Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Çocuklar Balkan Şampiyonası 14-15 Haziran 2014 İstanbul Çocuklar Balkan Şampiyonası 14-15 Haziran 2014 İstanbul

Çocuklar Balkan Şampiyonası
14-15 Haziran 2014 İstanbul


 
2000 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Suvajcevıc Stefan Sırbistan
2. Kasporski Boris Sırbistan
3. Ahmet Hakan Bolat Türkiye
3. Kutluhan Duran Türkiye
 
2000 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Melek Ecem Taşçı Türkiye
2. Stefanovic Nadja Sırbistan
3. Jovanovic Lana Sırbistan
3. Kastratovic Sara Karadağ
 
2001 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Vasikj Jovan Makedonya
2. Yusuf Kara Türkiye
3. Koscevic Luka Hırvatistan
3. Idriz Abdurahim Makedonya
 
2001 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Selin Okunak Türkiye
2. Repac Jelena Sırbistan
3. Zeynep Çelik Türkiye
3. Radacic Nikoleta Karadağ
 
2002 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Enes Özdemir Türkiye
2. Emirkan Yılmaz Türkiye
3. Nedelkovski Aleksanda Makedonya
3. Prichkov Mateo Makedonya
 
2002 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sinem Gül Duman Türkiye
2. Ayşe Yılmaz Türkiye
3. Avramova Vladanka Makedonya
3. Mrakovic Mila Karadağ
 
2003 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Zelic Vladimir Sırbistan
2. Colic Nihad Bosna Hersek
3. Bajoski Kristijan Makedonya
3. Ivanov Ivan Bulgaristan
 
2003 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Djurdjevıc Ivana Sırbistan
2. Koutaliari Kyriaki-Maria Yunanistan
3. Cennet Gülbeyaz Türkiye
3. Djordjevic Katarina Sırbistan
 
2000-2001 Doğumlu Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
Türkiye
2. Karadağ Karadağ
3. Makedonya Makedonya
 
2000-2001 Doğumlu Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Makedonya Makedonya
2. Sırbistan Sırbistan
3. Türkiye
Türkiye
3. Karadağ Karadağ
 
2002-2003 Doğumlu Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Makedonya Makedonya
2. Bulgaristan Bulgaristan
3. Sırbistan Sırbistan
3. Türkiye
Türkiye
 
2002-2003 Doğumlu Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
Türkiye
2. Sırbistan Sırbistan
3. Makedonya Makedonya
3. Romanya Romanya
 
2000 Doğumlu Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Orhan Alp Kuzulu Türkiye
2. Eftimov Petar Bulgaristan
3. İbrahim Akman Türkiye
3. Furkan Kaya Türkiye
 
2000 Doğumlu Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ömer Faruk Ateş Türkiye
2. Simeunovic Nikola Sırbistan
3. Halil İbrahim Koç Türkiye
3. Nedim Bektas Bosna Hersek
 
2000 Doğumlu Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ackovski Roberto Makedonya
2. Krstic Lazar Sırbistan
3. Onur Gazi Aslan Türkiye
3. Ömer Albayrak Türkiye
 
2000 Doğumlu Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ömer Faruk Arslan Türkiye
2. Filip Nestorovski Makedonya
3. Hoxhaj Gjolek Arnavutluk
3. Tarakcija Safer Bosna Hersek
 
2000 Doğumlu Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Furkan Kayalı Türkiye
2. Kreho Dzenan Bosna Hersek
3. Urosevic Nikola Sırbistan
3. Murat Ulaşlı Türkiye
 
2000 Doğumlu Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Merve Tekin Türkiye
2. Eylül Kargın Türkiye
3. Selma Akdeniz Türkiye
3. Duygu Yemenici Türkiye
 
2000 Doğumlu Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Goranova Ivet Bulgaristan
2. Simovic Sofija Sırbistan
3. Zivovic Kristina Sırbistan
3. Gülsen Demirtürk Türkiye
 
2000 Doğumlu Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Durmic Dina Sırbistan
2. Majstorovic Danijela Sırbistan
3. Nisanur Kara Türkiye
3. Öznur Karasalih Türkiye
 
2001 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mehmet Furkan Çelikbilek Türkiye
2. Idriz Abdurahim Makedonya
3. Susanu Alexandru Romanya
3. Mustafa Oğuz Türkiye
 
2001 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Balsa Milickovic Karadağ
2. Ekrem Altuner Yılmaz Türkiye
3. Turulja Hamza Bosna Hersek
3. Abdulkerim Balıkçıoğlu Türkiye
 
2001 Doğumlu Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Duhan Gümüş Türkiye
2. Jelicic Nemanja Bosna Hersek
3. Tomljanovic Leon Hırvatistan
3. Ömer Tekin Yavuz Türkiye
 
2001 Doğumlu Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Branko Skrobanovic Karadağ
2. Boskovic Bojan Karadağ
3. Furkan Çetin Türkiye
3. Micivoda Aldin Bosna Hersek
 
2001 Doğumlu Bay Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kresic Ivor Bosna Hersek
2. Murat Emirhan Hayır Türkiye
3. Taylan Enis Altıntaş Türkiye
3. Ovcina Amar Bosna Hersek
 
2001 Doğumlu Bayan Kumite 42 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yağmur Demir Türkiye
2. İlayda Dane Türkiye
3. Seda Nur Çavdaro Türkiye
3. Stanimirovic Milica Sırbistan
 
2001 Doğumlu Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Simge Yücel Türkiye
2. Halimi Efrah Makedonya
3. Sevcan Uçar Türkiye
3. Petkovic Tijana Sırbistan
 
2001 Doğumlu Bayan Kumite +47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kayra Sezgin Türkiye
2. İrem Nur Çelik Türkiye
3. Misic Nikolina Bosna Hersek
3. Vedrana Mihajlovic Sırbistan
 
2002 Doğumlu Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Yağızhan Mustafa Ödemiş Türkiye
2. Bosilkov Loren Bulgaristan
3. Bebek Jakov Bosna Hersek
3. Dujakovic Pavle Bosna Hersek
 
2002 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hakan Şimşek Türkiye
2. Angelov Ivelin Bulgaristan
3. Mevlüt Faruk Gül Türkiye
3. Zlatev Martin Bulgaristan
 
2002 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mümincan Baylan Türkiye
2. Suvalija Nedim Bosna Hersek
3. Fatic Andrija Karadağ
3. Mahmutovic Dzan Bosna Hersek
 
2002 Doğumlu Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Uğur Burak Özgündüz Türkiye
2. Muhammed Bilal Sapanca Türkiye
3. Karamustafic Aris Bosna Hersek
3. Andric Marko Sırbistan
 
2002 Doğumlu Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Savaşkan Gemici Türkiye
2. Aprilov Alan Bulgaristan
3. Gavrilovic David Sırbistan
3. Bubanja Andrej Karadağ
 
2002 Doğumlu Bayan Kumite 37 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ulviye Karaboğa Türkiye
2. Bilge Solak Türkiye
3. Amine Akçakmak Türkiye
3. Zarija Arijana Sırbistan
 
2002 Doğumlu Bayan Kumite 42 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kamenova Ivana Bulgaristan
2. Zehra Yılmaz Türkiye
3. Ayşenur Mutaf Türkiye
3. Nadarevic Ema Bosna Hersek
 
2002 Doğumlu Bayan Kumite +42 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Perovic Ivana Sırbistan
2. Gülbahar Gözütok Türkiye
3. Begic Iman Bosna Hersek
3. Avdovic Armina Bosna Hersek
 
2003 Doğumlu Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ivanov Ivan Bulgaristan
2. Abdulah Backa Arnavutluk
3. Üveys Sefa Sever Türkiye
3. Volkan Özcan Türkiye
 
2003 Doğumlu Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Emre Kaşık Türkiye
2. Petkov Ivan Bulgaristan
3. Vucic Sergej Bosna Hersek
3. Bajrami Ilir Makedonya
 
2003 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Melos Gashi Arnavutluk
2. Ivanov Kamen Bulgaristan
3. Musliji Omer Makedonya
3. Spanjevic Dalibor Karadağ
 
2003 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ostojic Filip Bosna Hersek
2. Zukic Afan Bosna Hersek
3. Melih Utku Aydın Türkiye
3. Vukasinovic Danijel Sırbistan
 
2003 Doğumlu Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Djurkovic Stefan Sırbistan
2. Nikolov Petar Bulgaristan
3. Yağız Kaan Özbek Türkiye
3. Krumov Valentin Bulgaristan
 
2003 Doğumlu Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Rümeysa Baş Türkiye
2. Buse Kaya Türkiye
3. Subasic Alma Bosna Hersek
3. Negovanovic Brankica Sırbistan
 
2003 Doğumlu Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Juricic Ema Hırvatistan
2. Fatma Satık Türkiye
3. Koutaliari Kyriaki-Maria Yunanistan
3. Gülşah Uyumaz Türkiye
 
2003 Doğumlu Bayan Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Gizem Öztürk Türkiye
2. Fatma Uyğur Türkiye
3. Ecrin Hiçyılmaz Türkiye
3. Bisbikis Ioylia Yunanistan
 
2002-2003 Doğ. Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Turkey Female Team
  - Ayça Altınbaş
  - Rumeysa Zurnacı
  - Şule Azra Akbulut
Türkiye


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 26 15 33 74
2 Sırbistan 6 9 13 28
3 Makedonya 4 3 9 16
4 Bulgaristan 3 8 3 14
5 Bosna Hersek 2 5 15 22
6 Karadağ 2 2 7 11
7 Arnavutluk 1 1 1 3
8 Hırvatistan 1 0 2 3
9 Yunanistan 0 1 2 3
10 Romanya 0 0 2 2


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Duhan Gümüş 2001 Doğumlu Bay Kumite 50 Kg 1.
Emre Kaşık 2003 Doğumlu Bay Kumite 35 Kg 1.
Enes Özdemir 2002 Doğumlu Bay Kata 1.
Furkan Kayalı 2000 Doğumlu Bay Kumite +70 Kg 1.
Gizem Öztürk 2003 Doğumlu Bayan Kumite +40 Kg 1.
Hakan Şimşek 2002 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg 1.
Kayra Sezgin 2001 Doğumlu Bayan Kumite +47 Kg 1.
Mehmet Furkan Çelikbilek 2001 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg 1.
Melek Ecem Taşçı 2000 Doğumlu Bayan Kata 1.
Merve Tekin 2000 Doğumlu Bayan Kumite 47 Kg 1.
Mümincan Baylan 2002 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg 1.
Orhan Alp Kuzulu 2000 Doğumlu Bay Kumite 52 Kg 1.
Ömer Faruk Arslan 2000 Doğumlu Bay Kumite 70 Kg 1.
Ömer Faruk Ateş 2000 Doğumlu Bay Kumite 57 Kg 1.
Rümeysa Baş 2003 Doğumlu Bayan Kumite 35 Kg 1.
Savaşkan Gemici 2002 Doğumlu Bay Kumite +50 Kg 1.
Selin Okunak 2001 Doğumlu Bayan Kata 1.
Simge Yücel 2001 Doğumlu Bayan Kumite 47 Kg 1.
Sinem Gül Duman 2002 Doğumlu Bayan Kata 1.
Uğur Burak Özgündüz 2002 Doğumlu Bay Kumite 50 Kg 1.
Ulviye Karaboğa 2002 Doğumlu Bayan Kumite 37 Kg 1.
Yağızhan Mustafa Ödemiş 2002 Doğumlu Bay Kumite 35 Kg 1.
Yağmur Demir 2001 Doğumlu Bayan Kumite 42 Kg 1.
Turkey Female Team
- Ayça Altınbaş
- Rumeysa Zurnacı
- Şule Azra Akbulut
2002-2003 Doğ. Bayan Takım Kata 1.
Türkiye
2000-2001 Doğumlu Bay Takım Kata 1.
Türkiye
2002-2003 Doğumlu Bayan Takım Kata 1.
Ayşe Yılmaz 2002 Doğumlu Bayan Kata 2.
Bilge Solak 2002 Doğumlu Bayan Kumite 37 Kg 2.
Buse Kaya 2003 Doğumlu Bayan Kumite 35 Kg 2.
Ekrem Altuner Yılmaz 2001 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg 2.
Emirkan Yılmaz 2002 Doğumlu Bay Kata 2.
Eylül Kargın 2000 Doğumlu Bayan Kumite 47 Kg 2.
Fatma Satık 2003 Doğumlu Bayan Kumite 40 Kg 2.
Fatma Uyğur 2003 Doğumlu Bayan Kumite +40 Kg 2.
Gülbahar Gözütok 2002 Doğumlu Bayan Kumite +42 Kg 2.
İlayda Dane 2001 Doğumlu Bayan Kumite 42 Kg 2.
İrem Nur Çelik 2001 Doğumlu Bayan Kumite +47 Kg 2.
Muhammed Bilal Sapanca 2002 Doğumlu Bay Kumite 50 Kg 2.
Murat Emirhan Hayır 2001 Doğumlu Bay Kumite +55 Kg 2.
Yusuf Kara 2001 Doğumlu Bay Kata 2.
Zehra Yılmaz 2002 Doğumlu Bayan Kumite 42 Kg 2.
Abdulkerim Balıkçıoğlu 2001 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg 3.
Ahmet Hakan Bolat 2000 Doğumlu Bay Kata 3.
Amine Akçakmak 2002 Doğumlu Bayan Kumite 37 Kg 3.
Ayşenur Mutaf 2002 Doğumlu Bayan Kumite 42 Kg 3.
Cennet Gülbeyaz 2003 Doğumlu Bayan Kata 3.
Duygu Yemenici 2000 Doğumlu Bayan Kumite 47 Kg 3.
Ecrin Hiçyılmaz 2003 Doğumlu Bayan Kumite +40 Kg 3.
Furkan Çetin 2001 Doğumlu Bay Kumite 55 Kg 3.
Furkan Kaya 2000 Doğumlu Bay Kumite 52 Kg 3.
Gülsen Demirtürk 2000 Doğumlu Bayan Kumite 54 Kg 3.
Gülşah Uyumaz 2003 Doğumlu Bayan Kumite 40 Kg 3.
Halil İbrahim Koç 2000 Doğumlu Bay Kumite 57 Kg 3.
İbrahim Akman 2000 Doğumlu Bay Kumite 52 Kg 3.
Kutluhan Duran 2000 Doğumlu Bay Kata 3.
Melih Utku Aydın 2003 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg 3.
Mevlüt Faruk Gül 2002 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg 3.
Murat Ulaşlı 2000 Doğumlu Bay Kumite +70 Kg 3.
Mustafa Oğuz 2001 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg 3.
Nisanur Kara 2000 Doğumlu Bayan Kumite +54 Kg 3.
Onur Gazi Aslan 2000 Doğumlu Bay Kumite 63 Kg 3.
Ömer Albayrak 2000 Doğumlu Bay Kumite 63 Kg 3.
Ömer Tekin Yavuz 2001 Doğumlu Bay Kumite 50 Kg 3.
Öznur Karasalih 2000 Doğumlu Bayan Kumite +54 Kg 3.
Seda Nur Çavdaro 2001 Doğumlu Bayan Kumite 42 Kg 3.
Selma Akdeniz 2000 Doğumlu Bayan Kumite 47 Kg 3.
Sevcan Uçar 2001 Doğumlu Bayan Kumite 47 Kg 3.
Taylan Enis Altıntaş 2001 Doğumlu Bay Kumite +55 Kg 3.
Üveys Sefa Sever 2003 Doğumlu Bay Kumite 30 Kg 3.
Volkan Özcan 2003 Doğumlu Bay Kumite 30 Kg 3.
Yağız Kaan Özbek 2003 Doğumlu Bay Kumite +45 Kg 3.
Zeynep Çelik 2001 Doğumlu Bayan Kata 3.
Türkiye
2000-2001 Doğumlu Bayan Takım Kata 3.
Türkiye
2002-2003 Doğumlu Bay Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2018 - 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | Sırbistan
2018 - 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası | İstanbul
2018 - 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası | İstanbul
2017 - Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Karadağ
2017 - 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | İstanbul
2016 - 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | Sırbistan
2015 - 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası | Hırvatistan
2015 - 20.Balkan Çocuklar Karate Turnuvası | Karadağ
2014 - Ümit-Genç-U21 Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2014 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Makedonya
2013 - Çocuklar, Ümit-Genç ve -21 Balkan Şampiyonası | Sırbistan
2012 - Çocuklar Balkan Şampiyonası | Karadağ
2012 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Karadağ
2010 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2008 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2006 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Bosna Hersek
2004 - Yıldızlar Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2004 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2003 - Ümit-Genç Balkan Şampiyonası | Makedonya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...