E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası 4-6 Mayıs 2012 Kayseri İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası 4-6 Mayıs 2012 Kayseri

İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası
4-6 Mayıs 2012 Kayseri


 
2000 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Ömer Faruk Arslan İstanbul
2. Kutluhan Duran Antalya
3. Ahmet Bolat İstanbul
3. Bekir Kavak İstanbul
 
2000 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Arzu Firdevs Koç Konya
2. Sevil Yürümez Gaziantep
3. Özlem Güzeltan Erzurum
3. Süeda Tunç Ankara
 
2001 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Yusuf Kara İstanbul
2. Emre Aydemir Ankara
3. Meysem Seyitoğlu Hatay
3. Deniz Abadan İstanbul
 
2001 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Zeynep Çelik Ankara
2. Damla Pelit Ankara
3. Selin Okunak İstanbul
3. Aybike Subaşı Gaziantep
 
2002 Doğumlu Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Berk İyikesici Gaziantep
2. Yiğit Ali Yılmaz Kocaeli
3. Hüseyincan Demirci Ankara
3. Ali Yavuz İzmir
 
2002 Doğumlu Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Sinem Gül Duman İzmir
2. Sümeyye Rabia Taş Denizli
3. Damla Bostan Eskişehir
3. Rumeysa Zurnacı İstanbul
 
Yıldızlar Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Emre Vefa Göktaş Ankara
2. Ali Haydar Teber İstanbul
3. Cengizhan Koca Ankara
3. Alptuğ Çelik Ankara
 
Yıldızlar Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Rumeysa Subaşı Gaziantep
2. Zeynep Yazıcı İstanbul
3. Hande İşitir Kayseri
3. Bahtinur İlayda Turgut Ankara
 
Yıldızlar Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Emre Mete Pektemek Sakarya
2. Ömer Beden Sakarya
3. Asımcan Kiremitçi Düzce
3. Samet Kaya Erzurum
 
Yıldızlar Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Onur Bayram Bursa
2. Osman Tolay İstanbul
3. Yusuf Kaba Trabzon
3. Mücahit Mercan Sakarya
 
Yıldızlar Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Erkut Çelik Kocaeli
2. Mustafa Yıldız Bursa
3. Fırat Aldemir Ankara
3. Can Eren Yay Konya
 
Yıldızlar Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Mehmet Fatih Şahin İstanbul
2. Furkan Kaya Sakarya
3. Furkan Sürer Hatay
3. Emir Oğuz Antalya
 
Yıldızlar Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Aykut Taylan Trabzon
2. Recep Göz Gaziantep
3. Tunahan Budak Ankara
3. Metehan Yılmazer İstanbul
 
Yıldızlar Bay Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. İsmail Erdoğdu Kocaeli
2. Çağdaş Kılıç İzmir
3. Furkan Gümüş Bursa
3. Emre Vefa Göktaş Ankara
 
Yıldızlar Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Beyza Demir İstanbul
2. Evrim Bozar Tunceli
3. Rabia Yakar Kocaeli
3. Şehri Gürcüoğlu Gaziantep
 
Yıldızlar Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Rumeysa Yıldız Sakarya
2. Aydan Kurtoğlu Gaziantep
3. Asena Burçin Daştan İzmir
3. Sümeyye Çınar Ankara
 
Yıldızlar Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Esra Karabağ Gaziantep
2. Aslıhan Aygüneş Sakarya
3. Ayça Düzgel Kocaeli
3. Hande İşitir Kayseri
 
Yıldızlar Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Rumeysa Subaşı Gaziantep
2. Melodi Karamartinler İzmir
3. Gaye Özyazmacı İstanbul
3. Hamiyet Yıldız Sakarya
 
Yıldızlar Bayan Kumite +50 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Halenur Punar İstanbul
2. Mihrican Arslan İstanbul
3. Şenay Kulaksız İzmir
3. Eda Eltemur Kocaeli


Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 5 4 7 16
2 Gaziantep 4 3 2 9
3 Sakarya 2 3 2 7
4 Ankara 2 2 9 13
5 Kocaeli 2 1 3 6
6 İzmir 1 2 3 6
7 Bursa 1 1 1 3
8 Konya 1 0 1 2
8 Trabzon 1 0 1 2
9 Antalya 0 1 1 2
10 Denizli 0 1 0 1
10 Tunceli 0 1 0 1
11 Kayseri 0 0 2 2
11 Hatay 0 0 2 2
11 Erzurum 0 0 2 2
12 Eskişehir 0 0 1 1
12 Düzce 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2012 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Kırşehir
2011 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Samsun
2011 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Amasya
2010 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Sivas
2009 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Sivas
2008 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2007 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Aydın
2007 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2005 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Bursa
2004 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Şanlıurfa
2004 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kayseri

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...