E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası Cakarta/Endonezya Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası Cakarta/Endonezya
Müsabaka Dosyaları
Sonuçlar (Resmi)

Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası
Cakarta/Endonezya


 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Keito Tano Japonya
2. Amato carolina İtalya
3. Bahledova Patrica Avustralya
3. Mahmoud Asmaa Mısır
 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Tanaka Toya Japonya
2. Ortiz Jeffersont Venezuela
3. Selahattin Güngel Türkiye
3. Vladimir Mijac Karadağ
 
Ümit Bayan 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Elshafi Ssalma Mısır
2. Fidan Teymurova Azerbaycan
3. Duygu Yemenici Türkiye
3. Stanimirovic Milica Sırbistan
 
Ümit Bayan 54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Pehar Jelena Hırvatistan
2. Lalo Sara Abdou Mısır
3. Yazawa Sumika Japonya
3. Kunhen Nashka Hollanda
 
Ümit Bayan +54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kayra Sezgin Türkiye
2. Sawae Yuzuki Japonya
3. Schaupp Lisa Maria Almanya
3. Aliakseyeva Maryıa Belarus
 
Ümit Bay 52 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ömer Abdurrahim Özer Türkiye
2. Berthon Enzo Fransa
3. Kalmakhanov Birzhan Kazakistan
3. Minami Yunosuke Japonya
 
Ümit Bay 57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. İkezawa Kai Japonya
2. Ebrahim Seifeldin Mısır
3. Bakhshalıyev Hummat Azerbaycan
3. Karimi Seyedali İran
 
Ümit Bay 63 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Arioli Anfrea İtalya
2. Sekouri Yassine Fas
3. Samed Gök Türkiye
3. Cizo Kilian Fransa
 
Ümit Bay 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Faqih Karomi Endonezya
2. Camacho Torres Marc İspanya
3. Moreno Jesus Meksika
3. Kuga Shodai Japonya
 
Ümit Bay +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mahmoud Taha Tarek Mısır
2. Alazmi Omar Sudan
3. Rivest Maxym Olivier Kanada
3. Cajic Hamza Bosna Hersek
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Ugai Mizuki Japonya
2. Sadeghi Dastak Fatemeh İran
3. İsmail Aya Mısır
3. Lisa Pivi İtalya
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Ahmad Zigi Zaresta Endonezya
2. Xabier Pereda İspanya
3. Arango Soto Nykolai Josef Dominik Cumhuriyeti
3. Richard Rahardja Yeni Zellanda
 
Genç Bayan 48 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yoshimura Suzuku Japonya
2. Esraa Abdelkader Mısır
3. Bourcoıs Aurure Fransa
3. Bahmanyar Estalkhbejari Sara İran
 
Genç Bayan 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lirisman Li Estonya
2. Mohamed Mariam Mısır
3. Mangiacapra Alessandra İtalya
3. Lazareva Elizaveta Rusya
 
Genç Bayan 59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Philippe Gwendoline Fransa
2. Vasovic Andrijana Sırbistan
3. Pereira Sabrina Brezilya
3. Pappapicco Alessia İtalya
 
Genç Bayan +59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ceyco Georgia Zefanya Endonezya
2. Eda Eltemur Türkiye
3. Ramos Sachiko Meksika
3. Demachi Sanae Japonya
 
Genç Bay 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Merienne Arthur Fransa
2. Gonzalez Erick Meksika
3. Spitz Luca İsviçre
3. Meskini Ali İran
 
Genç Bay 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kozaki Yugo Japonya
2. Mammadrzayev Eljan Azerbaycan
3. Abdelaziz Abdalla Mamduh Mısır
3. Mirzaei Fashtali Amir Reza İran
 
Genç Bay 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Farag Mohamed Essam Mısır
2. Relifox Maxime Fransa
3. Nakano Soichiro Japonya
3. Metehan Yılmazer Türkiye
 
Genç Bay 76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Muhammad Fahmi Sanusi Endonezya
2. Alejandro Molina Arencon İspanya
3. Ghararizadeh Mahani Mahdi İran
3. Maximilian Bauer Almanya
 
Genç Bay +76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tareg Hamedi Arabistan
2. Ahmed Aly Mısır
3. Jacquet Dnylson Fransa
3. Baun Marcel Almanya
 
U21 Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Karen Furukawa Japonya
2. Margarita Morata İspanya
3. Terryana D Onofrio İtalya
3. Dilara Bozan Türkiye
 
U21 Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Ali Sofuoğlu Türkiye
2. Antonio Garcia Vargas İspanya
3. Hiroki Kubo Japonya
3. Hassan İslam Mısır
 
U21 Bayan 50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sayed Radwa Mısır
2. Khawla Ouhammad Fas
3. Ku Tsui Ping Çin
3. Miho Miyahara Japonya
 
U21 Bayan 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Barzegar Zohreh İran
2. Trang Cam Lanh Vietnam
3. Aya Shaaban Mısır
3. Vajda Lilien Macaristan
 
U21 Bayan 61 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Giana Lotfy Mısır
2. Ayami Moriguchi Japonya
3. Anna Miggou Almanya
3. Stephani De Lima Brezilya
 
U21 Bayan 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mohamed Nada Mısır
2. Zaretska Irina Azerbaycan
3. Imane Hassouni Fransa
3. Silvia Semeraro İtalya
 
U21 Bayan +68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kawamura Natsumi Japonya
2. Nurija Karalık İsviçre
3. Atif İmene Cezayir
3. Abild Sofia Danimarka
 
U21 Bay 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Eray Şamdan Türkiye
2. Karime Abou Etta Mısır
3. Shweiki Nabil Ürdün
3. Yari İlzouleh Miad İran
 
U21 Bay 67 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Burak Uygur Türkiye
2. Steven Dacosta Fransa
3. Tamas Ferdinand Macaristan
3. Ali Mohamed Elsawy Mısır
 
U21 Bay 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gabor Harspataki Macaristan
2. Nishimura Ken Japonya
3. Asiabari Aliasghar İran
3. Seryozha Sargsyan Ermenistan
 
U21 Bay 84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Uğur Aktaş Türkiye
2. Ahmed Mohamed Mısır
3. Khodabakhshi Mahdi İran
3. Anes Congo Bosna Hersek
 
U21 Bay +84 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Achraf Ouchen Fas
2. Ukmatov Dimash Kazakistan
3. Lardy Tyron Darnell Hollanda
3. Mohamed El Kotby Mısır
 
Ümit Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. France Kata Female Team
  - Lila Bui
  - Perrine Mortreux
  - Spennato Manon
Fransa
2. Macedonia Female Male Team
  - Marijana Dimoska
  - Misela Dimoska
  - Kirina Kamcheska
Makedonya
3. Vietnam Kata Female Team
  - Le Thi Khanh Ly
  - Luu Thi Thu Uyen
  - Nguyen Thi Phuong
Vietnam
3. Spain Kata Female Team
  - Fabregas Eceıza ı Araki Francesca
  - Roy Rubıo Raquel
  - Vega Letamendi Marta
İspanya
 
Ümit Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Turkey Male Team Kata
  - Emre Vefa Göktaş
  - Yusuf Yağız Ücebakan
  - Cengizhan Koca
Türkiye
2. Mısır
  - Ali Elkoumy
  - Youssef Hammad
  - Kamal Kassem
Mısır
3. İspanya
  - Guillermo Garcia Roca
  - Raul Martin Romero
  - Jose Miguel Quesada Escarcena
İspanya
3. Fransa
  - Franck Ngoan
  - Mael Rakotoson
  - Loick Tranier
Fransa


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Japonya 8 3 7 18
2 Türkiye 7 1 5 13
3 Mısır 6 8 7 21
4 Endonezya 4 0 0 4
5 Fransa 3 3 5 11
6 Fas 1 2 0 3
7 İran 1 1 8 10
8 İtalya 1 1 5 7
9 Macaristan 1 0 2 3
10 Hırvatistan 1 0 0 1
10 Estonya 1 0 0 1
10 Arabistan 1 0 0 1
11 İspanya 0 5 2 7
12 Azerbaycan 0 3 1 4
13 Meksika 0 1 2 3
14 Kazakistan 0 1 1 2
14 Sırbistan 0 1 1 2
14 Vietnam 0 1 1 2
14 İsviçre 0 1 1 2
15 Sudan 0 1 0 1
15 Makedonya 0 1 0 1
15 Venezuela 0 1 0 1
16 Almanya 0 0 4 4
17 Hollanda 0 0 2 2
17 Bosna Hersek 0 0 2 2
17 Brezilya 0 0 2 2
18 Cezayir 0 0 1 1
18 Çin 0 0 1 1
18 Danimarka 0 0 1 1
18 Dominik Cumhuriyeti 0 0 1 1
18 Belarus 0 0 1 1
18 Avustralya 0 0 1 1
18 Ermenistan 0 0 1 1
18 Kanada 0 0 1 1
18 Karadağ 0 0 1 1
18 Rusya 0 0 1 1
18 Yeni Zellanda 0 0 1 1
18 Ürdün 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Ali Sofuoğlu U21 Bay Kata 1.
Burak Uygur U21 Bay 67 Kg 1.
Eray Şamdan U21 Bay 60 Kg 1.
Kayra Sezgin Ümit Bayan +54 Kg 1.
Ömer Abdurrahim Özer Ümit Bay 52 Kg 1.
Uğur Aktaş U21 Bay 84 Kg 1.
Turkey Male Team Kata
- Emre Vefa Göktaş
- Yusuf Yağız Ücebakan
- Cengizhan Koca
Ümit Genç Bay Takım Kata 1.
Eda Eltemur Genç Bayan +59 Kg 2.
Dilara Bozan U21 Bayan Kata 3.
Duygu Yemenici Ümit Bayan 47 Kg 3.
Metehan Yılmazer Genç Bay 68 Kg 3.
Samed Gök Ümit Bay 63 Kg 3.
Selahattin Güngel Ümit Bay Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan

Son Eklenen Müsabakalar: 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası-2016 | Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası-2016 | Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası-2016 | Karate1 Premier Lig - Paris-2016 | Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası-2016 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2015 | 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası-2015 | ...