E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 4-6 Ocak 2008 Kuşadası Aydın Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 4-6 Ocak 2008 Kuşadası Aydın

Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası
4-6 Ocak 2008 Kuşadası Aydın


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Metin Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Hamit Tezol İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Doğan Gündüz İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Soner Çavuşoğlu İstanbul Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kübra Akarsu Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Sezen Erol Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Vildan Küçük Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Pelin Tepe İstanbul Güner Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Orçun Duman İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Şükrü Cihat Kırcı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Mustafa Utku Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Yavuz Sunak Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Bahadır Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Özge Akın Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sevilcan Yavuz Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sümeyye Taş Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aykut Kaya İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Mehmet Önal İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökhan Kök İstanbul İ.KA.D
3. Yusuf Şişman İstanbul İ.KA.D
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Adil Alişiroğlu Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor
2. Bayram Ercan İstanbul Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mustafa İlhan Karakaya Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İsmail Can Keskin İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Baki Demircioğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Osman Nihat Soyyiğit İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Civelek İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Orhan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aykut Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Ayhan Bıyıklı Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hamit Tezol İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Serdar Avcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hakan Yerebakan İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Yasir Ayverdi İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Beytullah Altınkaya İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Resul Gönül İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tuba Yenen Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Aysun Demir İstanbul İ.KA.D
3. Fadime Gürbüz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Yeter Atalay Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bahar Erşeker Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Ümran Alözkan Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nur Tekin İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Feyza Can İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ece Yaşar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Mücessem Buse Avcu Aydın Davutlar Belediyespor Kulübü
3. Yasemin Çengel Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Merve Zambakçı Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hasan Kurt Kocaeli Kağıt Spor Kulübü
2. Yunus Caymazoğlu Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yekta Akkor İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mustafa Batman Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Kemaloğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Murat Malak Kocaeli Kağıt Spor Kulübü
3. Cihat Önoğuz Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emrullah Fidan Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Cemil Başer İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Mustafa Utku Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ferit Sevgim Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Osman Özmen Kayseri Altınok Spor Kulübü
2. Hüseyin Ulaş İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. Samet Develi Kocaeli Kağıt Spor Kulübü
3. Ufuk Yıldız İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Ali İrek Adana Seyhan Karate Do Spor Kulübü
3. M. Oğuz Işıksoy Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökhan Çolak Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yunus Erşeker Kocaeli Kağıt Spor Kulübü
2. Ali Can Ağtaş Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mansur Uludağ İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Devrim Hazırcı Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Serap Özçelik İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
2. Pınar Salur İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sümeyye Taş Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ece Deniz Köroğlu Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Baltay İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
2. Yeşim Çoruhlu Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Seval Abakoç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Çiğdem Korkut İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hüsniye Güler Kocaeli Kağıt Spor Kulübü
2. Eda Erkan Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Huriye Savaş Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
3. Ayşe Melis Kaya İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 28 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 7 1 4 12
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 3 1 1 5
3 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 2 3 7
4 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 2 0 0 2
5 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 1 1 3
6 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Uygur Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Altınok Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
6 Güler Spor Kulübü Derneği 1 0 0 1
7 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 0 1 2 3
8 Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 1 2
8 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
9 Çelebi Spor Kulübü 0 1 0 1
9 Pendik Doğuş Spor Kulübü 0 1 0 1
9 Davutlar Belediyespor Kulübü 0 1 0 1
9 Seyhan Karate Do Spor Kulübü 0 1 0 1
10 Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü 0 0 2 2
11 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Güner Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 0 1 1
11 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 10 9 18 37
2 Kocaeli 5 2 3 10
3 Ankara 3 2 6 11
4 Sakarya 1 2 3 6
5 Bursa 1 1 0 2
6 Kayseri 1 0 0 1
7 Erzurum 0 1 1 2
7 Trabzon 0 1 1 2
7 Tunceli 0 1 1 2
8 Aydın 0 1 0 1
8 Adana 0 1 0 1
9 Düzce 0 0 4 4
10 Denizli 0 0 3 3
11 İzmir 0 0 1 1
11 Konya 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...