E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası 29-30 Mayıs 2008 Erzincan İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası 29-30 Mayıs 2008 Erzincan

İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası
29-30 Mayıs 2008 Erzincan


 
Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Ali Gökhan Alkan Ankara
2. Ali Sofuoğlu İstanbul
3. Osman Evin Afyon
3. İsa Uğur Kocaeli
 
Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Hatice Kübra Teber İstanbul
2. Büşra Çotuloğlu Ankara
3. Esra Çakır Bursa
3. Rabia Çığırdık Afyon
 
11 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Tolga Karip Eskişehir
2. Eray Şamdan Kocaeli
3. Lütfullah Teber İstanbul
3. Enes Çınar Ankara
 
11 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Dilara Bozan İzmir
2. Şule Turhan İstanbul
3. M. Büşra Pehlivan Adana
3. Hilal Kirazcı Kayseri
 
10 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Can Anıl Birdal Kocaeli
2. Alptuğ Çelik Iğdır
3. Serhat Saltık Denizli
3. Batuhan Demircan Bursa
 
10 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Rumeysa Subaşı Gaziantep
2. İrem Akbacak Konya
3. Gizem Deniz Erzurum
3. Büşranur Ziyade Ankara
 
9 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Batuhan İnanır Ankara
2. Yiğithan Keser Eskişehir
3. Halim Yiğit Bursa
3. Ali Haydar Teber İstanbul
 
9 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Ecenaz Coşkun Kocaeli
2. Hüsna Uluçınar Eskişehir
3. Atika Nur Barut Antalya
3. Hatice Başkaya Kocaeli
 
Yıldız Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Şahin Domaniç Sakarya
2. Fatih Aydınlı İstanbul
3. Abdülkadir Kara Trabzon
3. Faruk Ballı Kocaeli
 
Yıldız Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Ezgi Karaali Hatay
2. Volkan Karagöz Sakarya
3. Emre Cevahir Bursa
3. Murat Kaya Bursa
 
Yıldız Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Ayberk Cansın Kaygın Kırklareli
2. Burak Uygur İstanbul
3. Yusuf Özçelik Kocaeli
3. Kerem Ali Zeren Sakarya
 
Yıldız Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Samihan Başbilen Ankara
2. Alperen Doğan Bursa
3. Yusuf Deniz Kocaeli
3. Uğur Aktaş İstanbul
 
Yıldız Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Yasin Üstüner Trabzon
2. Tolga Çalışkan İzmir
3. M. Ali Öz Konya
3. Ahmet Göksel Karacan Balıkesir
 
Yıldız Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Şenol Ramazan Korkmaz Ankara
2. Enis Yılmaz İstanbul
3. Erol Can Kahyaoğlu Balıkesir
3. İbrahim Demir Bursa
 
Yıldız Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. İlker Urhan Ankara
2. Alperen İlhan İstanbul
3. Kaan Demirtaş İstanbul
3. Oğuzhan Atak Ankara
 
Yıldız Bay Kumite +65 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Ali Gökhan Alkan Ankara
2. Mustafa Garip İstanbul
3. Mehmet Usda İstanbul
3. Nuğman Başaran Sakarya
 
Yıldız Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Zülfiye Sancar İstanbul
2. Nuray Keskin İstanbul
3. Tuğçe Demiş Konya
3. S. Gamze Akın Sakarya
 
Yıldız Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Süreyya Çiçekdağı Konya
2. Sena Yazıcı İstanbul
3. Tuğçenur Büyüktanzim Sakarya
3. Selva Nur Akkurt Gaziantep
 
Yıldız Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Gamzegül Dirican İzmir
2. Ayşe Aker Konya
3. Deniz Anık Sakarya
3. Aynur Angışhan Şanlıurfa
 
Yıldız Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Neslihan Çalışkan Kırklareli
2. Büşra Güngel Afyon
3. Elif Zeren Konya
3. Kardelen Tanya Şamdan Kocaeli
 
Yıldız Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Hatice Sürücü Konya
2. Arife Güven İstanbul
3. Hiranur Saruhan İstanbul
3. Büşra Tosun Sakarya
 
Yıldız Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Mercan Güllep İstanbul
2. Nazife Aydınlı İstanbul
3. Özlem Akkoyun Konya
3. Nurbanu Çelik Kocaeli
 
Yıldız Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Tuğba Boğaoğlu Antalya
2. Kübra Civelek İstanbul
3. Şeyma Kocaboğa İstanbul
3. Seda Kurt Kocaeli


Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Ankara 6 1 3 10
2 İstanbul 3 12 7 22
3 Konya 2 2 4 8
4 Kocaeli 2 1 8 11
5 İzmir 2 1 0 3
6 Kırklareli 2 0 0 2
7 Eskişehir 1 2 0 3
8 Sakarya 1 1 6 8
9 Gaziantep 1 0 1 2
9 Antalya 1 0 1 2
9 Trabzon 1 0 1 2
10 Hatay 1 0 0 1
11 Bursa 0 1 6 7
12 Afyon 0 1 2 3
13 Iğdır 0 1 0 1
14 Balıkesir 0 0 2 2
15 Adana 0 0 1 1
15 Denizli 0 0 1 1
15 Erzurum 0 0 1 1
15 Kayseri 0 0 1 1
15 Şanlıurfa 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2012 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kayseri
2012 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Kırşehir
2011 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Samsun
2011 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Amasya
2010 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Sivas
2009 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Sivas
2007 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Aydın
2007 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2005 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Bursa
2004 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Şanlıurfa
2004 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kayseri

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...