E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Dünya Şampiyonası 18-21 Kasım 2004 - Monterrey Meksika Büyükler Dünya Şampiyonası 18-21 Kasım 2004 - Monterrey Meksika
Müsabaka Dosyaları
Bay Kategorilerin Pool Dosyası
Bayan Kategorilerin Pool Dosyası
Katılım İstatistikleri

Büyükler Dünya Şampiyonası
18-21 Kasım 2004
Monterrey Meksika


 
Büyük Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Luca Valdesi İtalya
2. Akio Tamashiro Peru
3. Antonio Jose Diaz Fernandez Venezuela
3. Toshihide Uchiage Kanada
 
Büyük Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Atsuko Wakai Japonya
2. Myriam Szkudlarek Fransa
3. Alessandra Caribe Brezilya
3. Yohana Sanchez Venezuela
 
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya
  - Luca Valdesi
  - Lucio Maurino
  - Vincenzo Figuccio
İtalya
2. Japonya Japonya
3. Fransa Fransa
3. Meksika Meksika
 
Büyük Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Japonya Japonya
2. Fransa Fransa
3. İspanya İspanya
3. Brezilya Brezilya
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Paul Newby İngiltere
2. Hossein Rouhani İran
3. Yuriy Kalashnikov Rusya
3. David Luque Camacho İspanya
 
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Luis Plumacher Venezuela
2. Adam Kovacs Macaristan
3. Alexandre Biamonti Fransa
3. Lucio Martinez Arjantin
 
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Shinji Nagaki Japonya
2. Mensur Cakic Bosna Hersek
3. Sayguidmagomed Shakhrudinov Rusya
3. Oscar Vazquez Martins İspanya
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. David Santana Vega İspanya
2. Konstantinos Papadopoulos Yunanistan
3. Klaudio Farmadin Slovakya
3. Yavuz Karamollaoğlu Türkiye
 
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Zeynel Çelik Türkiye
2. Daniel Sabanovic Hollanda
3. Yann Baillon Fransa
3. John Fonseca ABD
 
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Alexandr Guerunov Rusya
2. Leon Anthony Walters İngiltere
3. Thomas Bjuring Danimarka
3. Alen Zamlic Hırvatistan
 
Büyük Bay Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Rory Daniels İngiltere
2. Seydine Balde Fransa
3. Mehran Behnamfar İran
3. Stefano Maniscalco İtalya
 
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tomoko Araga Japonya
2. Cheili Carolina Gonzalez Castillo Guatemala
3. Kora Knuhmann Almanya
3. Shannon Nishi ABD
 
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Yadira Lira Meksika
2. Nathalie Leroy Fransa
3. Noelia Fernandez Alonso İspanya
3. Alexandra Kurtz Almanya
 
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Elisa Fonseca Au ABD
2. Vanesca Nortan Hollanda
3. Laurance Fischer Fransa
3. Zsuzsanna Klima Macaristan
 
Büyük Bayan Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Elisa Fonseca Au ABD
2. Nadine Ziemer Almanya
3. Zsuzsanna Klima Macaristan
3. Vanesca Nortan Hollanda
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. İspanya İspanya
3. İtalya İtalya
3. Rusya Rusya
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Yıldız Aras
  - Vildan Doğan
  - Gülderen Çelik
  - Meral Ölmez
Türkiye
2. İspanya İspanya
3. Fransa Fransa
3. Almanya Almanya


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Japonya 4 1 0 5
2 İngiltere 2 1 0 3
3 ABD 2 0 2 4
3 İtalya 2 0 2 4
4 Türkiye 2 0 1 3
5 Fransa 1 4 5 10
6 İspanya 1 2 4 7
7 Rusya 1 0 3 4
8 Venezuela 1 0 2 3
9 Meksika 1 0 1 2
10 Hollanda 0 2 1 3
11 Almanya 0 1 3 4
12 Macaristan 0 1 2 3
13 İran 0 1 1 2
14 Guatemala 0 1 0 1
14 Bosna Hersek 0 1 0 1
14 Peru 0 1 0 1
14 Yunanistan 0 1 0 1
15 Brezilya 0 0 2 2
16 Danimarka 0 0 1 1
16 Arjantin 0 0 1 1
16 Hırvatistan 0 0 1 1
16 Kanada 0 0 1 1
16 Slovakya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Zeynel Çelik Büyük Bay Kumite 80 Kg 1.
Türkiye
- Yıldız Aras
- Vildan Doğan
- Gülderen Çelik
- Meral Ölmez
Büyük Bayan Takım Kumite 1.
Yavuz Karamollaoğlu Büyük Bay Kumite 75 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2014 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Almanya
2012 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Fransa
2010 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Sırbistan
2008 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya
2006 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Finlandiya
2002 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
2000 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Almanya
1998 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Brezilya
1996 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Güney Afrika
1994 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Malezya
1992 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
1990 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Meksika
1988 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Mısır
1986 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Avustralya
1984 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Hollanda
1982 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Tayvan
1980 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
1977 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya
1975 - Büyükler Dünya Şampiyonası | ABD
1972 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Fransa
1970 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...