E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası 15-16 Mayıs 2010 - Elbistan Kahramanmaraş Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası 15-16 Mayıs 2010 - Elbistan Kahramanmaraş

Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası
15-16 Mayıs 2010
Elbistan Kahramanmaraş


 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Ali Sofuoğlu
  - Selim Sofuoğlu
  - Süleyman Akdeniz
İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Gaziosmanpaşa Belediye Spor
  - Mustafa Balcı
  - Mert Karaosman
  - Oğuzhan Ay
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor
3. Nizip Halk Eğitim
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Gaziantep Nizip Halk Eğitim
3. Akademi Karate Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Adıyaman Akademi Karate Spor
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Bigem Giroğlu
  - Kübra Dişçi
  - Merve Akmehmet
İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Şampiyon Anatolia
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Adana Şampiyon Anatolia
3. EGO Spor Kulübü
  - Reyhan Becit
  - Pınar Irmak
  - Büşra Başyiğit
Ankara EGO Spor Kulübü
3. Şahinbey Belediye Gençlik
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Gaziantep Şahinbey Belediye Gençlik
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Mehmet Usda
  - Aytekin Usda
  - Erhan Azak
  - Yuşa Yalçın
  - Ali Haydar Durademir
İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Kocaeli Kağıt Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Susurluk Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Balıkesir Susurluk Spor Kulübü
3. Polis Akademisi
  - Hasan Kahraman
  - Yavuz Selim Baydaş
  - Timur Bal
  - İmran Öz
  - Mehmet Can Karaoğlan
  - Ercan Taman
Ankara Polis Akademisi
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Merve Çoban
  - Meltem Altunkulaç
  - Merve Turan
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Hendek Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya Hendek Spor Kulübü
3. Çevik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Konya Çevik Spor Kulübü
3. Kocaeli Kağıt Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Metin Sofuoğlu
  - Orçun Duman
  - Mustafa Oğulcan Alımcı
İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Pansu Şeker Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kayseri Pansu Şeker Spor
3. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Kadir Taç
  - Oğuzhan Erdemir
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Küçükçekmece Karate Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Küçükçekmece Karate Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Trabzon Belediye Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Beykoz Belediye Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Beykoz Belediye Spor
 
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Yusuf Başer
  - Serkan Yağcı
  - Yaser Şahintekin
  - Zeki Demir
  - Müslüm Baştürk
  - Enes Erkan
  - Emre İpek
İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Kocaeli Kağıt Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
3. Adana Polis Gücü
  - Ali Can Ağtaş
  - Mustafa Utku Şahin
  - Yusuf Coşkun
  - Murat Mülhim
  - Ali İrek
  - Mustafa Kemal Özdemir
Adana Adana Polis Gücü
3. Küçükçekmece Karate Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Küçükçekmece Karate Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ersoy Çırlar Spor Kulübü
  - Yıldız Aras
  - Merve Baltay
  - Gülen Tanış
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
2. Eyüp Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Eyüp Spor Kulübü
3. İBB Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Kaptan Karate Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 6 0 1 7
2 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 2 1 3
4 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
4 Şampiyon Anatolia Spor Kulübü 0 1 0 1
4 Hendek Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
4 Pansu Şeker Spor 0 1 0 1
4 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
4 Eyüp Spor Kulübü 0 1 0 1
5 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 2 2
5 Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
6 Nizip Halk Eğitim 0 0 1 1
6 Adıyaman Akademi Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
6 EGO Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Susurluk Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Çevik Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Adana Polis Gücü Spor Kulübü 0 0 1 1
6 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 7 2 7 16
2 Ankara 1 0 2 3
3 Kocaeli 0 2 1 3
4 Adana 0 1 1 2
5 Kayseri 0 1 0 1
5 Sakarya 0 1 0 1
5 Trabzon 0 1 0 1
6 Gaziantep 0 0 2 2
7 Konya 0 0 1 1
7 Adıyaman 0 0 1 1
7 Balıkesir 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2015 - Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası | Bursa
2014 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Bartın
2013 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası (Ümit-Genç) | Edirne
2012 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce
2011 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Rize
2009 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | İstanbul
2008 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Eskişehir
2007 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...