Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 12-15 Kasım 2009 - Rabat Fas
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 12-15 Kasım 2009 - Rabat Fas
Tweetle
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası
12-15 Kasım 2009
Rabat Fas
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jorge Martinez
Venezuela
2.
Abolfazl Shahrjerdi
İran
3.
Jaime Anaya
Meksika
3.
Yutaka Tahara
Japonya
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Shaimaa Solyman
Mısır
2.
Yuriko Fukushi
Japonya
3.
Dorota Balciarova
Slovakya
3.
Jessica Hugues
Fransa
Genç Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Naoyuki Yoshida
Japonya
2.
Andrew Christopher Rahardja
Yeni Zellanda
3.
Ziad Bazan
Mısır
3.
Mijat Vojvodic
Karadağ
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hikaru Ohno
Japonya
2.
Sakura Kakumai
ABD
3.
Ingrid Aranda
Peru
3.
Aolexandra Feracci
Fransa
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Türkiye
-
Mustafa Oğulcan Alımcı
-
Abdullatif Altuntaş
-
Hüseyin Can Tenşi
Türkiye
2.
Mısır
Mısır
3.
Fransa
Fransa
3.
Fas
Fas
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Cezayir
Cezayir
2.
Mısır
Mısır
3.
Almanya
Almanya
3.
Peru
Peru
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luca Maresca
İtalya
2.
Mizuki Iwamuro
Japonya
3.
Marc Alexis Rouret
Fransa
3.
Kerem Ali Zeren
Türkiye
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Mohamed Radwan
Mısır
2.
Shahin Naghipour Jafari
İran
3.
Francesco D Onofrio
İtalya
3.
Göksel Karacan
Türkiye
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Abdalla Ibrahim
Mısır
2.
Rodrigo Ibanez
İspanya
3.
Thomas Hickman
İngiltere
3.
Daniel Jurca
Macaristan
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Steven Balzan
Fransa
2.
Zeyad Sharaby
Mısır
3.
Marciano Dekker
Hollanda
3.
Ilyass Es Zaouy
Fas
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Claudio Carrubba
İtalya
2.
Omar Elsayed
Mısır
3.
Shahin Balalaei Soumehsaraei
İran
3.
Aleksandar Sestakov
Sırbistan
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Neslihan Çalışkan
Türkiye
2.
Haruka Miyazaki
Japonya
3.
Sophia Bouderbane
Fransa
3.
Arreg Rashed
Mısır
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Adriana Vicovac
Sırbistan
2.
Hege Haavaldsen
Norveç
3.
Aurimer Campos
Venezuela
3.
Hanna Kereszturi
Macaristan
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Agathe Duval
Fransa
2.
Xiaoyan Yin
Çin
3.
Alaa Ahmed
Mısır
3.
Chiara Zuanon
İtalya
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Omid Hosseinpour
İran
2.
Ryan Jay
İngiltere
3.
Magdy Mamdouh Mohamed
Mısır
3.
Keisuke Takatsuka
Japonya
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Lesley Zut
Hollanda
2.
Marvin Garin
Fransa
3.
Erman Eltemur
Türkiye
3.
Zoltan Köhegyi
Macaristan
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Bahman Asgari Ghoncheh
İran
2.
Logan Da Costa
Fransa
3.
Mike Bjerregaard
Danimarka
3.
Ahmed Solyman
Mısır
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ali Fadakar
İran
2.
Jordan Laugier
Fransa
3.
Josip Livada
Hırvatistan
3.
Mahmoud Nada
Mısır
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Lorenzo Ernano
İtalya
2.
Sajad Ganjzadeh
İran
3.
Soufiane Boudabbouz
Fas
3.
Mohamed Elsayed
Mısır
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hikaru Ohno
Japonya
2.
Mayada Aly
Mısır
3.
Emilie Thouy
Fransa
3.
Tyler Avery Wolfe
ABD
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Sohad El Kati
Fransa
2.
Bettina Plank
Avusturya
3.
Eldina Maslo
Bosna Hersek
3.
Genesis Navarrete
Venezuela
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Laura Pradelli
Belçika
2.
Sanja Cvrkota
Sırbistan
3.
Miya Leeta Holley
ABD
3.
Lucie Ignace
Fransa
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Ivona Tubic
Hırvatistan
2.
Hafsa Şeyda Burucu
Türkiye
3.
Ines Barbero
Portekiz
3.
Laura Maniscalco
İtalya
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Freddy Ichane
Fransa
2.
Kalvis Kalnins
Letonya
3.
Noah Bitsch
Almanya
3.
Abdelkrim Bouamria
Cezayir
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad
Ülke
1.
Nikola Jovanovic
Sırbistan
2.
Mustafa Utku Şahin
Türkiye
3.
Abdourhaman Drame
Fransa
3.
Ryuichi Tani
Japonya
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Assil Benaissa
Fas
2.
Ossama Mansour
Mısır
3.
Angel Aponte
Venezuela
3.
Andrei Grinevich
Belarus
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Miki Kobayashi
Japonya
2.
Dyhia Chikhi
Cezayir
3.
Chloe Maclean
İskoçya
3.
Jana Vojtikevicova
Slovakya
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Dagmar Kubinska
Slovakya
2.
Lucille Breton
Fransa
3.
Letitia Carr
Yeni Zellanda
3.
Alesandra Grande
Peru
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Quifeng Wu
Çin
2.
Szandra Metzger
Macaristan
3.
Louise Fensholdt
Danimarka
3.
Esther van Schaik
Hollanda
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Fransa
4
4
8
16
2
Japonya
4
3
3
10
3
Mısır
3
6
7
16
4
İran
3
3
1
7
5
İtalya
3
0
3
6
6
Türkiye
2
2
3
7
7
Sırbistan
2
1
1
4
8
Cezayir
1
1
1
3
9
Çin
1
1
0
2
10
Fas
1
0
3
4
10
Venezuela
1
0
3
4
12
Slovakya
1
0
2
3
12
Hollanda
1
0
2
3
14
Hırvatistan
1
0
1
2
15
Belçika
1
0
0
1
16
Macaristan
0
1
3
4
17
ABD
0
1
2
3
18
İngiltere
0
1
1
2
18
Yeni Zellanda
0
1
1
2
20
Letonya
0
1
0
1
20
Norveç
0
1
0
1
20
İspanya
0
1
0
1
20
Avusturya
0
1
0
1
24
Peru
0
0
3
3
25
Almanya
0
0
2
2
25
Danimarka
0
0
2
2
27
Bosna Hersek
0
0
1
1
27
Belarus
0
0
1
1
27
İskoçya
0
0
1
1
27
Portekiz
0
0
1
1
27
Karadağ
0
0
1
1
27
Meksika
0
0
1
1
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Neslihan Çalışkan
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
1.
Türkiye
-
Mustafa Oğulcan Alımcı
-
Abdullatif Altuntaş
-
Hüseyin Can Tenşi
Ümit-Genç Bay Takım Kata
1.
Hafsa Şeyda Burucu
Genç Bayan Kumite +59 Kg
2.
Mustafa Utku Şahin
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
2.
Erman Eltemur
Genç Bay Kumite 61 Kg
3.
Göksel Karacan
Ümit Bay Kumite 57 Kg
3.
Kerem Ali Zeren
Ümit Bay Kumite 52 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...