E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 24-26 Ekim 2003 - Marsilya Fransa Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 24-26 Ekim 2003 - Marsilya Fransa
Müsabaka Dosyaları
1. Gün Pool Dosyası
2. Gün Pool Dosyası
3. Gün Pool Dosyası

Ümit-Genç Dünya Şampiyonası
24-26 Ekim 2003
Marsilya Fransa


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. William Bradford ABD
2. D. Pinto Fransa
3. M. Haas Almanya
3. L. Pose Garcia İspanya
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. A. Murata Japonya
2. Sara Battaglia İtalya
3. S. Fiuza Fransa
3. P. Rodriguez Nieto İspanya
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Oscar Sinchi Peru
2. Cesar Monagas Venezuela
3. Luca Brancaleon İtalya
3. Ricardo Viola Belçika
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Y. Tokioka Japonya
2. F. de Acuna Gonzales İspanya
3. Kristel Larouche Kanada
3. Mirna Senjug Hırvatistan
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa
  - Julien Dupont
  - Jonathan Plagnol
  - Ayoub Neghliz
Fransa
2. İran
  - Mostafa Pourialali
  - Afshin Hemmatimoghadam
  - Malek Mehrabi
İran
3. İtalya
  - Stefano Sorbino
  - Alessio Miano
  - Gabriele Farina
İtalya
3. Almanya
  - Timo Gissler
  - Michael Haas
  - Nico Sandhaas
Almanya
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa
  - Karen Saint Patrice
  - Minh Phuong Nguyen
  - Chevallier Celine
Fransa
2. İspanya
  - Fatima de Acuna Gonzales
  - Paula Rodriguez Nieto
  - Estefania Martinez Valencia
İspanya
3. İtalya
  - Daniela Berrettoni
  - Giada Salvatori
  - Annalisa Penolazzi
İtalya
3. Almanya
  - Kerstin Merkert
  - Sabrina Haas
  - Nicole Schulz
Almanya
 
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. M. Fikoueimbayyen İran
2. S. Syarif Endonezya
3. Ali İnce Türkiye
3. Tsuneari Yahiro Avustralya
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. H. Ghafar İran
2. Hakan Önoğul Türkiye
3. M. Culasso İtalya
3. K. Pasavets Belarus
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. A. Kuge Japonya
2. T. Giapajakis Yunanistan
3. Benjamin Backer Almanya
3. M. Vasek Slovakya
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Vladimir Khripunov Rusya
2. Salvatore Portoghese İtalya
3. Enes Erkan Türkiye
3. M. Safwat Mısır
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kenta Kai Japonya
2. Mitchell de Weerd Hollanda
3. I. Batanidis Yunanistan
3. Luigi Busa İtalya
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Khalid Khalidov Kazakistan
2. David Mallebrera Fransa
3. Aniello Iarnone İtalya
3. M. Jafargholizadeh İran
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hossein Rouhani İran
2. Ricardo Viola Belçika
3. I. El Ghoul Fransa
3. R. Kumeta Japonya
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. H. Rouhani İran
2. A. Al Otaibi Kuveyt
3. Rafael Aghayev Azerbaycan
3. O. Baillon Fransa
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Abdel Hammoumi Fransa
2. Murat Salih Kurnaz Türkiye
3. D. Aghasiyev Azerbaycan
3. Diego Davy Vandeschrick Belçika
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. S. Farokhi İran
2. C. Rodriguez İspanya
3. L. Alonso Fransa
3. Dzmitry Hrachou Belarus
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Abdoulaye Diop Senegal
2. Lukas Grezella Almanya
3. Erdal Korkut Türkiye
3. Jasem Modamivishkaei İran
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Spyridon Margaritopoulos Yunanistan
2. Andrey Potapov Rusya
3. M. Jafargholizaden İran
3. V. Puchkou Belarus
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Jelena Kovacevic Hırvatistan
2. Elaine Groffilier Fransa
3. Vildan Doğan Türkiye
3. Kora Knuhmann Almanya
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Petra Narandja Hırvatistan
2. Tomoko Araga Japonya
3. Selene Guglielmi İtalya
3. Magatte Seck Senegal
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nelly Moussaid Fransa
2. Alexia Karypidou Yunanistan
3. Carmen Gutierrez Gonzales Meksika
3. Maja Jankovic Hırvatistan
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. İran
  - Jasem Modamivishkaei
  - Mansour Hassanbeigy
  - Said Farokhi
  - Mahdi Jafargholizaden
  - Hossein Rouhani
  - Mohammadreze Mohammadi
  - Moslem Zeinoldin
İran
2. Belarus
  - Ruslan Bahdanovich
  - Aliaksei Bakun
  - Dzmitry Hrachou
  - Vartan Puchkou
  - Mikhail Kosts
  - Aliaksei Khoiad
  - Aliaksei Pauliuchenkau
Belarus
3. Rusya
  - Roman Touchdiev
  - Andrey Potapov
  - Goussov Georgui
  - Sayguidmagomed Shakhrudinov
  - Arthur Aslanyan
  - Serguei Machovets
  - Gadzhi Yakhyaev
Rusya
3. Belçika Belçika
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Almanya
  - Julia Gehring
  - Kerstin Poenisch
  - Kora Knuhmann
  - Anika Poegel
Almanya
2. İtalya
  - Greta Vitelli
  - Isa Baderna
  - Gabriella Testa
  - Selene Guglielmi
İtalya
3. Sırbistan-Karadağ
  - Branka Kavuron
  - Katarina Strika
  - Maja Vukovic
  - Jelena Ciric
Sırbistan-Karadağ
3. Bosna Hersek
  - Mirsada Suljkanovic
  - Arnela Odzakovic
  - Elbina Dzafic
  - Ivana Jonjic
Bosna Hersek


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İran 6 1 3 10
2 Fransa 4 3 4 11
3 Japonya 4 1 1 6
4 Hırvatistan 2 0 2 4
5 Yunanistan 1 2 1 4
6 Almanya 1 1 5 7
7 Rusya 1 1 1 3
8 Senegal 1 0 1 2
9 Peru 1 0 0 1
9 ABD 1 0 0 1
9 Kazakistan 1 0 0 1
10 İtalya 0 3 7 10
11 İspanya 0 3 2 5
12 Türkiye 0 2 4 6
13 Belarus 0 1 3 4
13 Belçika 0 1 3 4
14 Hollanda 0 1 0 1
14 Endonezya 0 1 0 1
14 Kuveyt 0 1 0 1
14 Venezuela 0 1 0 1
15 Azerbaycan 0 0 2 2
16 Avustralya 0 0 1 1
16 Bosna Hersek 0 0 1 1
16 Meksika 0 0 1 1
16 Mısır 0 0 1 1
16 Kanada 0 0 1 1
16 Sırbistan-Karadağ 0 0 1 1
16 Slovakya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Hakan Önoğul Ümit Bay Kumite 60 Kg 2.
Murat Salih Kurnaz Genç Bay Kumite 70 Kg 2.
Ali İnce Ümit Bay Kumite 55 Kg 3.
Enes Erkan Ümit Bay Kumite 70 Kg 3.
Erdal Korkut Genç Bay Kumite 80 Kg 3.
Vildan Doğan Genç Bayan Kumite 53 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...