E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 12-15 Kasım 2009 - Rabat Fas Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası 12-15 Kasım 2009 - Rabat Fas

Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası
12-15 Kasım 2009
Rabat Fas


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Jorge Martinez Venezuela
2. Abolfazl Shahrjerdi İran
3. Jaime Anaya Meksika
3. Yutaka Tahara Japonya
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Shaimaa Solyman Mısır
2. Yuriko Fukushi Japonya
3. Dorota Balciarova Slovakya
3. Jessica Hugues Fransa
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Naoyuki Yoshida Japonya
2. Andrew Christopher Rahardja Yeni Zellanda
3. Ziad Bazan Mısır
3. Mijat Vojvodic Karadağ
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Hikaru Ohno Japonya
2. Sakura Kakumai ABD
3. Ingrid Aranda Peru
3. Aolexandra Feracci Fransa
 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Mustafa Oğulcan Alımcı
  - Abdullatif Altuntaş
  - Hüseyin Can Tenşi
Türkiye
2. Mısır Mısır
3. Fransa Fransa
3. Fas Fas
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Cezayir Cezayir
2. Mısır Mısır
3. Almanya Almanya
3. Peru Peru
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Luca Maresca İtalya
2. Mizuki Iwamuro Japonya
3. Marc Alexis Rouret Fransa
3. Kerem Ali Zeren Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Mohamed Radwan Mısır
2. Shahin Naghipour Jafari İran
3. Francesco D Onofrio İtalya
3. Göksel Karacan Türkiye
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Abdalla Ibrahim Mısır
2. Rodrigo Ibanez İspanya
3. Thomas Hickman İngiltere
3. Daniel Jurca Macaristan
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Steven Balzan Fransa
2. Zeyad Sharaby Mısır
3. Marciano Dekker Hollanda
3. Ilyass Es Zaouy Fas
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Claudio Carrubba İtalya
2. Omar Elsayed Mısır
3. Shahin Balalaei Soumehsaraei İran
3. Aleksandar Sestakov Sırbistan
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Neslihan Çalışkan Türkiye
2. Haruka Miyazaki Japonya
3. Sophia Bouderbane Fransa
3. Arreg Rashed Mısır
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Adriana Vicovac Sırbistan
2. Hege Haavaldsen Norveç
3. Aurimer Campos Venezuela
3. Hanna Kereszturi Macaristan
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Agathe Duval Fransa
2. Xiaoyan Yin Çin
3. Alaa Ahmed Mısır
3. Chiara Zuanon İtalya
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Omid Hosseinpour İran
2. Ryan Jay İngiltere
3. Magdy Mamdouh Mohamed Mısır
3. Keisuke Takatsuka Japonya
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Lesley Zut Hollanda
2. Marvin Garin Fransa
3. Erman Eltemur Türkiye
3. Zoltan Köhegyi Macaristan
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Bahman Asgari Ghoncheh İran
2. Logan Da Costa Fransa
3. Mike Bjerregaard Danimarka
3. Ahmed Solyman Mısır
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ali Fadakar İran
2. Jordan Laugier Fransa
3. Josip Livada Hırvatistan
3. Mahmoud Nada Mısır
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lorenzo Ernano İtalya
2. Sajad Ganjzadeh İran
3. Soufiane Boudabbouz Fas
3. Mohamed Elsayed Mısır
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hikaru Ohno Japonya
2. Mayada Aly Mısır
3. Emilie Thouy Fransa
3. Tyler Avery Wolfe ABD
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sohad El Kati Fransa
2. Bettina Plank Avusturya
3. Eldina Maslo Bosna Hersek
3. Genesis Navarrete Venezuela
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Laura Pradelli Belçika
2. Sanja Cvrkota Sırbistan
3. Miya Leeta Holley ABD
3. Lucie Ignace Fransa
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ivona Tubic Hırvatistan
2. Hafsa Şeyda Burucu Türkiye
3. Ines Barbero Portekiz
3. Laura Maniscalco İtalya
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Freddy Ichane Fransa
2. Kalvis Kalnins Letonya
3. Noah Bitsch Almanya
3. Abdelkrim Bouamria Cezayir
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Nikola Jovanovic Sırbistan
2. Mustafa Utku Şahin Türkiye
3. Abdourhaman Drame Fransa
3. Ryuichi Tani Japonya
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Assil Benaissa Fas
2. Ossama Mansour Mısır
3. Angel Aponte Venezuela
3. Andrei Grinevich Belarus
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Miki Kobayashi Japonya
2. Dyhia Chikhi Cezayir
3. Chloe Maclean İskoçya
3. Jana Vojtikevicova Slovakya
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Dagmar Kubinska Slovakya
2. Lucille Breton Fransa
3. Letitia Carr Yeni Zellanda
3. Alesandra Grande Peru
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Quifeng Wu Çin
2. Szandra Metzger Macaristan
3. Louise Fensholdt Danimarka
3. Esther van Schaik Hollanda


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Fransa 4 4 8 16
2 Japonya 4 3 3 10
3 Mısır 3 6 7 16
4 İran 3 3 1 7
5 İtalya 3 0 3 6
6 Türkiye 2 2 3 7
7 Sırbistan 2 1 1 4
8 Cezayir 1 1 1 3
9 Çin 1 1 0 2
10 Fas 1 0 3 4
10 Venezuela 1 0 3 4
11 Slovakya 1 0 2 3
11 Hollanda 1 0 2 3
12 Hırvatistan 1 0 1 2
13 Belçika 1 0 0 1
14 Macaristan 0 1 3 4
15 ABD 0 1 2 3
16 İngiltere 0 1 1 2
16 Yeni Zellanda 0 1 1 2
17 Letonya 0 1 0 1
17 Norveç 0 1 0 1
17 İspanya 0 1 0 1
17 Avusturya 0 1 0 1
18 Peru 0 0 3 3
19 Almanya 0 0 2 2
19 Danimarka 0 0 2 2
20 Bosna Hersek 0 0 1 1
20 Belarus 0 0 1 1
20 İskoçya 0 0 1 1
20 Portekiz 0 0 1 1
20 Karadağ 0 0 1 1
20 Meksika 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Neslihan Çalışkan Ümit Bayan Kumite 47 Kg 1.
Türkiye
- Mustafa Oğulcan Alımcı
- Abdullatif Altuntaş
- Hüseyin Can Tenşi
Ümit-Genç Bay Takım Kata 1.
Hafsa Şeyda Burucu Genç Bayan Kumite +59 Kg 2.
Mustafa Utku Şahin 21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg 2.
Erman Eltemur Genç Bay Kumite 61 Kg 3.
Göksel Karacan Ümit Bay Kumite 57 Kg 3.
Kerem Ali Zeren Ümit Bay Kumite 52 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2015 - Ümit-Genç ve U21 Dünya Şampiyonası | Endonezya
2013 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | İspanya
2011 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası ve -21 Dünya Kupası | Malezya
2007 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | İstanbul
2005 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Kıbrıs
2003 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Fransa
2001 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Yunanistan
1999 - Ümit-Genç Dünya Şampiyonası | Bulgaristan

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...