E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 5-7 Ocak 2012 Bursa Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası 5-7 Ocak 2012 Bursa

Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası
5-7 Ocak 2012 Bursa


 
Ümit Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alperen Fatih İniş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ferhat Karabağ İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Hakan Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Lütfullah Teber İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Deniz Atak Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Meryem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Dilan Yıldız Keleş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. İbrahim Enes Sefa İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Osman Evin Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
3. Emre Öztürk İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Hazel Kıratlı Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Rabia Küsmüş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Fatma Erciyes İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Yakan Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
2. Abdullatif Altuntaş Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Ali Gökhan Alkan Ankara TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü
3. Soner İlgün Denizli Arslan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kata
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sezen Erol Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Kübra Kahvecioğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Ayşegül Karacalar İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Kübra Kocacık İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 52 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Şükrü Onur Demir İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Mert Büyükmert Bursa Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Enes Çınar Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 57 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tolga Macar Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Abdülkadir Kara Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. İsmail Köroğlu Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Cüneyt Şahin Antalya Akar Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 63 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Doğan Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Görkem Kaçar Aydın Söke Şimşek Spor Kulübü
3. Sadettin Çolak İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Ali Osman Yılmaz İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alparslan Yamanoğlu İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Metehan Kabasakal Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Muhammed Emin Gönül Düzce Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü
3. Enver Barut Muğla (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +70 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Doğukan Korkmaz İstanbul Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
2. Alpcan Tohumcu Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Burak Karadayı İstanbul Karahan Gençlik Spor Kulübü
3. Yücel Şentürk İstanbul Alkan Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite 47 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Selva Nur Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Kübra Yıldız Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. Gözde Yılmaz İstanbul Ümraniye Çelebi Spor Kulübü
3. Ceren Doğan İstanbul Güler Spor Kulübü Derneği
 
Ümit Bayan Kumite 54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Umay Tokcan Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
2. Ecem Oktay Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kevser Demirtürk Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Şeyma Güngel Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite +54 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Kapak İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Yağmur Meriç İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Seray Koçali İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Sinemgül Şahin Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 55 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Kaya Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Mustafa Sadık Akbulut Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Kemal Yılmaz Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökhan Filiz Sivas Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 61 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Cevahir Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ökkeş Taşoğlu Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Aziz Sadık Öztürk Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Kerem Ali Zeren Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Erdem Asker İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. Muhammed Ali Yıldız Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Çağrı Candan İzmir Akademi Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erol Can Kahyaoğlu Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
2. Emre Boz Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Uğur Aktaş İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Şahin Uysal Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite +76 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Şenol Ramazan Korkmaz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Salih Burhan Gökmen İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Bilal Karaman İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Mehmet Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 48 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Neslihan Çalışkan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
2. Tuğçenur Büyüktanzim Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sevil Baş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Dağcı Bursa Doğuş Karate İhtisas Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Büşra Tosun Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Ayşen Kutlu Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Turan İstanbul Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Rabia Özdemir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hiranur Saruhan İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Elif Sena Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Hilal Çolak İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Hilal Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite +59 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nurcan Çiçek Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Nurbanu Çelik Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Büşra Şeyda Turan İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Hüsnanur Ekşi İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 68 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Erman Eltemur Ankara EGO Spor Kulübü
2. Yusuf Şişman İstanbul İ.KA.D
3. Rıdvan Gül Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tufan Arslan İstanbul İBB Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite 78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Necati Pınarbaşı Erzurum Çelebi Spor Kulübü
2. Aykut Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Alperen Doğan Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Ümit Erkan Tunç Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
 
21 Yaş Altı Bay Kumite +78 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre İpek İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Rıdvan Kaptan Ankara EGO Spor Kulübü
3. Ercan Sarıaydın Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. İbrahim Yalçınkaya Gaziantep Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 53 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Asunur Yıldırımer Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Feyza Can İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Duygu Bayraktar İstanbul Çeliktepe Wado-ryu Karate İhtisas Kulübü
3. Fadime Gürbüz Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite 60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Merve Çoban İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Aysun Demir İstanbul İ.KA.D
3. Aylin Yılmaz İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Bahar Erşeker Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
21 Yaş Altı Bayan Kumite +60 Kg
Kura Listesi
Kura Listesi (3.lük Maçları)
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hafsa Şeyda Burucu Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Müge Karamehmetoğlu İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
3. Büşra Alkan İstanbul Alkan Spor Kulübü
3. Meltem Hocaoğlu İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 18 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 4 1 1 6
2 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 3 5 4 12
3 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 2 0 2 4
3 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 2 0 2 4
4 Hendek Karate Spor Kulübü 2 0 0 2
5 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 1 2 2 5
6 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 2 0 3
7 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 1 1 3 5
8 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 1 1 2 4
9 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 1 3
10 EGO Spor Kulübü 1 1 0 2
10 Çelebi Spor Kulübü 1 1 0 2
11 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 2 3
12 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
12 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 1 0 1 2
13 Uygur Spor Kulübü 1 0 0 1
13 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
13 Cumhuriyet İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
13 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 1 0 0 1
14 İstanbul Karateciler Derneği Spor Kulübü 0 2 0 2
15 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 0 1 2 3
16 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Yazıcı Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
16 Söke Şimşek Spor Kulübü 0 1 0 1
17 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 4 4
18 Akademi Spor Kulübü 0 0 3 3
19 Alkan Spor Kulübü 0 0 2 2
20 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Karahan Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Albayrak Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
20 TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Arslan Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Güner Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Pendik Doğuş Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Akar Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Çeliktepe Kılıç Wado-ryu Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Doğuş Karate İhtisas Kulübü 0 0 1 1
20 Güler Spor Kulübü Derneği 0 0 1 1
20 Sivas 4 Eylül Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Ümraniye Çelebi Spor Kulübü 0 0 1 1
20 Yalçınkaya Spor Kulübü Derneği 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 8 11 25 44
2 Ankara 6 3 5 14
3 Sakarya 4 3 2 9
4 Kocaeli 3 3 4 10
5 Bursa 3 1 5 9
6 Gaziantep 1 2 1 4
7 Erzurum 1 1 0 2
8 Afyon 1 0 3 4
9 Balıkesir 1 0 2 3
10 Kırklareli 1 0 0 1
11 İzmir 0 1 5 6
12 Eskişehir 0 1 0 1
12 Aydın 0 1 0 1
12 Adana 0 1 0 1
12 Trabzon 0 1 0 1
13 Tunceli 0 0 1 1
13 Sivas 0 0 1 1
13 Antalya 0 0 1 1
13 Denizli 0 0 1 1
13 Düzce 0 0 1 1
13 Muğla 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Organizasyon
Türkiye Karate Federasyonu (TKF)

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...