Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 24-26 Ekim 2003 - Marsilya Fransa
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 24-26 Ekim 2003 - Marsilya Fransa
Tweetle
Müsabaka Dosyaları
1. Gün Pool Dosyası
2. Gün Pool Dosyası
3. Gün Pool Dosyası
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası
24-26 Ekim 2003
Marsilya Fransa
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
William Bradford
ABD
2.
D. Pinto
Fransa
3.
M. Haas
Almanya
3.
L. Pose Garcia
İspanya
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
A. Murata
Japonya
2.
Sara Battaglia
İtalya
3.
S. Fiuza
Fransa
3.
P. Rodriguez Nieto
İspanya
Genç Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Oscar Sinchi
Peru
2.
Cesar Monagas
Venezuela
3.
Luca Brancaleon
İtalya
3.
Ricardo Viola
Belçika
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Y. Tokioka
Japonya
2.
F. de Acuna Gonzales
İspanya
3.
Kristel Larouche
Kanada
3.
Mirna Senjug
Hırvatistan
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
-
Julien Dupont
-
Jonathan Plagnol
-
Ayoub Neghliz
Fransa
2.
İran
-
Mostafa Pourialali
-
Afshin Hemmatimoghadam
-
Malek Mehrabi
İran
3.
İtalya
-
Stefano Sorbino
-
Alessio Miano
-
Gabriele Farina
İtalya
3.
Almanya
-
Timo Gissler
-
Michael Haas
-
Nico Sandhaas
Almanya
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
-
Karen Saint Patrice
-
Minh Phuong Nguyen
-
Chevallier Celine
Fransa
2.
İspanya
-
Fatima de Acuna Gonzales
-
Paula Rodriguez Nieto
-
Estefania Martinez Valencia
İspanya
3.
İtalya
-
Daniela Berrettoni
-
Giada Salvatori
-
Annalisa Penolazzi
İtalya
3.
Almanya
-
Kerstin Merkert
-
Sabrina Haas
-
Nicole Schulz
Almanya
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
M. Fikoueimbayyen
İran
2.
S. Syarif
Endonezya
3.
Ali İnce
Türkiye
3.
Tsuneari Yahiro
Avustralya
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
H. Ghafar
İran
2.
Hakan Önoğul
Türkiye
3.
M. Culasso
İtalya
3.
K. Pasavets
Belarus
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
A. Kuge
Japonya
2.
T. Giapajakis
Yunanistan
3.
Benjamin Backer
Almanya
3.
M. Vasek
Slovakya
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Vladimir Khripunov
Rusya
2.
Salvatore Portoghese
İtalya
3.
Enes Erkan
Türkiye
3.
M. Safwat
Mısır
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Kenta Kai
Japonya
2.
Mitchell de Weerd
Hollanda
3.
I. Batanidis
Yunanistan
3.
Luigi Busa
İtalya
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Khalid Khalidov
Kazakistan
2.
David Mallebrera
Fransa
3.
Aniello Iarnone
İtalya
3.
M. Jafargholizadeh
İran
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hossein Rouhani
İran
2.
Ricardo Viola
Belçika
3.
I. El Ghoul
Fransa
3.
R. Kumeta
Japonya
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
H. Rouhani
İran
2.
A. Al Otaibi
Kuveyt
3.
Rafael Aghayev
Azerbaycan
3.
O. Baillon
Fransa
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Abdel Hammoumi
Fransa
2.
Murat Salih Kurnaz
Türkiye
3.
D. Aghasiyev
Azerbaycan
3.
Diego Davy Vandeschrick
Belçika
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
S. Farokhi
İran
2.
C. Rodriguez
İspanya
3.
L. Alonso
Fransa
3.
Dzmitry Hrachou
Belarus
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Abdoulaye Diop
Senegal
2.
Lukas Grezella
Almanya
3.
Erdal Korkut
Türkiye
3.
Jasem Modamivishkaei
İran
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Spyridon Margaritopoulos
Yunanistan
2.
Andrey Potapov
Rusya
3.
M. Jafargholizaden
İran
3.
V. Puchkou
Belarus
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jelena Kovacevic
Hırvatistan
2.
Elaine Groffilier
Fransa
3.
Vildan Doğan
Türkiye
3.
Kora Knuhmann
Almanya
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Petra Narandja
Hırvatistan
2.
Tomoko Araga
Japonya
3.
Selene Guglielmi
İtalya
3.
Magatte Seck
Senegal
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Nelly Moussaid
Fransa
2.
Alexia Karypidou
Yunanistan
3.
Carmen Gutierrez Gonzales
Meksika
3.
Maja Jankovic
Hırvatistan
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
İran
-
Jasem Modamivishkaei
-
Mansour Hassanbeigy
-
Said Farokhi
-
Mahdi Jafargholizaden
-
Hossein Rouhani
-
Mohammadreze Mohammadi
-
Moslem Zeinoldin
İran
2.
Belarus
-
Ruslan Bahdanovich
-
Aliaksei Bakun
-
Dzmitry Hrachou
-
Vartan Puchkou
-
Mikhail Kosts
-
Aliaksei Khoiad
-
Aliaksei Pauliuchenkau
Belarus
3.
Rusya
-
Roman Touchdiev
-
Andrey Potapov
-
Goussov Georgui
-
Sayguidmagomed Shakhrudinov
-
Arthur Aslanyan
-
Serguei Machovets
-
Gadzhi Yakhyaev
Rusya
3.
Belçika
Belçika
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad
Ülke
1.
Almanya
-
Julia Gehring
-
Kerstin Poenisch
-
Kora Knuhmann
-
Anika Poegel
Almanya
2.
İtalya
-
Greta Vitelli
-
Isa Baderna
-
Gabriella Testa
-
Selene Guglielmi
İtalya
3.
Sırbistan-Karadağ
-
Branka Kavuron
-
Katarina Strika
-
Maja Vukovic
-
Jelena Ciric
Sırbistan-Karadağ
3.
Bosna Hersek
-
Mirsada Suljkanovic
-
Arnela Odzakovic
-
Elbina Dzafic
-
Ivana Jonjic
Bosna Hersek
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
İran
6
1
3
10
2
Fransa
4
3
4
11
3
Japonya
4
1
1
6
4
Hırvatistan
2
0
2
4
5
Yunanistan
1
2
1
4
6
Almanya
1
1
5
7
7
Rusya
1
1
1
3
8
Senegal
1
0
1
2
9
Peru
1
0
0
1
9
ABD
1
0
0
1
9
Kazakistan
1
0
0
1
12
İtalya
0
3
7
10
13
İspanya
0
3
2
5
14
Türkiye
0
2
4
6
15
Belarus
0
1
3
4
15
Belçika
0
1
3
4
17
Hollanda
0
1
0
1
17
Endonezya
0
1
0
1
17
Kuveyt
0
1
0
1
17
Venezuela
0
1
0
1
21
Azerbaycan
0
0
2
2
22
Avustralya
0
0
1
1
22
Bosna Hersek
0
0
1
1
22
Meksika
0
0
1
1
22
Mısır
0
0
1
1
22
Kanada
0
0
1
1
22
Sırbistan-Karadağ
0
0
1
1
22
Slovakya
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Hakan Önoğul
Ümit Bay Kumite 60 Kg
2.
Murat Salih Kurnaz
Genç Bay Kumite 70 Kg
2.
Ali İnce
Ümit Bay Kumite 55 Kg
3.
Enes Erkan
Ümit Bay Kumite 70 Kg
3.
Erdal Korkut
Genç Bay Kumite 80 Kg
3.
Vildan Doğan
Genç Bayan Kumite 53 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...