E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası 11-13 Aralık 2015 / Dubrovnik 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası 11-13 Aralık 2015 / Dubrovnik
Müsabaka Dosyaları
Sonuçlar (Resmi)

16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası
11-13 Aralık 2015 / Dubrovnik


 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Leonora Jakic Bosna Hersek
2. Ivana Bujkovic Karadağ
3. Aleksandra Mijovic Karadağ
3. Lejla Begic Bosna Hersek
 
Ümit Erkek Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Luka Cerovic Sırbistan
2. Selahattin Güngel Türkiye
3. Luka Koscevic Hırvatistan
3. Stefan Suvajcevic Sırbistan
 
Ümit Bayan Kumite 47kg
Ad-Soyad Ülke
1. Lea Vukoja Hırvatistan
2. Verona Adjini Makedonya
3. Dorotea Rumenjak Hırvatistan
3. Duygu Yemenici Türkiye
 
Ümit Bayan Kumite 54kg
Ad-Soyad Ülke
1. Goranova Ivet Bulgaristan
2. Sofia Simovic Sırbistan
3. Maria Murkovic Hırvatistan
3. Vjollca Gafuri Makedonya
 
Ümit Bayan Kumite +54kg
Ad-Soyad Ülke
1. Dina Durmis Sırbistan
2. Sadea Becırovıc Hırvatistan
3. Majstorovic Danijela Sırbistan
3. Simona Simovska Makedonya
 
Ümit Erkek Kumite 52kg
Ad-Soyad Ülke
1. Ömer Abdurrahim Özer Türkiye
2. Bruno Jelinic Hırvatistan
3. Kristian Velinov Bulgaristan
3. Marko Markovic Sırbistan
 
Ümit Erkek Kumite 57kg
Ad-Soyad Ülke
1. Blerand Limoni Kosova Cumhuriyeti
2. Peter Eftımov Bulgaristan
3. Uros Petrovacki Sırbistan
3. Ademi Besim Hırvatistan
 
Ümit Erkek Kumite 63kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nikola Simeunovic Sırbistan
2. Kristijan Obrazovic Hırvatistan
3. Dejan Cucak Bosna Hersek
3. Tim Dvorjak Slovenya
 
Ümit Erkek Kumite 70kg
Ad-Soyad Ülke
1. Samed Gök Türkiye
2. Arnes Zahirovic Bosna Hersek
3. Renato Resetar Hırvatistan
3. Tomislav Sasko Hırvatistan
 
Ümit Erkek Kumite +70kg
Ad-Soyad Ülke
1. Hamza Cajıc Bosna Hersek
2. Luka Raicevic Hırvatistan
3. Ömer Faruk Arslan Türkiye
3. Marko Nonkovic Sırbistan
 
Ümit Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Bosna Hersek Bosna Hersek
2. Sırbistan Sırbistan
3. Hırvatistan Hırvatistan
3. Makedonya Makedonya
 
Ümit Erkek Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Sırbistan Sırbistan
2. Bosna Hersek Bosna Hersek
3. Makedonya Makedonya
3. Hırvatistan Hırvatistan
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Marijana Dimoska Makedonya
2. Misela Dimoska Makedonya
3. Nikolina Djurdjevic Sırbistan
3. Tijana Radivojevic Sırbistan
 
Genç Erkek Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Emre Vefa Göktaş Türkiye
2. Cengizhan Koca Türkiye
3. Vladimir Mijac Karadağ
3. Luka Bokarica Hırvatistan
 
Genç Bayan Kumite 48kg
Ad-Soyad Ülke
1. Slavka Petrovic Sırbistan
2. Dragana Mangovska Makedonya
3. Andjela Soldo Bosna Hersek
3. Ines Grdenic Hırvatistan
 
Genç Bayan Kumite 53kg
Ad-Soyad Ülke
1. Esra Karabağ Türkiye
2. Monika Pendarosvka Makedonya
3. Belma Omerovic Bosna Hersek
3. Gabrijela Begic Bosna Hersek
 
Genç Bayan Kumite 59kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marina Barac Hırvatistan
2. Marija Marjanovic Bosna Hersek
3. Ivana Prekovic Sırbistan
3. Zeynep Tolay Türkiye
 
Genç Bayan Kumite +59kg
Ad-Soyad Ülke
1. Tara Ropret Sırbistan
2. Angela Mojsovska Makedonya
3. Ksenija Rajovic Karadağ
3. Merisa Cemo Bosna Hersek
 
Genç Erkek Kumite 55kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nenad Dulovic Karadağ
2. Vlad Pamfil Romanya
3. Nikola Arnaut Sırbistan
3. Faruk Sijercic Bosna Hersek
 
Genç Erkek Kumite 61kg
Ad-Soyad Ülke
1. Luka Kondic Hırvatistan
2. Shkelkjim Ramadani Makedonya
3. Tit Primozic Slovenya
3. Luka Cvijovic Karadağ
 
Genç Erkek Kumite 68kg
Ad-Soyad Ülke
1. Mario Hodzic Karadağ
2. Mensur Djozic Bosna Hersek
3. Ali Eşsiz Türkiye
3. Metehan Yılmazer Türkiye
 
Genç Erkek Kumite 76kg
Ad-Soyad Ülke
1. Marin Brkic Bosna Hersek
2. Fatih Şen Türkiye
3. Veljko Vidic Sırbistan
3. Velizar Koleshanski Bulgaristan
 
Genç Erkek Kumite +76kg
Ad-Soyad Ülke
1. Nteros Anastasios Sırbistan
2. Zoran Zovko Hırvatistan
3. Marko Kraljevic Sırbistan
3. Adjin Cehic Bosna Hersek
 
Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Eda Eltemur
  - Esra Karabağ
  - Zeynep Tolay
Türkiye
2. Makedonya Makedonya
3. Sırbistan Sırbistan
3. Karadağ Karadağ
 
Genç Erkek Takım Kumite
Ad-Soyad Ülke
1. Sırbistan Sırbistan
2. Makedonya Makedonya
3. Hırvatistan Hırvatistan
3. Bosna Hersek Bosna Hersek
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Makedonya Makedonya
2. Sırbistan Sırbistan
3. Bosna Hersek Bosna Hersek
3. Karadağ Karadağ
 
Ümit-Genç Erkek Takım Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Emre Vefa Göktaş
  - Cengizhan Koca
  - Yusuf Yağız Ücebakan
Türkiye
2. Karadağ Karadağ
3. Sırbistan Sırbistan
3. Makedonya Makedonya
 
U21 Bayan Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Bojana Mladezic Sırbistan
2. Nastja Galic Slovenya
3. Jelena Lekovic Sırbistan
3. Maja Maticki Sırbistan
 
U21 Erkek Kata
Ad-Soyad Ülke
1. Jovan Simic Sırbistan
2. Alexandru Sandu Romanya
3. Isıc Ferri Makedonya
3. Srdjan Vukovic Karadağ
 
U21 Bayan Kumite 50kg
Ad-Soyad Ülke
1. Anja Jovic Karadağ
2. Ivana Dordevic Sırbistan
3. Mevlida Delic Bosna Hersek
3. Hristina Ristik Makedonya
 
U21 Bayan Kumite 55kg
Ad-Soyad Ülke
1. Sara Sıddıquı Hırvatistan
2. Vera Dukıc Sırbistan
3. Teodora Rankovic Sırbistan
3. Dunja Maskic Sırbistan
 
U21 Bayan Kumite 61kg
Ad-Soyad Ülke
1. Jovana Prekovic Sırbistan
2. Kati Florjancic Slovenya
3. Bojana Maneva Makedonya
3. Kristina Zovko Hırvatistan
 
U21 Bayan Kumite 68kg
Ad-Soyad Ülke
1. Delfina Tadic Bosna Hersek
2. Irena Prga Hırvatistan
3. Emina Brkic Bosna Hersek
3. Fortesa Orana Kosova Cumhuriyeti
 
U21 Bayan Kumite +68kg
Ad-Soyad Ülke
1. Diellza Dragusha Kosova Cumhuriyeti
2. Varja Topalovic Sırbistan
3. Ena Gljiva Bosna Hersek
3. Zerina Risljanin Bosna Hersek
 
U21 Erkek Kumite 60kg
Ad-Soyad Ülke
1. Boran Berak Hırvatistan
2. Martin Stojmenov Makedonya
3. Haris Poljo Bosna Hersek
3. Aleksandar Lekıc Sırbistan
 
U21 Erkek Kumite 67kg
Ad-Soyad Ülke
1. Stjepan Stımac Hırvatistan
2. Denis Gorenc Slovenya
3. Ervin Galic Bosna Hersek
3. Dzejlan Sabic Bosna Hersek
 
U21 Erkek Kumite 75kg
Ad-Soyad Ülke
1. Aziz İsmail Makedonya
2. Blodin Pakashtica Kosova Cumhuriyeti
3. Aleksandar Tintor Sırbistan
3. Riccardo Sgardelli Hırvatistan
 
U21 Erkek Kumite 84kg
Ad-Soyad Ülke
1. Anes Congo Bosna Hersek
2. Aleksandar Markovic Sırbistan
3. Dejan Cvrkota Hırvatistan
3. Viktor Krstevski Makedonya
 
U21 Erkek Kumite +84kg
Ad-Soyad Ülke
1. Alparslan Yamanoğlu Türkiye
2. Semir Ksojovicj Makedonya
3. Sanin Kanlic Bosna Hersek
3. Bogdan Trikos Sırbistan


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Sırbistan 11 7 20 38
2 Türkiye 7 3 5 15
3 Hırvatistan 6 6 14 26
4 Bosna Hersek 6 4 18 28
5 Makedonya 3 10 9 22
6 Karadağ 3 2 7 12
7 Kosova Cumhuriyeti 2 1 1 4
8 Bulgaristan 1 1 2 4
9 Slovenya 0 3 2 5
10 Romanya 0 2 0 2


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Alparslan Yamanoğlu U21 Erkek Kumite +84kg 1.
Emre Vefa Göktaş Genç Erkek Kata 1.
Esra Karabağ Genç Bayan Kumite 53kg 1.
Ömer Abdurrahim Özer Ümit Erkek Kumite 52kg 1.
Samed Gök Ümit Erkek Kumite 70kg 1.
Türkiye
- Eda Eltemur
- Esra Karabağ
- Zeynep Tolay
Genç Bayan Takım Kumite 1.
Türkiye
- Emre Vefa Göktaş
- Cengizhan Koca
- Yusuf Yağız Ücebakan
Ümit-Genç Erkek Takım Kata 1.
Cengizhan Koca Genç Erkek Kata 2.
Fatih Şen Genç Erkek Kumite 76kg 2.
Selahattin Güngel Ümit Erkek Kata 2.
Ali Eşsiz Genç Erkek Kumite 68kg 3.
Duygu Yemenici Ümit Bayan Kumite 47kg 3.
Metehan Yılmazer Genç Erkek Kumite 68kg 3.
Ömer Faruk Arslan Ümit Erkek Kumite +70kg 3.
Zeynep Tolay Genç Bayan Kumite 59kg 3.


Benzer Müsabakalar
2016 - 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası | Sırbistan
2015 - 20.Balkan Çocuklar Karate Turnuvası | Karadağ
2014 - Ümit-Genç-U21 Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2014 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Makedonya
2014 - Çocuklar Balkan Şampiyonası | İstanbul
2013 - Çocuklar, Ümit-Genç ve -21 Balkan Şampiyonası | Sırbistan
2012 - Çocuklar Balkan Şampiyonası | Karadağ
2012 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Karadağ
2010 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2008 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2006 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Bosna Hersek
2004 - Yıldızlar Balkan Şampiyonası | Bulgaristan
2004 - Büyükler Balkan Şampiyonası | Yunanistan
2003 - Ümit-Genç Balkan Şampiyonası | Makedonya

Son Eklenen Müsabakalar: 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası-2016 | Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası-2016 | Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası-2016 | Karate1 Premier Lig - Paris-2016 | Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası-2016 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2015 | 16. Balkan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası-2015 | ...