E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Büyükler Dünya Şampiyonası 13-16 Kasım 2008 - Tokyo Japonya Büyükler Dünya Şampiyonası 13-16 Kasım 2008 - Tokyo Japonya
Müsabaka Dosyaları
1. ve 2. Gün Pool Dosyaları
3.Gün Pool Dosyası
4.Gün Pool Dosyası

Büyükler Dünya Şampiyonası
13-16 Kasım 2008
Tokyo Japonya


 
Büyük Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Luca Valdesi İtalya
2. Antonio Jose Diaz Fernandez Venezuela
3. Vu Duck Minh Dack Fransa
3. Ibrahim Mostafa Mısır
 
Büyük Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Hoang Ngan Nguyen Vietnam
2. Sara Battaglia İtalya
3. Marija Madzarevic Sırbistan
3. Kasuga Wakabayashi Japonya
 
Büyük Bay Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Fransa Fransa
2. Japonya Japonya
3. Peru Peru
3. İtalya İtalya
 
Büyük Bayan Takım Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Japonya Japonya
2. Fransa Fransa
3. İtalya İtalya
3. İspanya İspanya
 
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Danil Domdjoni Hırvatistan
2. Darkhan Assadilov Kazakistan
3. Douglas Santos Brose Brezilya
3. Hossein Rouhani İran
 
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. George Kotaka ABD
2. Adam Kovacs Macaristan
3. Takuro Nihei Japonya
3. William Rolle Fransa
 
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Rafael Aghayev Azerbaycan
2. Tamer Mourssy Mısır
3. Saeed Baghbani Kanada
3. Shinji Nagaki Japonya
 
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. David Dubo Şili
2. Müslüm Baştürk Türkiye
3. Kou Matsuhisa Japonya
3. Mohamed Mohamed Mısır
 
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Satoshi Ibuchi Japonya
2. Islamutdin Eldarouchev Rusya
3. Hany Keshta Mısır
3. Alibek Prenov Kazakistan
 
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Stefano Maniscalco İtalya
2. Ibrahim Gary Fransa
3. Jonathan Horne Almanya
3. Callum Robb İskoçya
 
Büyük Bay Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Rafael Aghayev Azerbaycan
2. Spyridon Margaritopoulos Yunanistan
3. Gogita Arkanin Gürcistan
3. Stefano Maniscalco İtalya
 
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Natsuki Fujiwara Japonya
2. Kora Knuhmann Almanya
3. Gülderen Çelik Türkiye
3. Elana Ponomareva Rusya
 
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Maria Sobol Rusya
2. Nassim Varasteh Kanada
3. Vildan Doğan Türkiye
3. Katarina Strika Sırbistan
 
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Tiffany Fanjat Fransa
2. Elisa Fonseca Au ABD
3. Cristina Feo Gomez İspanya
3. Eugenia Podborodnikova Rusya
 
Büyük Bayan Kumite Open
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Y. Sato Japonya
2. Gloria Casanova Rodriguez İspanya
3. Ema Anicic Hırvatistan
3. Eva Medvedova Tulejova Slovakya
 
Büyük Bay Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Türkiye
  - Müslüm Baştürk
  - Yusuf Başer
  - Okay Arpa
  - Yaser Şahintekin
  - Zeki Demir
  - Murat Salih Kurnaz
  - Yücel Dündoğdu
Türkiye
2. Sırbistan Sırbistan
3. İspanya İspanya
3. Mısır Mısır
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Ülke
1. Almanya Almanya
2. İspanya İspanya
3. İtalya İtalya
3. Fransa Fransa


Ülke İstatistikleri

# Ülke Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Japonya 4 1 4 9
2 Fransa 2 2 3 7
3 İtalya 2 1 4 7
4 Azerbaycan 2 0 0 2
5 Rusya 1 1 2 4
5 Türkiye 1 1 2 4
6 Almanya 1 1 1 3
7 ABD 1 1 0 2
8 Hırvatistan 1 0 1 2
9 Vietnam 1 0 0 1
9 Şili 1 0 0 1
10 İspanya 0 2 3 5
11 Mısır 0 1 4 5
12 Sırbistan 0 1 2 3
13 Kanada 0 1 1 2
13 Kazakistan 0 1 1 2
14 Macaristan 0 1 0 1
14 Venezuela 0 1 0 1
14 Yunanistan 0 1 0 1
15 Slovakya 0 0 1 1
15 Peru 0 0 1 1
15 İran 0 0 1 1
15 İskoçya 0 0 1 1
15 Gürcistan 0 0 1 1
15 Brezilya 0 0 1 1


Derece Elde Eden Türk Sporcular

İsim Kategori Derece
Türkiye
- Müslüm Baştürk
- Yusuf Başer
- Okay Arpa
- Yaser Şahintekin
- Zeki Demir
- Murat Salih Kurnaz
- Yücel Dündoğdu
Büyük Bay Takım Kumite 1.
Müslüm Baştürk Büyük Bay Kumite 75 Kg 2.
Gülderen Çelik Büyük Bayan Kumite 53 Kg 3.
Vildan Doğan Büyük Bayan Kumite 60 Kg 3.


Benzer Müsabakalar
2014 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Almanya
2012 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Fransa
2010 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Sırbistan
2006 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Finlandiya
2004 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Meksika
2002 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
2000 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Almanya
1998 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Brezilya
1996 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Güney Afrika
1994 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Malezya
1992 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
1990 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Meksika
1988 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Mısır
1986 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Avustralya
1984 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Hollanda
1982 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Tayvan
1980 - Büyükler Dünya Şampiyonası | İspanya
1977 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya
1975 - Büyükler Dünya Şampiyonası | ABD
1972 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Fransa
1970 - Büyükler Dünya Şampiyonası | Japonya

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...