E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Türkiye Şampiyonası 28-29 Şubat 2004 - Ankara Büyükler Türkiye Şampiyonası 28-29 Şubat 2004 - Ankara

Büyükler Türkiye Şampiyonası
28-29 Şubat 2004
Ankara


 
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Turgay Yeşilyurt İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Soner Yetkin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fikret Yılmaz Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Koçak Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatma Çakıcı İzmir Sei Do Kan Spor Kulübü
2. Leyla Mutlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sonnur Küçük Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gölgen Özdemir İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şevket Baştürk İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. İlkay İldaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Suat Taşyar Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Selçuk Aksu Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İdris Demir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emre Yılmazer Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erdal Özsoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mesut Baştürk İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Haldun Alagaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ali Fuat Tezeller İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Serkan Yağcı Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökhan Davarcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yavuz Karamollaoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Müslüm Baştürk İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İlker Arslantaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İsmail Hakkı Şen İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynel Çelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Bahadır Alemdar Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emrah Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Olkay Çınar İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Başer İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Okay Arpa İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Alaaddin Şahintekin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yaser Şahintekin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülderen Çelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Vildan Doğan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İlknur Çavdar Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emine Yurdusever Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülcihan Ustaoğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Özden Gökalp İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sema Veltan Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emre Çorak Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yıldız Aras İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
2. Meral Ölmez İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sultan Yavuz Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Ay Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 41 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
1 Sei Do Kan Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Uygur Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 10 9 9 28
2 İzmir 1 0 1 2
3 Sakarya 0 1 1 2
3 Trabzon 0 1 1 2
4 Tunceli 0 0 2 2
4 Afyon 0 0 2 2
4 Düzce 0 0 2 2
5 Antalya 0 0 1 1
5 Bursa 0 0 1 1
5 Kocaeli 0 0 1 1
5 Tekirdağ 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2017 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Bolu
2015 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Adana
2014 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2013 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2012 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Uşak
2011 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla
2010 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Ankara
2009 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Denizli
2008 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Düzce
2007 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2006 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Antalya
2005 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Samsun
2001 - Büyükler Türkiye Şampiyonası | Muğla

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...