E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 1-3 Mart 2013 İzmir Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 1-3 Mart 2013 İzmir

Yıldızlar Türkiye Şampiyonası
1-3 Mart 2013 İzmir


 
1999 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Haydar Teber İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Gökay İlgezdi İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Mustafa Baran Atbaşı İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Yusuf Duman Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
1999 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bahtinur İlayda Turgut Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Hatice Başkaya Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Aleyna Orhan Denizli Arslan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Duygu Ramazan Ankara EGO Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kutluhan Duran Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Klubü
2. Ömer Faruk Arslan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Serkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Selahattin Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2000 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Melek Ecem Taşçı Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Nurcan Şara İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Beyzanur Ay İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Songül Gürbüz Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2001 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Kara İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Mete Kaptan Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Adem Erdem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Emre Yavuz Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Çelik Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Selin Okunak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gülsüm Gök Sivas Sivas Fetih Spor Kulübü
3. Yağmur Demir Gaziantep Kizami Karate Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Berk İyikesici Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emirkan Yılmaz Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüseyin Altundal Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Uğur Burak Özgündüz Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2002 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rumeysa Zurnacı İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Damla Bostan Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Klubü
3. Sümeyye Rabia Taş Denizli Akrepler Spor Kulübü
3. Sinem Gül Duman İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
1999-2000 Doğumlu Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Furkan Kara
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Doğukan Karate A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Çelebi Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
1999-2000 Doğumlu Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
  - Hatice Başkaya
  - Ayça Düzgel
  - Aleyna Can
Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
  - Beyzanur Ay
  - Nurcan Aslan
  - Eda Kutlu
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Bahtinur İlayda Turgut
  - İlayda Şan
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Çelebi Spor Kulübü
  - Göknil Cengiz
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
2001-2002 Doğumlu Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Çelebi Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Akrepler Spor Kulübü
  - Mehmet Kaşıak
  - Eren Ünal
  - Furkan Görkem Buhur
Denizli Akrepler Spor Kulübü
3. Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
  - Ata Seymen Fidan
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2001-2002 Doğumlu Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
2. Çelebi Spor Kulübü B
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Çelebi Spor Kulübü A
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Sinop Şampiyonlar Spor Kulübü
  - Melisa Nur Üzel
  - Simge Yücel
  - Bilge Solak
Sinop Sinop Şampiyonlar Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zafer Eker Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
2. Mert Ali Ay İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. Tayfun Beşiktepe Rize Rize Gençlik Spor Kulübü
3. Burhan Mercan Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İsa Kabahasanoğlu Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Emre Osman Alemdaroğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Mevlüt Faruk Gül Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
3. Mehmet Berk İyikesici Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2002 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mümincan Baylan Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
2. Mehmet Ali Koç Trabzon Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Furkan Çakıl Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bahadır Yıldız Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alperen Yaman İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
2. Muhammed Bilal Sapanca Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ata Seymen Fidan Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Reşid Turab Doğan Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Can Çakmak Rize Rize Gençlik Spor Kulübü
2. Miraç Kaan Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Buğra Tutumlu Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Onur Açıkgöz Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esin Şahin Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
2. Setenay Sefil İzmir İzmir Emniyet Spor Gücü
3. Ulviye Karaboğa Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
3. Buse Karaman İstanbul Nilüfer Gökay İ.ö.o Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşenur Mutaf Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Büşra Demir Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Naime Yetkin Şanlıurfa Rişvanlar Spor Kulübü
3. Aslı Nur Mutluay Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
 
2002 Doğumlu Bayan Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülbahar Gözütok Kayseri Mimarsinan Karate Spor Kulübü
2. Hediye Nur Ay İzmir İzmir Emniyet Spor Gücü
3. Hüdanur Toptan İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Beyza Ataklı Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
2001 Doğumlu Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mustafa Oğuz Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Yasin Eyce Sivas Sivas Fetih Spor Kulübü
3. Halit Muhammet Tamyüksel Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Abdülkadir Tataroğlu Artvin Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kemal Ağaç Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Furkan Açıkgöz İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Uğur Matmeriçli Antalya Antalya Polis Spor Gücü Kulübü
3. Uğur Karaaslan İstanbul Uygur Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duhan Gümüş Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Ali Sami Baylan Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hakan Emirhan Doğan Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Furkan Çetin Sinop Sinop Şampiyonlar Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Emirhan Hayır Trabzon Sürmene Uzak Doğu Spor Kulübü
2. Ahmetcan Bekmez Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Muhammet Yavuz Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Enes Bulut Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Bay Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yasin Arıkan Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
2. Taylan Enis Altıntaş Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Hüseyin Baş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Recep Yıldız İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Bayan Kumite 37 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Berra Nur Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Yağmur Demir Gaziantep Kizami Karate Spor Kulübü
3. Seda Nur Çavdaro Düzce Beyköy Belediye Spor Kulübü
3. Nadiye Cesur İstanbul Karate-do Antrenörleri Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Bayan Kumite 42 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sevcan Uçar Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Simay Durmaz Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Simge Yücel Sinop Sinop Şampiyonlar Spor Kulübü
3. Sedef Sarı İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
 
2001 Doğumlu Bayan Kumite +42 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
2. İrem Nur Çelik Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Çağla Eser İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Özlem Nur Çoklar Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Oğuzhan Özuçar Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sabri Eren Alıcı Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Serkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Tuğhan Evren Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Muhammet Emin Emer Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. İbrahim Akman Bursa Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği
3. Emirhan Özdemir Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
3. Samet Demir Adana Ensar Spor Kulubü
 
2000 Doğumlu Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Samet Gök İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Furkan Sinop Sinop Sinop Şampiyonlar Spor Kulübü
3. Muharrem Çelik Gaziantep Mülhim Spor Kulübü Derneği
 
2000 Doğumlu Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Onur Gazi Aslan İstanbul Küçükköy Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Halil İbrahim Koç Trabzon Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Ömer Albayrak Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
3. Yunus Emre Aydoğan Sakarya Yeni Hendek Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Bay Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Furkan Kayalı Ankara EGO Spor Kulübü
2. Murat Ulaşlı Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Muhammed Mervan Masat Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Bekir Kavak İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Bayan Kumite 42 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Tekin Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Elif Akyüz Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşen Bayın Bursa Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü
3. Arzu Firdevs Koç Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
 
2000 Doğumlu Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Çisen Yılmaz Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Özge Güler İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. İrem Zengin Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zeynep Akkoç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
2000 Doğumlu Bayan Kumite +47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Betül Solak Sinop Sinop Şampiyonlar Spor Kulübü
2. Merve Sevinç Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Nisanur Kara İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Rabia Kaplan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
1999 Doğumlu Bay Kumite 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatih Osman Ersin İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
2. Mustafa Yıldız Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Cem Yüksel İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
3. Savaş Gültekin İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
1999 Doğumlu Bay Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yakup Onat Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Ali Eşsiz Manisa Mesir Karate Spor Kulübü
3. Abdullah Talha Erdoğan İstanbul Mavi Marmara Gençlik Ve Spor Kulübü
3. Hamdi Kutan İstanbul Er-sa Spor Kulübü
 
1999 Doğumlu Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şahin Çayırlı İstanbul Uzakdoğu Sanatları Onat İhtisas Spor Kulübü
2. Murat Cankul İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Can Avcı İstanbul Bakırköy Do-Sem Spor Kulübü
3. Hasan Can Fazlı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
1999 Doğumlu Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yiğit Kaan Dönmez Antalya Yerebakan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Mustafa Ulaşlı Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ozan Gökçen İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Hakan Yavaş İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
1999 Doğumlu Bay Kumite +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şafak Karahan İzmir Genç Teknik Spor Kulübü
2. Caner Çetin İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Caner Aygören Malatya Altın Adamlar Spor Kulübü
3. Ahmet Furkan Kaplan İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
1999 Doğumlu Bayan Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Edanur Çavdar Düzce Beyköy Belediye Spor Kulübü
2. Çağla Başkan İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Miray Turgut Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Sevda Artık Diyarbakır Olympia Gençlik ve Spor Kulübü
 
1999 Doğumlu Bayan Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hatice Başkaya Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Yasemin Alkan Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Gözdenur İkiz İstanbul Er-sa Spor Kulübü
3. Dilek Doğan Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
1999 Doğumlu Bayan Kumite +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hatice Halenur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Eda Eltemur Kocaeli Gölcük Değirmendere Gençlik Spor Kulübü
3. Bahtinur İlayda Turgut Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Gizem Özdemir Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 24 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 5 0 0 5
2 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 3 1 1 5
3 Pamukova Karate Spor Kulübü 2 1 2 5
4 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 1 1 4
5 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 2 0 0 2
6 Hendek Karate Spor Kulübü 1 3 1 5
7 Çelebi Spor Kulübü 1 1 4 6
7 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 4 6
8 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 2 4
9 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 1 1 3
10 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 1 1 0 2
10 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 1 1 0 2
10 Manas Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği 1 1 0 2
11 Sinop Şampiyonlar Spor Kulübü 1 0 4 5
12 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 1 0 3 4
13 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 0 2 3
14 EGO Spor Kulübü 1 0 1 2
14 Yeşil Çevre Gençlik Spor Kulübü 1 0 1 2
14 Beyköy Belediye Spor Kulübü 1 0 1 2
14 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 0 1 2
14 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 1 0 1 2
14 Rize Gençlik Spor Kulübü 1 0 1 2
15 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
15 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
15 Genç Teknik Spor Kulübü 1 0 0 1
15 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
15 Güler Spor Kulübü Derneği 1 0 0 1
15 Küçükköy Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
15 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
15 Mimarsinan Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
15 Sürmene Uzak Doğu Spor Kulübü 1 0 0 1
15 Uzakdoğu Sanatları Onat İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
15 Yerebakan Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
16 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 2 3 5
17 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 2 1 3
18 İzmir Emniyet Spor Gücü 0 2 0 2
18 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 2 0 2
18 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 0 2 0 2
19 Uygur Spor Kulübü 0 1 2 3
20 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 1 1 2
20 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
20 Yazıcı Spor Kulübü 0 1 1 2
20 Akrepler Spor Kulübü 0 1 1 2
20 Kizami Karate Spor Kulübü 0 1 1 2
20 Sivas Fetih Spor Kulübü 0 1 1 2
21 Akademi Spor Kulübü 0 1 0 1
21 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 1 0 1
21 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
21 Gölcük Değirmendere Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
21 Mesir Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
22 Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 3 3
23 Er-sa Spor Kulübü 0 0 2 2
23 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
23 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 0 2 2
23 Borçka Şehit Savaş Gedik Lisesi Spor Kulübü 0 0 2 2
23 Kocaeli Elit Spor Kulübü 0 0 2 2
23 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
24 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Arslan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Güner Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Yeni Hendek Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Yaman Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Rişvanlar Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Altın Adamlar Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Antalya Polis Spor Gücü Kulübü 0 0 1 1
24 Bakırköy Do-Sem Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Ensar Spor Kulubü 0 0 1 1
24 Karate-do Antrenörleri Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Mavi Marmara Gençlik Ve Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Mülhim Spor Kulübü Derneği 0 0 1 1
24 Nilüfer Gökay İ.Ö.Okulu Spor Kulübü 0 0 1 1
24 Olympia Gençlik Ve Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 10 12 23 45
2 Sakarya 6 5 10 21
3 Bursa 6 3 4 13
4 Kocaeli 4 2 5 11
5 Trabzon 3 3 1 7
6 Ankara 3 1 5 9
7 Antalya 2 1 1 4
8 Gaziantep 1 4 3 8
9 İzmir 1 4 1 6
10 Erzurum 1 2 5 8
11 Muğla 1 1 0 2
12 Sinop 1 0 4 5
13 Rize 1 0 1 2
13 Tekirdağ 1 0 1 2
13 Düzce 1 0 1 2
13 Kırklareli 1 0 1 2
14 Kayseri 1 0 0 1
15 Denizli 0 2 6 8
16 Afyon 0 1 2 3
17 Sivas 0 1 1 2
18 Manisa 0 1 0 1
18 Eskişehir 0 1 0 1
19 Konya 0 0 3 3
20 Artvin 0 0 2 2
20 Balıkesir 0 0 2 2
21 Adana 0 0 1 1
21 Diyarbakır 0 0 1 1
21 Hatay 0 0 1 1
21 Malatya 0 0 1 1
21 Şanlıurfa 0 0 1 1
21 Samsun 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2018 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Gaziantep
2017 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Antalya
2016 - Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası | Bursa
2015 - Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası | Sakarya
2014 - Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2012 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane
2012 - Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası | Antalya
2011 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Eskişehir
2009 - Türkiye Minikler Karate Şampiyonası | Bursa
2008 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Konya
2007 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sivas
2005 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2004 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...