E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası 2-3 Haziran 2007 Kocaeli İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası 2-3 Haziran 2007 Kocaeli

İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası
2-3 Haziran 2007 Kocaeli


 
Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Toygun Akyıldız Kocaeli
2. Ali Gökhan Alkan Ankara
3. Ali Çığırdık Afyon
3. Ahmet Kaşif Teber İstanbul
 
Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Bigem Giroğlu İstanbul
2. Rabia Çığırdık Afyon
3. Büşranur Kılıç Trabzon
3. Kardelen Tanya Şamdan Kocaeli
 
11 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Fatih Selman İstanbul
2. Yağız Kurt Kırklareli
3. Selçuk Sefil İzmir
3. Rasim Can Yoldaş Kocaeli
 
11 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Melis Kaban İstanbul
2. İpek Şahin Ankara
3. Ecem Sandıkçı Kırklareli
3. Ş. Hanım Özdilman Antalya
 
10 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. İlkay Yunus Kırklareli
2. Lütfullah Teber İstanbul
3. Eray Ergen Balıkesir
3. Eray Şamdan Kocaeli
 
10 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Dilara Bozan İzmir
2. Beyza Sinem Alban İstanbul
3. Emranur Şahin Bursa
3. Melis Karadağ Antalya
 
9 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Batuhan Demircan Bursa
2. Yusuf Can Kere İstanbul
3. Can Anıl Birdal Kocaeli
3. Cengizhan Demirler Tekirdağ
 
9 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Rumeysa Subaşı Gaziantep
2. Kevser Demirtürk Kocaeli
3. Dilan Dayı İzmir
3. Nehir Menteş Ankara
 
Yıldız Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Serhat Akbaba Konya
2. Faruk Ballı Kocaeli
3. Kemal Cevahir Bursa
3. T. Han Büyüktanzim Sakarya
 
Yıldız Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Cihat Çavuşoğlu İstanbul
2. Okan Üzer Sakarya
3. Fatih Koç Bursa
3. Burak Uygur İstanbul
 
Yıldız Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Ümit Erkan Tunç Balıkesir
2. Toygun Akyıldız Kocaeli
3. Ferhat Akbaba Konya
3. Abdürrahim Mednan Aytekin Kırklareli
 
Yıldız Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Murat Kaya Trabzon
2. Haydar Büyükmert Bursa
3. Ahmet Kaşif Teber İstanbul
3. Ahmet Karace Balıkesir
 
Yıldız Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Mustafa Körlü Bursa
2. Haydar Bekar Bursa
3. Erman Eltemur Kocaeli
3. Enis Yılmaz İstanbul
 
Yıldız Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Kaan Demirtaş İstanbul
2. Mustafa Enes Biçer Balıkesir
3. Devran Erdoğan Trabzon
3. Mert İpek Kocaeli
 
Yıldız Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Onur Akdeniz Balıkesir
2. Yusuf Çetin İzmir
3. Ufuk Canıtez Bursa
3. Oğuzhan Türkü Trabzon
 
Yıldız Bay Kumite +65 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Ali Kemal Şensoy Kocaeli
2. Rıdvan Kaptan İstanbul
3. Dinçer Çetin Sakarya
3. Ali Gökhan Alkan Ankara
 
Yıldız Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Tuğçenur Büyüktanzim Sakarya
2. Tuğba Kunduracı Sakarya
3. Hanife İldem Bursa
3. Rabia Çığırdık Afyon
 
Yıldız Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Evin Kök İstanbul
2. Büşra Güngel Afyon
3. Deniz Ak Sakarya
3. Aynur Angışhan Şanlıurfa
 
Yıldız Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Büşra Tosun Sakarya
2. Celal Demiray Bursa
3. Neslihan Çalışkan Kırklareli
3. Gamze Akbaş Bursa
 
Yıldız Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Gülşah Cengiz Kırklareli
2. Hiranur Saruhan İstanbul
3. Havva Yılmaz Konya
3. Berrin Çakır Bursa
 
Yıldız Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Beyza Tercan Sakarya
2. Kübra Civelek İstanbul
3. Gizem Şahin Ankara
3. Çağla Nedime Levent Bilecik
 
Yıldız Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Kader Şener Sakarya
2. Büşra Çoban Kocaeli
3. Tuğba Özdemir Malatya
3. Merve Çoban İstanbul
 
Yıldız Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Nur Çakmakçı Sakarya
2. Gamze Taylan Kırklareli
3. Aycan Din İstanbul
3. Neslihan Mutlu Bursa


Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 6 6 6 18
2 Sakarya 5 2 3 10
3 Kocaeli 2 4 6 12
4 Bursa 2 3 8 13
5 Kırklareli 2 2 3 7
6 Balıkesir 2 1 2 5
7 İzmir 1 1 2 4
8 Trabzon 1 0 3 4
9 Konya 1 0 2 3
10 Gaziantep 1 0 0 1
11 Ankara 0 2 3 5
12 Afyon 0 2 2 4
13 Antalya 0 0 2 2
14 Bilecik 0 0 1 1
14 Malatya 0 0 1 1
14 Şanlıurfa 0 0 1 1
14 Tekirdağ 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2012 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kayseri
2012 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Kırşehir
2011 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Samsun
2011 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Amasya
2010 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Sivas
2009 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Sivas
2008 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2007 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Aydın
2005 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Bursa
2004 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Şanlıurfa
2004 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kayseri

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...