E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep 03-05 Ağustos 2017 Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep 03-05 Ağustos 2017

Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep
03-05 Ağustos 2017


 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sinem Gül Duman İzmir İmhat Spor Kulübü
2. Ayşe Yılmaz Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Betül Bilgin Ankara Başkent Çınar Spor Kulübü
3. Şule Azra Akbulut İstanbul Akbulut Gençlik Karate Spor Kulübü
 
Ümit Bayan 47 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rümeysa Baş Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Fatma Satık Bursa Orhangazi Belediye Spor Kulübü
3. Tuba Efe Bursa Genç Karate Spor Kulübü
3. Aysima Karakaya İstanbul İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
 
Ümit Bayan 54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülbahar Gözütok Kayseri Balkaya Spor Kulübü
2. Buse Nemli Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Beyza Atalay Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor
3. Setenay Sefil İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bayan +54 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Betül Azra Uçar İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Fatoş Hansu İstanbul Cesur Spor Kulübü
3. Fatma Uyğur Malatya Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü
3. Zehra Şenel İstanbul Çetinel Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Özdemir Ankara EGO Spor Kulübü
2. Emirkan Yılmaz Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Mustafa Önder Bütüner İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Emin Aksoy İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bay 52 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mert Ali Ay İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
2. Berke Başaran İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Emir Han Öztürk Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
3. Yiğit Can İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bay 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ekrem Altuner Yılmaz Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Mehmet Yusuf Boy İstanbul Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Mevlüt Faruk Gül Artvin Artvin Belediye Spor Kulübü
3. Bora Pakkan Kocaeli Darıca Belediye Eğitim Spor Kulübü
 
Ümit Bay 63 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Halit Muhammet Tamyüksel İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Görkem Öztürk Balıkesir Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
3. Ahmet Bulut Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Emirhan Demirci İstanbul Atılgan Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bay 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ufuk Berke Çilengir İzmir Genç Teknik Spor Kulübü
2. Adem Alper Çoban Kocaeli Darıca Belediye Eğitim Spor Kulübü
3. Muhammed Ali Ay İstanbul Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Hasan Arslan İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bay +70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğur Burak Özgündüz Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Miraç Kaan Punar İstanbul İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
3. Uğurtan Demir İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Yağız Kaan Özbek İstanbul Bağcılar Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilara Bozan Düzce Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü
2. Meryem Mazlum Kocaeli Darıca Belediye Eğitim Spor Kulübü
3. Cahide Nur Duman İzmir İmhat Spor Kulübü
3. Aslı Erol Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan 50 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Aydan Kurtoğlu Gaziantep Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor
2. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Rabia Güney İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Çağla Başkan İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Arzu Zeybekler İzmir Akademi Spor Kulübü
2. Asena Pekmezoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. Elif Hilal Ayar Yalova Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği
3. Birsu Gaye Özyazmacı İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Neşe Kıymet Diker Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Aybüke Nur Punar İstanbul İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
3. Pınar Uçar Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Gizem Özdemir İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hatice Halenur Punar İstanbul İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
2. Hacer Rümeysa Subaşı İstanbul Arnavutköy Belediye Spor Kulübü
3. Zeynep Beyza Coşkun İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Betül Yörük Balıkesir Balıkesir Gençlik Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan +68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eda Eltemur İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Fazilet Şenol İstanbul Karadeniz Vakfı Gençlik Spor Kulübü
3. Rümeysa Genç Ankara Başkent Çınar Spor Kulübü
3. Sümeyra Çelik Konya Selçuklu Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Vefa Göktaş Ankara EGO Spor Kulübü
2. Yusuf Yağız Ücebakan Ankara EGO Spor Kulübü
3. Cengizhan Koca Ankara EGO Spor Kulübü
3. Mustafa Baran Atbaşı İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Berkay Bayhan İstanbul Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2. Furkan Korkmaz Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Oğuzhan Yıldız Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Tuncay Kuzu Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay 67 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Güney Yalova Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği
2. Ali Eşsiz İstanbul İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
3. Yasin Usta Çanakkale Biga Karate Gençlik Spor
3. Murat Can Deniz İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Öz Artvin Artvin Belediye Spor Kulübü
2. Serkan Bingöl Erzurum Erzurum Atak Spor Kulübü
3. Fatih Şen Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. İbrahim Kerem Ocak İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay 84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Recep Göz Gaziantep Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor
2. Batuhan Gürsoy İstanbul Ferdi Lisans
3. Furkan Önoğul Sakarya Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Gürkan Çelik Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay +84 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İbrahim Fatih Alkan Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Hüseyin İnce Adana Çukurova Karate Do Spor Kulübü
3. Nedimcan Diker Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Halil İbrahim Koska Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Arzu Firdevs Koç Konya Seydişehir Olimpik Spor Kulübü
2. Esilay Kılıç İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Firdevs Zişan Arslan Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Beyzanur Ay İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bayan 48 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rabia Elik İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
2. İrem Zengin Trabzon Akademi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Feyza Üstüntaş Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Ayşenur Ada Sivas Sivas Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bayan 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İrem Nur Çelik Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Damla Ocak İstanbul Er-sa Spor Kulübü
3. Özge Güler İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Gülsen Demirtürk Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Genç Bayan 59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Saydemir Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Gamzecan Akyiğit Ankara Reykan Spor Kulübü
3. Kayra Sezgin Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Şeyda Kaya İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bayan +59 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Betül Solak İstanbul Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü
2. Fatma Rana Yıldırım Trabzon Akademi Spor Kulübü
3. Hira Nur Kasatura İstanbul İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü
3. Esilay Kılıç İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selahattin Güngel Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Kutluhan Duran Antalya Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Yusuf Kara İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
3. Gökay İlgezdi İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bay 55 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ferhat Canyurt Erzurum Erzurum Çığ Spor Kulübü
2. Ertuğrul Yağan Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
3. Abdullah Kerim Özbey Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Ömer Faruk Ateş Sakarya Hendek Akova Spor Kulübü
 
Genç Bay 61 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Abdurrahim Özer Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Ömer Faruk Bayrak Bursa Orhangazi Belediye Spor Kulübü
3. Kemal Ağaç Bursa Ferdi Lisans
3. Emirhan Korkmaz İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
 
Genç Bay 68 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Can Sağır İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Eren Akkurt Gaziantep Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor
3. Yusuf İşçi İstanbul Bağcılar Belediye Spor Kulübü
3. Eren Adil Yılmazer Kocaeli Darıca Belediye Eğitim Spor Kulübü
 
Genç Bay 76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Bulut Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Emre Özkaya Ankara Reykan Spor Kulübü
3. Samed Gök İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Nurhak Taş Tunceli Tunceli Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bay +76 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Arslan İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Bekir Kavak İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. Uğrun Umut Altıntaş Muğla Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü
3. Ferhat Demir Giresun Giresun Gençlik ve Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 4 1 10 15
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 3 1 2 6
3 EGO Spor Kulübü 2 1 1 4
3 Yazıcı Spor Kulübü 2 1 1 4
4 Gaziantep Büyükşehir Belediye Spor 2 1 0 3
5 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 2 0 2 4
5 Sultangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 2 0 2 4
6 İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü 1 3 2 6
7 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 2 0 3
8 Hendek Karate Spor Kulübü 1 1 0 2
9 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
9 Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği 1 0 1 2
9 İmhat Spor Kulübü 1 0 1 2
9 Artvin Belediye Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Çelebi Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Düzce Belediye Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Akademi Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Genç Teknik Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Pamukova Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Seydişehir Olimpik Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Erdal Özcan Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Balkaya Spor Kulübü 1 0 0 1
10 Erzurum Çığ Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Darıca Belediye Eğitim Spor Kulübü 0 2 2 4
12 Reykan Spor Kulübü 0 2 0 2
13 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 2 3
14 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
14 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 1 2
14 Çekmeköy Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
14 Ferdi Lisans 0 1 1 2
14 Balıkesir Gençlik Spor Kulübü 0 1 1 2
15 Er-sa Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Cesur Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Pendik Doğuş Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Akademi Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Çukurova Karate Do Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Manavgat Karate Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Arnavutköy Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Erzurum Atak Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Karadeniz Vakfı Gençlik Spor Kulübü 0 1 0 1
15 Orhangazi Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 3 3
16 Bodrum Belediyesi Bodrum Spor Kulübü 0 0 3 3
17 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Bağcılar Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Başkent Çınar Spor Kulübü 0 0 2 2
18 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Giresun Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Çetinel Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Selçuklu Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Sivas Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 0 0 1 1
18 Tunceli Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Genç Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Atılgan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Biga Karate Gençlik Spor 0 0 1 1
18 Kobaş Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Hendek Akova Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 10 13 30 53
2 Ankara 3 3 5 11
3 Kocaeli 3 3 4 10
4 İzmir 3 0 1 4
5 Sakarya 2 2 4 8
6 Erzurum 2 2 1 5
7 Gaziantep 2 1 0 3
8 Tekirdağ 2 0 2 4
9 Afyon 1 2 0 3
10 Artvin 1 0 1 2
10 Konya 1 0 1 2
10 Yalova 1 0 1 2
11 Düzce 1 0 0 1
11 Kayseri 1 0 0 1
12 Bursa 0 2 6 8
13 Trabzon 0 2 0 2
14 Balıkesir 0 1 1 2
15 Adana 0 1 0 1
15 Antalya 0 1 0 1
16 Muğla 0 0 3 3
17 Sivas 0 0 1 1
17 Tunceli 0 0 1 1
17 Çanakkale 0 0 1 1
17 Kırklareli 0 0 1 1
17 Malatya 0 0 1 1
17 Giresun 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 44. Avrupa Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2017 | 21.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2016 | Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası-2016 | Ümit Genç ve U21 Avrupa Karate Şampiyonası-2016 | Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası-2016 | Karate1 Premier Lig - Paris-2016 | Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası-2016 | Büyükler Türkiye Şampiyonası-2015 | ...