Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 12-14 Ekim 2001 - Atina Yunanistan
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası 12-14 Ekim 2001 - Atina Yunanistan
Tweetle
Müsabaka Dosyaları
1. Gün Pool Dosyası
2. Gün Pool Dosyası
3. Gün Pool Dosyası
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası
12-14 Ekim 2001
Atina Yunanistan
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
V. Marcos Nieto
İspanya
2.
J. Munoz
Venezuela
3.
J. Dupont
Fransa
3.
T. Jovanovic
Avustralya
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
R. Muro
Meksika
2.
Erika Hrusecka
Slovakya
3.
M. Ruiz Granados
İspanya
3.
K. Voltat
Fransa
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luca Brancaleon
İtalya
2.
R. Cepeda
Venezuela
3.
Juan Carlos Andrade Munoz
Meksika
3.
A. Neghliz
Fransa
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sabrina Buil
Fransa
2.
Scarlett Riera
Venezuela
3.
T. Diendorfer
Avusturya
3.
S. Mazzoleni
İtalya
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
Fransa
2.
İtalya
İtalya
3.
İspanya
İspanya
3.
Yunanistan
Yunanistan
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Fransa
Fransa
2.
İspanya
İspanya
3.
İtalya
İtalya
3.
Hırvatistan
Hırvatistan
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Selçuk Aktaş
Türkiye
2.
S. Bell
Avustralya
3.
A. McLaughlin
İngiltere
3.
Timothy Petersen
Hollanda
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
J. Bujalance
İspanya
2.
A. Al Otaibi
Kuveyt
3.
M. Petrovic
Yugoslavya
3.
Rudolfo Rodriguez
Venezuela
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Domenico Teodoro
İtalya
2.
M. Mohammadi
İran
3.
C. Castano Fernandez
İspanya
3.
İdris Demir
Türkiye
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Cedric Sioussaran
Fransa
2.
Y. Kondov
Bulgaristan
3.
Miguel Carcedo Gonzales
İspanya
3.
Gary Hauwen
Belçika
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Christophe Araminte
Fransa
2.
K. Trojnar
Hırvatistan
3.
D. Harris
Güney Afrika
3.
Dzmitry Hrachou
Belarus
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
V. Puchkou
Belarus
2.
V. Durante
İtalya
3.
G. Mitrovski
Makedonya
3.
J. Mongan
İngiltere
Genç Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hossein Rouhani
İran
2.
Konstantinos Pappas
Yunanistan
3.
M. Ammar Khodja
Cezayir
3.
Davy Dona
Fransa
Genç Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Adam Kovacs
Macaristan
2.
Christian Gruner
Almanya
3.
I. Despotov
Bulgaristan
3.
E. Özsoy
Türkiye
Genç Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
J. Aubery
Fransa
2.
S. Sanchez
Venezuela
3.
D. Teplohh
Estonya
3.
V. Vassev
Bulgaristan
Genç Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Laurent Capla
Fransa
2.
Milos Zivkovic
Yugoslavya
3.
R. Ramos
İspanya
3.
F. Schmidt
Almanya
Genç Bay Kumite 80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Davin Pack
İngiltere
2.
Yavuz Karamollaoğlu
Türkiye
3.
M. Kadlecik
Slovakya
3.
T. Milner
Almanya
Genç Bay Kumite +80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
H. Mesbah
Fransa
2.
Stefano Maniscalco
İtalya
3.
Zarko Arsovski
Makedonya
3.
A. Jumah
Kuveyt
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Heba Aly Salaheldin
Dubai
2.
H. Jemili
Tunus
3.
Sonya Anderl
Avusturya
3.
Q. Oliveros
Venezuela
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
L. Zamora Munoz
İspanya
2.
K. Paige
Yeni Zellanda
3.
S. Kaspulatova
Özbekistan
3.
K. Ponisch
Almanya
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
K. Lowe
İngiltere
2.
Merima Softic
Bosna Hersek
3.
M. Brake
Almanya
3.
Vanesca Nortan
Hollanda
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
-
Zeki Demir
-
Yavuz Karamollaoğlu
-
Murat Kul
-
Ersin Eraslan
-
Abdurrahman Öztürk
-
Sadık Coşkun
Türkiye
2.
İran
İran
3.
Hırvatistan
Hırvatistan
3.
Azerbaycan
Azerbaycan
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Fransa
8
0
4
12
2
İspanya
3
1
5
9
3
İtalya
2
3
2
7
4
Türkiye
2
1
2
5
5
İngiltere
2
0
2
4
6
İran
1
2
0
3
7
Belarus
1
0
1
2
7
Meksika
1
0
1
2
9
Macaristan
1
0
0
1
9
Dubai
1
0
0
1
11
Venezuela
0
4
2
6
12
Almanya
0
1
4
5
13
Bulgaristan
0
1
2
3
13
Hırvatistan
0
1
2
3
15
Avustralya
0
1
1
2
15
Yugoslavya
0
1
1
2
15
Yunanistan
0
1
1
2
15
Kuveyt
0
1
1
2
15
Slovakya
0
1
1
2
20
Tunus
0
1
0
1
20
Yeni Zellanda
0
1
0
1
20
Bosna Hersek
0
1
0
1
23
Makedonya
0
0
2
2
23
Avusturya
0
0
2
2
23
Hollanda
0
0
2
2
26
Estonya
0
0
1
1
26
Güney Afrika
0
0
1
1
26
Azerbaycan
0
0
1
1
26
Cezayir
0
0
1
1
26
Belçika
0
0
1
1
26
Özbekistan
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Selçuk Aktaş
Ümit Bay Kumite 55 Kg
1.
Türkiye
-
Zeki Demir
-
Yavuz Karamollaoğlu
-
Murat Kul
-
Ersin Eraslan
-
Abdurrahman Öztürk
-
Sadık Coşkun
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
1.
Yavuz Karamollaoğlu
Genç Bay Kumite 80 Kg
2.
E. Özsoy
Genç Bay Kumite 65 Kg
3.
İdris Demir
Ümit Bay Kumite 65 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2009 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Fas
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...