E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 10-13 Ocak 2013 Denizli Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 10-13 Ocak 2013 Denizli

Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası
10-13 Ocak 2013 Denizli


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ferhat Karabağ İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
2. Emre Vefa Göktaş Ankara Çelik Spor Kulübü
3. Lütfullah Teber İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Cengizhan Koca Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Deniz Atak Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Meryem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Dilan Dayı İzmir Ayberk Uzakdoğu Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Osman Evin Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Fatih Sadullah Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. İbrahim Enes Sefa İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rabia Küsmüş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. İpek Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Hazel Kıratlı Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Abdullatif Altuntaş Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ali Gökhan Alkan Ankara TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
3. Barış Berkay Bayazıt İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buket Aktaş İzmir Ayberk Uzakdoğu Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ayşegül Karacalar İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Kübra Kahvecioğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Çağla Barış İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Hüsnü Şentürk Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ramazan Ateş Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
3. Ömer Bayırlı Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Anıl Korkmaz Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Serkan Bingöl Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Muhammed Fatih Şahin İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Hamdi Kutan İstanbul Er-sa Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Gümüş Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Aykut Taylan Trabzon Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
3. Murat Öz Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
3. Ercan Kaçar Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sabri Ahmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Emre Vefa Göktaş Ankara Çelik Spor Kulübü
3. Batuhan Tombul İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
3. İlker Pek İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Metehan Kabasakal Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Hüseyin İnce Adana Adana İnce Spor Kulübü
3. Onurcan Üstün İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Kadir Yılmaz İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hümeyra Beyza Ünlüsoy Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Beyza Güney Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Rüveyda Ahıshalıoğlu Bursa Manas Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
3. Elif Kuzu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Banu Başak Karakaya Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Kevser Demirtürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Şuheda Karaaslan Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
3. Emine Göçlü Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Beyza Coşkun Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Esra Kapak İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sinem Kanç İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Aybüke Levent Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gökhan Filiz Sivas Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü
2. Ogün Tandoğan Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Basir Körlü Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Enes Çınar Ankara Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ferhat Gazi Mercan Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Murat Kaya Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Alperen Çelen Ankara Çelik Spor Kulübü
3. Oğuzhan Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Uygur İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Muhammed Emin Gönül Düzce Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü
3. Doğan Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Emirhan Şener İstanbul Şişli Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğur Aktaş İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Emirhan Kosifoğlu Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Mert Aydoğdu İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Atabey Şahin İstanbul Cesur Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alparslan Yamanoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Erdem Asker İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. Muhammed Ali Yıldız Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Mustafa Garip İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selva Nur Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Elif Dağcı Bursa Doğuş Karate İhtisas Kulübü
3. Ceren Doğan İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
3. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuğçenur Büyüktanzim Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Zehra Kandemir Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Şeyma Güngel Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Çiğdem Teke Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Hilal Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Hande Emine Arslan İstanbul Yılmaz Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Nur Yaren Özkan Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nurcan Çiçek Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Hilal Çolak İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Esra Çakır Bursa Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Cevahir Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Burak Ahmet Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Mustafa Şahin Bayburt Bayburt Gençlik ve Spor Kulübü
3. İbrahim Çekiç Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erman Eltemur Ankara EGO Spor Kulübü
2. Ümit Erkan Tunç Balıkesir Susurluk Belediye Spor Kulübü
3. Ali Haydar Durademir İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Alperen Doğan Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rıdvan Kaptan Ankara EGO Spor Kulübü
2. Ziya Yaşar Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
3. Halil İbrahim Yalçınkaya Gaziantep Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği
3. Selim Topaloğlu Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Neslihan Çalışkan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Bahar Çakır Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Büşra Tosun Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Duygu Bayraktar İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Çoban İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Aylin Yılmaz Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Aylin Göz Gaziantep Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği
3. Elif Sena Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hilal Gök İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Melis Yerebakan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Büşra Alkan İstanbul Alkan Spor Kulübü
3. Reyhan Becit Ankara EGO Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 2 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 5 0 5 10
2 Hendek Karate Spor Kulübü 3 0 3 6
3 Pamukova Karate Spor Kulübü 2 3 1 6
4 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 2 2 1 5
5 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 1 1 4
5 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 2 1 1 4
6 EGO Spor Kulübü 2 0 1 3
6 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 2 0 1 3
7 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 2 1 4
8 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 1 2 4
9 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
9 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 1 2
9 Ayberk Uzakdoğu Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
9 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Uygur Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 0 0 1
11 Çelik Spor Kulübü 0 2 1 3
12 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 2 0 2
12 Çelebi Spor Kulübü 0 2 0 2
13 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 1 5 6
14 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 2 3
15 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 0 1 1 2
16 Susurluk Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Yazıcı Spor Kulübü 0 1 0 1
16 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Adana İnce Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Doğuş Karate İhtisas Kulübü 0 1 0 1
16 Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
17 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği 0 0 2 2
18 Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Çevik Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Er-sa Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
18 TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Bayburt Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Cesur Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Şişli Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Akademi Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Yaman Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Alkan Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Çakır Karate ve İhtisas Spor Kulubü 0 0 1 1
18 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 0 1 1
18 Güler Spor Kulübü Derneği 0 0 1 1
18 Kocaeli Elit Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 0 0 1 1
18 Yılmaz Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Ankara Botaş Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 7 6 22 35
2 Sakarya 6 3 5 14
3 Ankara 4 4 8 16
4 Bursa 3 3 7 13
5 Kocaeli 2 4 2 8
6 Afyon 2 1 1 4
7 İzmir 2 0 3 5
8 Gaziantep 1 0 3 4
9 Sivas 1 0 0 1
9 Kırklareli 1 0 0 1
10 Konya 0 2 2 4
11 Erzurum 0 2 1 3
12 Adana 0 1 0 1
12 Düzce 0 1 0 1
12 Balıkesir 0 1 0 1
12 Trabzon 0 1 0 1
13 Bayburt 0 0 1 1
13 Artvin 0 0 1 1
13 Eskişehir 0 0 1 1
13 Samsun 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Organizasyon
Türkiye Karate Federasyonu

Müsabaka Hakkında
Türkiye Ümitler Gençler ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası Denizli’de gerçekleştirildi. Hasan Güngör Spor Salonu’ndaki şampiyonaya, 48 ilden 1012 sporcu katıldı.

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...