
1
0
1
2
12
Almanya
0
2
1
3
13
Bulgaristan
0
1
2
3
14
İngiltere
0
1
1
2
14
Slovakya
0
1
1
2
16
Yunanistan
0
1
0
1
16
Macaristan
0
1
0
1
16
Peru
0
1
0
1
16
ABD
0
1
0
1
20
Brezilya
0
0
3
3
21
Finlandiya
0
0
1
1
21
Hırvatistan
0
0
1
1
21
Venezuela
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Yavuz Karamollaoğlu
Genç Bay Kumite 75 Kg
1.
F. Demir
Ümit Bay Kumite 70 Kg
3.
Gülcihan Ustaoğlu
Genç Bayan Kumite 60 Kg
3.
M. Sönmez
Ümit Bay Kumite 55 Kg
3.
Tolga Metin
Ümit Bay Kumite 75 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...