Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Dünya Şampiyonası 12-15 Ekim 2006 - Tampere Finlandiya Büyükler Dünya Şampiyonası 12-15 Ekim 2006 - Tampere Finlandiya
Müsabaka Dosyaları
1. Gün Pool Dosyası
2. Gün Pool Dosyası
3. Gün Pool Dosyası

Büyükler Dünya Şampiyonası
12-15 Ekim 2006
Tampere Finlandiya


 
Büyük Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Luca Valdesi İtalya
2. Takashi Katada Japonya
3. Antonio Jose Diaz Fernandez Venezuela
3. Akio Tamashiro Peru
 
Büyük Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Sara Battaglia İtalya
2. Hoang Ngan Nguyen Vietnam
3. Eimi Kurita ABD
3. Myriam Szkudlarek Fransa
 
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İtalya İtalya
2. Fransa Fransa
3. Japonya Japonya
3. Mısır Mısır
 
Büyük Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. Japonya Japonya
3. İspanya İspanya
3. Peru Peru
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Hossein Rouhani İran
2. G. Tagiyev Azerbaycan
3. Ibrahim Khalifa Mısır
3. Montassar Tabben Tunus
 
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. C. Castano Fernandez İspanya
2. Luis Plumacher Venezuela
3. Donny Dharmawan Endonezya
3. Marko Lucic Hırvatistan
 
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Rafael Aghayev Azerbaycan
2. Diego Davy Vandeschrick Belçika
3. S. Farokhi İran
3. Takuro Nihei Japonya
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Jasem Modamivishkaei İran
2. David Santana Vega İspanya
3. E. Elfeky Mısır
3. Kou Matsuhisa Japonya
 
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Luigi Busa İtalya
2. Mohamed Mohamed Mısır
3. Philippe Poirier Kanada
3. Esmaeil Tark İran
 
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Marko Luhamaa Estonya
2. Mohanad Magdy Mohammed Mısır
3. Yann Baillon Fransa
3. Stefano Maniscalco İtalya
 
Büyük Bay Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Stefano Maniscalco İtalya
2. Daniel Sabanovic Hollanda
3. Khalid Khalidov Kazakistan
3. Ivan Leal Reglero İspanya
 
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tomoko Araga Japonya
2. Selene Guglielmi İtalya
3. Heba Aly Salaheldin Dubai
3. Kora Knuhmann Almanya
 
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Eva Medvedova Tulejova Slovakya
2. Nassim Varasteh Kanada
3. Y. Sato Japonya
3. Diana Schwab İsviçre
 
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Laurance Fischer Fransa
2. A. Arai Japonya
3. J. Bratich Avustralya
3. Tamara Filipovic Sırbistan
 
Büyük Bayan Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Yıldız Aras Türkiye
2. Yadira Lira Meksika
3. Claudia Nitu Romanya
3. Snezana Peric Sırbistan
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. İspanya İspanya
2. Bosna Hersek Bosna Hersek
3. İngiltere İngiltere
3. Mısır Mısır
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Japonya Japonya
2. İspanya İspanya
3. Almanya Almanya
3. İsviçre İsviçre


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İtalya 5 1 1 7
2 Japonya 2 3 4 9
3 İspanya 2 2 2 6
4 Fransa 2 1 2 5
5 İran 2 0 2 4
6 Azerbaycan 1 1 0 2
7 Estonya 1 0 0 1
7 Slovakya 1 0 0 1
7 Türkiye 1 0 0 1
10 Mısır 0 2 4 6
11 Venezuela 0 1 1 2
11 Kanada 0 1 1 2
13 Hollanda 0 1 0 1
13 Belçika 0 1 0 1
13 Bosna Hersek 0 1 0 1
13 Vietnam 0 1 0 1
13 Meksika 0 1 0 1
18 İsviçre 0 0 2 2
18 Peru 0 0 2 2
18 Sırbistan 0 0 2 2
18 Almanya 0 0 2 2
22 Avustralya 0 0 1 1
22 ABD 0 0 1 1
22 Dubai 0 0 1 1
22 Endonezya 0 0 1 1
22 İngiltere 0 0 1 1
22 Hırvatistan 0 0 1 1
22 Kazakistan 0 0 1 1
22 Romanya 0 0 1 1
22 Tunus 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Yıldız Aras Büyük Bayan Kumite Open 1.


Benzer Müsabakalar
2014 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Almanya
2012 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Fransa
2010 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Sırbistan
2008 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya
2004 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Meksika
2002 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
2000 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Almanya
1998 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Brezilya
1996 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Güney Afrika
1994 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Malezya
1992 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
1990 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Meksika
1988 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Mısır
1986 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Avustralya
1984 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Hollanda
1982 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Tayvan
1980 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
1977 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya
1975 - Büyükler Dünya Şampiyonası | ABD
1972 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Fransa
1970 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...