E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Balkan Şampiyonası 2003 Makedonya Ümit-Genç Balkan Şampiyonası 2003 Makedonya

Ümit-Genç Balkan Şampiyonası
2003 Makedonya


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Ciric Daniel Sırbistan-Karadağ
2. Kouroglou Michalis Yunanistan
3. Fikret Yılmaz Türkiye
3. Sekulovski Marko Makedonya
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sonnur Küçük Türkiye
2. Gospik Andrea Sırbistan-Karadağ
3. Papadimitriou Agapi Yunanistan
3. Stannoevic Milena Sırbistan-Karadağ
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Kaumasis Shralampos Yunanistan
2. Hüseyin Kiraz Türkiye
3. Mehmet Koçak Türkiye
3. Kunevski Ivan Sırbistan-Karadağ
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Karapougiouk Elisavet Yunanistan
2. Mporou Sofia Yunanistan
3. Sanja Nikolic Makedonya
3. Simona Tasevska Makedonya
 
Ümit Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Bulgaristan Bulgaristan
2. Arnavutluk Arnavutluk
3. Makedonya Makedonya
 
Ümit Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Yunanistan Yunanistan
2. Sırbistan Karadağ Sırbistan-Karadağ
3. Makedonya Makedonya
 
Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
2. Makedonya Makedonya
3. Bulgaristan Bulgaristan
 
Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Makedonya Makedonya
2. Türkiye
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Türkiye
3. Bulgaristan Bulgaristan
 
Ümit Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Plamen Kirilov Bulgaristan
2. Mladenovski Kire Makedonya
3. Aksimovic Dushan Sırbistan-Karadağ
3. Ioannis Syllas Yunanistan
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gökhan Gündüz Türkiye
2. Erblin Kacnia Arnavutluk
3. Sasko Patrakliev Makedonya
3. Statkov Dimo Bulgaristan
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tomov Momshil Bulgaristan
2. Fikret Yılmaz Türkiye
3. Bogdan Micov Makedonya
3. Rusev Nikifor Arnavutluk
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ognen Gruevski Makedonya
2. Yusuf Çetin Türkiye
3. Ahmeti Beqir Arnavutluk
3. Vitia Besart Arnavutluk
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aleksovski Zive Makedonya
2. Batani Ionnis Yunanistan
3. Vladimir Yavor Bulgaristan
3. Emrah Uygur Türkiye
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ninko Vojinovic Sırbistan-Karadağ
2. Ostojik Milan Sırbistan-Karadağ
3. Serdar Yavuz Türkiye
3. Mayoropoulos Ioannis Yunanistan
 
Ümit Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Emre Çorak Türkiye
2. İlknur Çavdar Türkiye
3. Efremova Meri Makedonya
3. Javanovic Maja Sırbistan-Karadağ
 
Ümit Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tzavela Artemis Yunanistan
2. Adriana Rexhepi Arnavutluk
3. Jelena Velickovic Makedonya
3. Jankova Krasimira Bulgaristan
 
Ümit Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kokosar Zorana Sırbistan-Karadağ
2. Karapliagou Valenttina Yunanistan
3. Azira Sadete Makedonya
3. Mehnur Neziroğlu Türkiye
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Vladimir Moraliev Bulgaristan
2. Selçuk Aktaş Türkiye
3. Edis Ramcilovic Makedonya
3. Breberina Zeljko Sırbistan-Karadağ
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nikola Mandic Sırbistan-Karadağ
2. İdris Demir Türkiye
3. Petrov Viktor Makedonya
3. Marko Budai Sırbistan-Karadağ
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Darko Tosnevski Makedonya
2. Stefan Mladeron Bulgaristan
3. Murat Salih Kurnaz Türkiye
3. Savas Filipidis Yunanistan
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Triantafyllos Aurilios Yunanistan
2. Javanov Rade Bulgaristan
3. Vitali Tataridis Yunanistan
3. Milojevic Momcilo Sırbistan-Karadağ
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Zarko Arsovski Makedonya
2. Srbinovski Sasho Makedonya
3. Panagiota K.Dionisios Yunanistan
3. Kovrovpis Theodoros Yunanistan


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Yunanistan 5 4 7 16
2 Makedonya 5 3 12 20
3 Türkiye 4 7 6 17
4 Sırbistan-Karadağ 4 3 7 14
5 Bulgaristan 4 2 5 11
6 Arnavutluk 0 3 3 6


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Emre Çorak Ümit Bayan Kumite 53 Kg 1.
Gökhan Gündüz Ümit Bay Kumite 60 Kg 1.
Sonnur Küçük Ümit Bayan Kata 1.
Türkiye
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Genç Bay Takım Kata 1.
Fikret Yılmaz Ümit Bay Kumite 65 Kg 2.
Hüseyin Kiraz Genç Bay Kata 2.
İdris Demir Genç Bay Kumite 65 Kg 2.
İlknur Çavdar Ümit Bayan Kumite 53 Kg 2.
Selçuk Aktaş Genç Bay Kumite 60 Kg 2.
Yusuf Çetin Ümit Bay Kumite 70 Kg 2.
Türkiye
- ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Genç Bayan Takım Kata 2.
Emrah Uygur Ümit Bay Kumite 75 Kg 3.
Fikret Yılmaz Ümit Bay Kata 3.
Mehmet Koçak Genç Bay Kata 3.
Mehnur Neziroğlu Ümit Bayan Kumite +60 Kg 3.
Murat Salih Kurnaz Genç Bay Kumite 70 Kg 3.
Serdar Yavuz Ümit Bay Kumite +75 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2018 - 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | Sırbistan
2018 - 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası | İstanbul
2018 - 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası | İstanbul
2017 - Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Karadağ
2017 - 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | İstanbul
2016 - 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | Sırbistan
2015 - 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası | Hırvatistan
2015 - 20.Balkan Çocuklar Karate Turnuvası | Karadağ
2014 - Ümit-Genç-U21 Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2014 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Makedonya
2014 - Çocuklar Balkan Şampiyonası | İstanbul
2013 - Çocuklar, Ümit-Genç ve -21 Balkan Şampiyonası | Sırbistan
2012 - Çocuklar Balkan Şampiyonası | Karadağ
2012 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Karadağ
2010 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2008 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2006 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Bosna Hersek
2004 - Yıldızlar Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2004 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...