Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Dünya Şampiyonası 21-24 Kasım 2002 - Madrid İspanya Büyükler Dünya Şampiyonası 21-24 Kasım 2002 - Madrid İspanya
Müsabaka Dosyaları
1. Gün Pool Dosyası
2. Gün Pool Dosyası
3. Gün Pool Dosyası
4. Gün Pool Dosyası

Büyükler Dünya Şampiyonası
21-24 Kasım 2002
Madrid İspanya


 
Büyük Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Takashi Katada Japonya
2. Javier Hernandez Alonso İspanya
3. K. Abd Elhamid Mısır
3. Antonio Jose Diaz Fernandez Venezuela
 
Büyük Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Atsuko Wakai Japonya
2. Myriam Szkudlarek Fransa
3. Marcela Remiasova Slovakya
3. Yohana Sanchez Venezuela
 
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Japonya Japonya
2. İspanya İspanya
3. İtalya İtalya
3. Hırvatistan Hırvatistan
 
Büyük Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. Japonya Japonya
3. İtalya İtalya
3. İspanya İspanya
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Damien Dovy Fransa
2. Cecil Boulesnane Fransa
3. Paul Newby İngiltere
3. Hossein Rouhani İran
 
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. George Kotaka ABD
2. Lazar Boskovic Almanya
3. Mehdi Amozadeh İran
3. Andrea Calzola İtalya
 
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Guiseppe di Domenico İtalya
2. Gustaaf Lefevre Belçika
3. Messaoud Hammou Fransa
3. Oscar Vazquez Martins İspanya
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Ivan Leal Reglero İspanya
2. Jasem Modamivishkaei İran
3. Koksal Cakir Almanya
3. İsmail Hakkı Şen Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Yann Baillon Fransa
2. Daniel Sabanovic Hollanda
3. Zeynel Çelik Türkiye
3. Milos Zivkovic Sırbistan-Karadağ
 
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Leon Anthony Walters İngiltere
2. Alexandr Guerunov Rusya
3. Seydine Balde Fransa
3. Jan Tucek Çek Cumhuriyeti
 
Büyük Bay Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Predrag Stojadinov Yugoslavya
2. Daniel Devigili Avusturya
3. Klaudio Farmadin Slovakya
3. Konstantinos Papadopoulos Yunanistan
 
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Kora Knuhmann Almanya
2. Michela Nanni İtalya
3. S. Anghel Romanya
3. Nadia Mecheri Fransa
 
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Nathalie Leroy Fransa
2. Ibrissen Hannachi Tunus
3. Yuko Takahashi Japonya
3. Alexandra Witteborn Almanya
 
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Elisa Fonseca Au ABD
2. Zsuzsanna Klima Macaristan
3. Laurance Fischer Fransa
3. Lucelia Ribeiro Brezilya
 
Büyük Bayan Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Snezana Peric Yugoslavya
2. Tessy Scholtes Lüksemburg
3. Roberta Minet İtalya
3. P. Supramaniam Malezya
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. İngiltere İngiltere
3. İran İran
3.
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. Fransa Fransa
3. Türkiye
  - Yıldız Aras
  - Meral Ölmez
  - Gülderen Çelik
Türkiye
3. İngiltere İngiltere


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Fransa 4 3 4 11
2 İspanya 3 2 2 7
3 Japonya 3 1 1 5
4 ABD 2 0 0 2
4 Yugoslavya 2 0 0 2
6 İtalya 1 1 4 6
7 Almanya 1 1 2 4
7 İngiltere 1 1 2 4
9 İran 0 1 3 4
10 Avusturya 0 1 0 1
10 Belçika 0 1 0 1
10 Rusya 0 1 0 1
10 Lüksemburg 0 1 0 1
10 Macaristan 0 1 0 1
10 Hollanda 0 1 0 1
10 Tunus 0 1 0 1
17 Türkiye 0 0 3 3
18 Venezuela 0 0 2 2
18 Slovakya 0 0 2 2
20 Yunanistan 0 0 1 1
20 Malezya 0 0 1 1
20 Mısır 0 0 1 1
20 Romanya 0 0 1 1
20 Sırbistan-Karadağ 0 0 1 1
20 Brezilya 0 0 1 1
20 Çek Cumhuriyeti 0 0 1 1
20 Hırvatistan 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
İsmail Hakkı Şen Büyük Bay Kumite 75 Kg 3.
Zeynel Çelik Büyük Bay Kumite 80 Kg 3.
Türkiye
- Yıldız Aras
- Meral Ölmez
- Gülderen Çelik
Büyük Bayan Takım Kumite 3.


Benzer Müsabakalar
2014 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Almanya
2012 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Fransa
2010 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Sırbistan
2008 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya
2006 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Finlandiya
2004 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Meksika
2000 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Almanya
1998 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Brezilya
1996 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Güney Afrika
1994 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Malezya
1992 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
1990 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Meksika
1988 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Mısır
1986 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Avustralya
1984 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Hollanda
1982 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Tayvan
1980 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
1977 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya
1975 - Büyükler Dünya Şampiyonası | ABD
1972 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Fransa
1970 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...