E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Çocuklar Balkan Şampiyonası 16-18 Mart 2012 - Herceg Novi Karadağ Çocuklar Balkan Şampiyonası 16-18 Mart 2012 - Herceg Novi Karadağ

Çocuklar Balkan Şampiyonası
16-18 Mart 2012
Herceg Novi Karadağ


 
11 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Yusuf Kara Türkiye
2. Abdurahim İdriz Makedonya
3. Jovan Vasikj Makedonya
3. David Kalacun Sırbistan
 
12 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Selahattin Güngel Türkiye
2. Boris Kasporski Sırbistan
3. Antonios Batis Yunanistan
3. Ömer Faruk Arslan Türkiye
 
13 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Vladimir Mijac Karadağ
2. Konstantin Vasileski Makedonya
3. Vasileios Lappas Yunanistan
3. Ali Haydar Teber Türkiye
 
14 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Emre Vefa Göktaş Türkiye
2. Veljko Zivkovic Sırbistan
3. Balazs Nagy Macaristan
3. Igor Zecevic Karadağ
 
14 Yaş Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nenad Dulovic Karadağ
2. Vasileios Giakoumidis Yunanistan
3. Stefan Kostik Makedonya
3. Marin Brkic Bosna Hersek
 
14 Yaş Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mario Hodzic Karadağ
2. Salapura Djordje Sırbistan
3. David Pozderka Macaristan
3. Aristeidis-Tryfon Litos Yunanistan
 
14 Yaş Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Doan Osmani Makedonya
2. Emre Vefa Göktaş Türkiye
3. Vasileios Anagnostopoulos Yunanistan
3. Angelos Artemiu Kıbrıs
 
14 Yaş Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ömer Faruk Hayta Türkiye
2. Andrej Risteski Makedonya
3. Marko Talic Sırbistan
3. Ognjen Kecina Karadağ
 
14 Yaş Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. İsmail Aydoğdu Türkiye
2. Taner Koç Türkiye
3. Nikola Savic Sırbistan
3. Georgias Tarlas Yunanistan
 
13 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Valentin Yordanov Bulgaristan
2. Ranko Radosavovic Karadağ
3. Nerman Fatkic Bosna Hersek
3. David Bajde Hırvatistan
 
13 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Batuhan Kartal Türkiye
2. Vladimir Lapcevic Sırbistan
3. Hasan Dzaferovic Bosna Hersek
3. Milos Adzic Karadağ
 
13 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Emilyan Taskov Bulgaristan
2. Pero Vujevic Bosna Hersek
3. Ioannis Voulgaropoulos Yunanistan
3. Vasil Pavlov Bulgaristan
 
13 Yaş Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hamdi Kutan Türkiye
2. Ivan Bajceta Karadağ
3. Ioannis Sampsonidis Yunanistan
3. Ognjen Vlahovic Karadağ
 
13 Yaş Bay Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lazar Vuletic Karadağ
2. Bedry Bedry Bulgaristan
3. Ahmed Nezirevic Bosna Hersek
3. Mustafa Ulaşlı Türkiye
 
12 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Balazs Vecsei Macaristan
2. Kristian Velinov Bulgaristan
3. Tomislav Kitanov Bulgaristan
3. Adnan Hurem Bosna Hersek
 
12 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Umut Serkan Tunç Türkiye
2. Vassilis Bouras Yunanistan
3. Thomas Christos Skoufias Yunanistan
3. Djordje Vrucinic Sırbistan
 
12 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nedim Bektas Bosna Hersek
2. Tas Ferenc Szilagyi Macaristan
3. Nikola Simeunovic Sırbistan
3. Ahmet Talha Çakır Türkiye
 
12 Yaş Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Klearchos Litos Yunanistan
2. Halil İbrahim Koç Türkiye
3. Arnes Zahirovic Bosna Hersek
3. Filip Nestorovski Makedonya
 
12 Yaş Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kristijan Mitev Makedonya
2. Luka Bozovic Karadağ
3. Strahinja Stojsin Sırbistan
3. Panagiotis Triantafylldis Yunanistan
 
11 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Abdurahim İdriz Makedonya
2. Burak Özdemir Türkiye
3. Christos Theopemtou Kıbrıs
3. Muhamed Sumar Bosna Hersek
 
11 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mehmet Furkan Çelikbilek Türkiye
2. Jovo Rakocevic Karadağ
3. Balsa Milickovic Karadağ
3. Strahinja Brankovic Bosna Hersek
 
11 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Branko Skrobanovic Karadağ
2. Alexandros Relias Yunanistan
3. Krisztofer Balint Macaristan
3. Philip Gergov Bulgaristan
 
11 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Duhan Gümüş Türkiye
2. Ivan Spirov Bulgaristan
3. Ilija Radonjic Karadağ
3. Mitar Popovic Karadağ
 
11 Yaş Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Enes Bulut Türkiye
2. Leonidas Ntousias Yunanistan
3. Marko Prelic Sırbistan
3. Bakir Kadric Bosna Hersek
 
11 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Nikoleta Zervou Yunanistan
2. Foteini Mpatsila Yunanistan
3. Matea Radic Bosna Hersek
3. Nikoleta Radacic Karadağ
 
12 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Arzu Firdevs Koç Türkiye
2. Demetra Papandreou Kıbrıs
3. Lana Jovanovic Sırbistan
3. Panagiota Theodorakopoulou Yunanistan
 
13 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Nikolina Djurdjevic Sırbistan
2. Anastasija Mateska Makedonya
3. Jovana Maric Karadağ
3. Amina Tahirovic Bosna Hersek
 
14 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Marijana Dimoska Makedonya
2. Maria Boura Yunanistan
3. Tijana Radivojevic Sırbistan
3. Misela Dimoska Makedonya
 
14 Yaş Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Elif Kuzu Türkiye
2. Sejla Orascanin Bosna Hersek
3. Monika Pendarosvka Makedonya
3. Katarina Petricevic Bosna Hersek
 
14 Yaş Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Antonia Rouchota Yunanistan
2. Marija Vasileva Makedonya
3. Kevser Demirtürk Türkiye
3. Sara Krstevska Makedonya
 
14 Yaş Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Andrijana Vasovic Sırbistan
2. Aicha Zakia Boussebaa Macaristan
3. Fazilet Şenol Türkiye
3. Zeynep Kökbiber Türkiye
 
13 Yaş Bayan Kumite 42 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Orascanin Neira Bosna Hersek
2. Matea-Noah Medic Bosna Hersek
3. Kristina Ivanova Bulgaristan
3. Rumeysa Yıldız Türkiye
 
13 Yaş Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Margarita Petrova Bulgaristan
2. Natalija Kojovic Sırbistan
3. Esra Karabağ Türkiye
3. Nikoleta Karamanou Yunanistan
 
13 Yaş Bayan Kumite +47 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Dora Czagany Macaristan
2. Georgia Chatziliadou Yunanistan
3. Fatma Büşra Kale Türkiye
3. Selma Smlatic Bosna Hersek
 
12 Yaş Bayan Kumite 37 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Despoina Maskanaki Yunanistan
2. Kalliopi Athanasakaki Yunanistan
3. Merve Tekin Türkiye
3. Neda Smilkova Makedonya
 
12 Yaş Bayan Kumite 42 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Belma Munikoza Bosna Hersek
2. Kristina Zivovic Sırbistan
3. Ioanna Alourda Yunanistan
3. Miruna Malauta Romanya
 
12 Yaş Bayan Kumite +42 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Esilay Kılıç Türkiye
2. Milica Ekmecic Sırbistan
3. Darija Konatar Karadağ
3. Georgia Tsiouri Yunanistan
 
11 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tijana Petkovic Sırbistan
2. Sara Rodic Sırbistan
3. Iris Coric Bosna Hersek
3. Andreea Izabela Polifronie Romanya
 
11 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sevcan Uçar Türkiye
2. Alexandra Madalina Stan Romanya
3. Vedrana Mihajlovic Sırbistan
3. Emina Saldic Bosna Hersek
 
11 Yaş Bayan Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Ülke
1. Kayra Sezgin Türkiye
2. Foteini Mpatsila Yunanistan
3. Christina Konstantina Nika Yunanistan
3. Ivana Godec Karadağ
 
13-14 Yaş Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Makedonya Makedonya
2. Karadağ Karadağ
3. Sırbistan Sırbistan
3. Türkiye
  - Yusuf Can Kere
  - Ali Haydar Teber
  - Furkan Kara
Türkiye
 
13-14 Yaş Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Makedonya Makedonya
2. Yunanistan Yunanistan
3. Türkiye
  - Hatice Başkaya
  - Ayça Düzgel
  - Elif Kuzu
Türkiye
3. Bosna Hersek Bosna Hersek
 
11-12 Yaş Bay Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Yusuf Kara
  - Bekir Kavak
  - Ömer Faruk Arslan
Türkiye
2. Makedonya Makedonya
3. Yunanistan Yunanistan
3. Bosna Hersek Bosna Hersek
 
11-12 Yaş Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Sırbistan Sırbistan
2. Yunanistan Yunanistan
3. Bosna Hersek Bosna Hersek
3. Türkiye
  - Aleyna Can
  - Sıla Karakış
  - Sevcan Uçar
Türkiye


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Türkiye 17 4 14 35
2 Makedonya 6 6 7 19
3 Karadağ 5 5 11 21
4 Yunanistan 4 11 15 30
5 Sırbistan 4 8 11 23
6 Bosna Hersek 3 3 18 24
7 Bulgaristan 3 3 4 10
8 Macaristan 2 2 3 7
9 Romanya 0 1 2 3
9 Kıbrıs 0 1 2 3
10 Hırvatistan 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Arzu Firdevs Koç 12 Yaş Bayan Kata 1.
Batuhan Kartal 13 Yaş Bay Kumite 45 Kg 1.
Duhan Gümüş 11 Yaş Bay Kumite 45 Kg 1.
Elif Kuzu 14 Yaş Bayan Kumite 47 Kg 1.
Emre Vefa Göktaş 14 Yaş Bay Kata 1.
Enes Bulut 11 Yaş Bay Kumite +45 Kg 1.
Esilay Kılıç 12 Yaş Bayan Kumite +42 Kg 1.
Hamdi Kutan 13 Yaş Bay Kumite 55 Kg 1.
İsmail Aydoğdu 14 Yaş Bay Kumite +70 Kg 1.
Kayra Sezgin 11 Yaş Bayan Kumite +40 Kg 1.
Mehmet Furkan Çelikbilek 11 Yaş Bay Kumite 35 Kg 1.
Ömer Faruk Hayta 14 Yaş Bay Kumite 70 Kg 1.
Selahattin Güngel 12 Yaş Bay Kata 1.
Sevcan Uçar 11 Yaş Bayan Kumite 40 Kg 1.
Umut Serkan Tunç 12 Yaş Bay Kumite 40 Kg 1.
Yusuf Kara 11 Yaş Bay Kata 1.
Türkiye
- Yusuf Kara
- Bekir Kavak
- Ömer Faruk Arslan
11-12 Yaş Bay Takım Kata 1.
Burak Özdemir 11 Yaş Bay Kumite 30 Kg 2.
Emre Vefa Göktaş 14 Yaş Bay Kumite 63 Kg 2.
Halil İbrahim Koç 12 Yaş Bay Kumite 50 Kg 2.
Taner Koç 14 Yaş Bay Kumite +70 Kg 2.
Ahmet Talha Çakır 12 Yaş Bay Kumite 45 Kg 3.
Ali Haydar Teber 13 Yaş Bay Kata 3.
Esra Karabağ 13 Yaş Bayan Kumite 47 Kg 3.
Fatma Büşra Kale 13 Yaş Bayan Kumite +47 Kg 3.
Fazilet Şenol 14 Yaş Bayan Kumite +54 Kg 3.
Kevser Demirtürk 14 Yaş Bayan Kumite 54 Kg 3.
Merve Tekin 12 Yaş Bayan Kumite 37 Kg 3.
Mustafa Ulaşlı 13 Yaş Bay Kumite +55 Kg 3.
Ömer Faruk Arslan 12 Yaş Bay Kata 3.
Rumeysa Yıldız 13 Yaş Bayan Kumite 42 Kg 3.
Zeynep Kökbiber 14 Yaş Bayan Kumite +54 Kg 3.
Türkiye
- Aleyna Can
- Sıla Karakış
- Sevcan Uçar
11-12 Yaş Bayan Takım Kata 3.
Türkiye
- Yusuf Can Kere
- Ali Haydar Teber
- Furkan Kara
13-14 Yaş Bay Takım Kata 3.
Türkiye
- Hatice Başkaya
- Ayça Düzgel
- Elif Kuzu
13-14 Yaş Bayan Takım Kata 3.


Benzer Müsabakalar
2017 - Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Karadağ
2017 - 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | İstanbul
2016 - 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | Sırbistan
2015 - 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası | Hırvatistan
2015 - 20.Balkan Çocuklar Karate Turnuvası | Karadağ
2014 - Ümit-Genç-U21 Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2014 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Makedonya
2014 - Çocuklar Balkan Şampiyonası | İstanbul
2013 - Çocuklar, Ümit-Genç ve -21 Balkan Şampiyonası | Sırbistan
2012 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Karadağ
2010 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2008 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2006 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Bosna Hersek
2004 - Yıldızlar Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2004 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2003 - Ümit-Genç Balkan Şampiyonası | Makedonya

Organizasyon
Balkan Karate Federasyonu
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | 30. Uluslararası Boğaziçi Açık Karate Turnuvası-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2016 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | ...