E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Minikler Türkiye Şampiyonası 9-11 Eylül 2004 Gümüşhane Minikler Türkiye Şampiyonası 9-11 Eylül 2004 Gümüşhane

Minikler Türkiye Şampiyonası
9-11 Eylül 2004 Gümüşhane


 
7 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tolga Karip Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Çağatay Kaya Kastamonu (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Alkan Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Çiçek Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
7 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Deniz Alp İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Berrin Akmehmet İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Seray Koçali İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Hatice Kürekçi Şanlıurfa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
8 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ensar Nas Erzincan Uzakdoğu Spor Kulübü
2. Burak Okur İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
3. Yakup Mangır Eskişehir Eskişehir Gençlik Spor Kulubü
3. Semih Kurt Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
 
8 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ş. Hanım Özdilman Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aybike Çevik Kastamonu (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Melis Kara İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nesibe Gürol Kırıkkale (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
9 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Osman Evin Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Emre Ramazan Kastamonu (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Sofuoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Özgür Karaali Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
9 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rabia Çığırdık Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gülşen Tazegül Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Rabia Küsmüş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Hilal Tiryaki Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Toygun Akyıldız Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Fatih Moral Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ali Gökhan Alkan Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Selim Sofuoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
10 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşe İlhan Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gizem Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Seda Kumru İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ebru Şensoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Neslihan Çalışkan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. E. Nur Tezcan Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Sağlam Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ebru Şensoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşra Tosun Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Dilan Aşkın Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Evin Kök İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Melis Karakaş Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Civelek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Elif Kızıl Adıyaman (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğçe Koç Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayşenur Şahin Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
 
10 Yaş Bayan Kumite +35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kader Şener Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ayşe Kılıç Kırklareli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğba Yavuz Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hüsnanur Ekşi İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
10 Yaş Bay Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ziya Erdem Diyarbakır (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sinan Arslan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Muharrem Kazancıoğlu Şanlıurfa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gürkay Köse Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Zeybek Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
2. Alparslan Bala Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tayfun Kuzu Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Y. Burak Karakurt İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ahmet Göksel Karacan Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Erol Can Kahyaoğlu Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Metin Çetindemir Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ramazan Karabıyık Aydın (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Altın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tufan Fidan Kocaeli Kocaeli Elit Spor Kulübü
3. İlker Urhan Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yavuz Alperen Kılıç Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
10 Yaş Bay Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Kaan Sınayan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yunus Yeşil İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Selim Sofuoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
11 Yaş Bayan Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Münire Üstün Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emine Çakır İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bigem Giroğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Betül Kunduracı Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Hatice Omrak Manisa Turgutlu Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Binnaz Yenen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Birgül Bulut İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yağmur Küçükgenç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Uçar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Burçin Gönenç Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bayan Kumite +35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gamze Şengeçer Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Betül Garip İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Büşra Can İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuğba Kaplan Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 25 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mahmut Çimendağ Gaziantep Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği
2. Bilal Köker İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tuncahan Büyüktanzim Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Serdar Bingöl Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ümit Erkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Murat Kara Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Uğur Gök Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kadir Osma Erzincan (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Reşat Aydın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ali Toraman Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Umut Özer Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Bozkurt Adıyaman (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erman Eltemur Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. G. Kaan Tartköy Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
3. Ömer Gümüşsay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Uğur Oktaş Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
11 Yaş Bay Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Kemal Şensoy Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. İbrahim Yalçınkaya Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Rıdvan Kaptan İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Barış Güzel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Duygu Bayraktar İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
2. Ezgi Dalgıç Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Büşra Borazancı Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kübra Sınmaz Bursa A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü
 
12 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Buket Aktaş İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Birgül Zeren Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gamze Çiftçi Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Duygu Örkmez Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
12 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aysun Demir İstanbul İ.KA.D
2. Tuğçe Akkurt Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Ayben Yönel Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Ramazan Kastamonu (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bayan Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Arife Karaman İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Melek Sağlam Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sezen Erol Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
12 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Köteş Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Anıl Gültekin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yunus Beyoğlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Dağlıoğlu Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gökhan Er Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Gökhan Kök İstanbul İ.KA.D
3. Recep Ersel Koçer Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Semih Fidan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İbrahim Hakkı Özbay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Yiğit Kılıç Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ersin Kalaçay Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İbrahim Ceylan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ünal Aydın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Alican Canbaz Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erhan Azak İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Timuçin Kara Iğdır (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
12 Yaş Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Salih Akarsu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. Feridun Çiftçioğlu Gümüşhane (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nurettin Kaymaz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Burak Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
13 Yaş Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Songül Çimendağ Gaziantep Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği
2. Tülin Başaran Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şenay Ekin Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Büşra Yalçın Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuba Yenen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Tuğçe Dağbakan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bilge Bilgen Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Asunur Yıldırımer Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bayan Kumite +40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Feyza Can İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Şeyma Bıyıklı Antalya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fadime Gürbüz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
13 Yaş Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yusuf Şişman İstanbul İ.KA.D
2. Abdullah Çakır Diyarbakır (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Utku Taltekin Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erkut Sakallıoğlu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
13 Yaş Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selim Saral Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Rıdvan Gül Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bilal Yavuz İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Emin Aytek Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
13 Yaş Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eyüp Akbulut Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emre Başbilen Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Orhan Sezgin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Furkan Yılmaz Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bay Kumite +45 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Davut Kaplan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emre Tüzer Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Saffet Öğe Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ayberk Kul Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
13 Yaş Bay Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yasin Ağın Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Osman Balta Adıyaman (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. M. Kalaycıoğlu Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Zübeyir Önoğul Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 116 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 4 2 5 11
2 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 2 1 1 4
3 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 1 0 3
3 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 2 1 0 3
4 Pendik Doğuş Spor Kulübü 2 0 0 2
4 Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği 2 0 0 2
5 A.S.K. Gençlik ve Spor Kulübü 1 1 1 3
6 Hendek Karate Spor Kulübü 1 0 1 2
7 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
7 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 0 0 1
7 Uzakdoğu Spor Kulübü 1 0 0 1
8 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 4 5
9 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 1 0 1
9 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
9 Kocaeli Elit Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 0 5 5
11 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
12 Çelebi Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Güner Spor Kulübü 0 0 1 1
12 Eskişehir Gençlik Spor Klubü 0 0 1 1
12 Turgutlu Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 13 12 20 45
2 Sakarya 6 4 14 24
3 Bursa 5 2 6 13
4 Kocaeli 4 4 6 14
5 Balıkesir 2 1 2 5
6 Gaziantep 2 1 1 4
7 İzmir 2 0 1 3
8 Afyon 2 0 0 2
9 Adana 1 1 2 4
10 Diyarbakır 1 1 0 2
10 Kırklareli 1 1 0 2
11 Antalya 1 0 2 3
11 Erzincan 1 0 2 3
12 Eskişehir 1 0 1 2
13 Kayseri 1 0 0 1
14 Ankara 0 4 7 11
15 Kastamonu 0 3 1 4
16 Tunceli 0 3 0 3
17 Adıyaman 0 2 1 3
18 Trabzon 0 2 0 2
19 Erzurum 0 1 2 3
20 Gümüşhane 0 1 0 1
21 Hatay 0 0 6 6
22 Konya 0 0 3 3
23 Şanlıurfa 0 0 2 2
24 Manisa 0 0 1 1
24 Kırıkkale 0 0 1 1
24 Iğdır 0 0 1 1
24 Aydın 0 0 1 1
24 Düzce 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2018 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Gaziantep
2017 - Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası | Antalya
2016 - Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası | Bursa
2015 - Türkiye Minik Yıldız Karate Şampiyonası | Sakarya
2014 - Minikler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2013 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | İzmir
2012 - Minikler Türkiye Şampiyonası | Gümüşhane
2012 - Türkiye Çocuklar Karate Şampiyonası | Antalya
2011 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Eskişehir
2009 - Türkiye Minikler Karate Şampiyonası | Bursa
2008 - Minik Yıldız Türkiye Şampiyonası | Konya
2007 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sivas
2005 - Yıldızlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...