E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Müsabak Sonuçları Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası Müsabak Sonuçları

Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası
Müsabak Sonuçları


 
Ümit Bay Kumite +70kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bekir Kavak İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
2. Alperen Karanfil Balıkesir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ozan Gökçen İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Şahin Çayırlı İstanbul Uzakdoğu Sanatları Onat İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 52kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Faruk Ateş Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
2. Tuncay Kuzu Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
3. Fuat Demirel İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Murat Can İmirhan Sivas (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 57kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Oğuz Furkan Kacar İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Ertuğrul Kaan Koç Düzce Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Mustafa Yıldız Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Fatih İzgi Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
 
Ümit Bay Kumite 63kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Güney Yalova Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği
2. Burak Karataş Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Samed Gök İstanbul Uygur Spor Kulübü
3. Hailil İbrahim Koç Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 70kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ahmet Atilla Çoban Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Ömer Faruk Arslan İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Zekeriya Baran Sarıkaya Manisa Mesir Karate Spor Kulübü
3. Mehmet Tevfik Niksarlı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Batuhan Özdemir Denizli Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Mustafa Baran Atbaşı İstanbul Güner Spor Kulübü
3. Selahattin Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökay İlgezdi İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kumite +54kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eda Eltemur Kocaeli Gölcük Değirmendere Gençlik Spor Kulübü
2. Esranur Çankaya Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Öznur Karasalih Tekirdağ Çorlu İdman Yurdu Spor Kulübü
3. Cansu Çolak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 47kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayşe İlknur Temel Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Beyza Demir İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
3. Seda Nur Çavdaro Düzce Beyköy Belediye Spor Kulübü
3. Duygu Yemenici Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
 
Ümit Bayan Kumite 54kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Esra Karabağ Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Ayça Düzgel Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Özge Güler İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Rukiye Şenol İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Melek Ecem Taşçı Tekirdağ Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü
2. Rumeysa Yazgaç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Arzu Firdevs Koç Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
3. Şevval Aslanpay Kilis Kilis GHSİM Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite +76kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Tunahan Kuzucu Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Hüseyin İnce Adana Adana İnce Spor Kulübü
3. Muhammet Kaya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Onurcan Üstün İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 55kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Eray Şamdan Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Talha İnanç Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Hüsnü Şentürk Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Türk İzmir Akademi Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 61kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Eşsiz Manisa Mesir Karate Spor Kulübü
2. Ercan Kaçar Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Yasin Usta İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Burak Adlı Adana (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 68kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fatih Şen Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
2. Ömer Faruk Hayta Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Aykut Taylan Trabzon Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü
3. Ramazan Ateş Konya Seydişehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 76kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sabır Ahmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Mustafa Paşa Budak Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Fatih Varol Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Çığırtaş İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Vefa Göktaş Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
2. Cengizhan Koca Ankara Ankara Botaş Spor Kulübü
3. Ferhat Karabağ İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
3. Lütfullah Teber İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite +59kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Seray Saniye Koçali İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Zeynep Kandemir Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Fazilet Şenol İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
3. Banu Öztürk İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 48kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Elif Kuzu Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Hümeyra Beyza Ünlüsoy Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Emine Göçlü Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Büşra Yıldız İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 53kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Birsu Gaye Özyazmacı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Aybüke Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Rümeysa Pekşen Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Banu Başak Karakaya Afyon Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kumite 59kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Zeynep Tolay İstanbul Çetinel Spor Kulübü
2. Zeynep Beyza Coşkun Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Pınar Uçar Bursa Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Aleyna Sezer Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Dilara Bozan İzmir Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü
2. Deniz Atak Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Dilan Yıldız Keleş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Meryem Mazlum Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaşaltı Bay Kumite +84kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Alparslan Yamanoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Salih Burhan Gökmen Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Mehmet Usda İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Mehmet Barış Çak Sakarya Pamukova Karate İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaşaltı Bay Kumite 60kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ökkeş Taşoğlu Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
2. Serhat Bingöl Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Abdülkadir Kara Trabzon Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
3. Sabri Berkay Şenol Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
 
21 Yaşalatı Bay Kumite 67kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Burak Uygur İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Volkan Karagöz Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Muhammet Gök İstanbul İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
3. Enes Çınar (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaşaltı Bay Kumite 75kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Cevahir Bursa Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Erol Can Kahyaoğlu Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Abdülsamet Küçükoğlu Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tayfun Yıldız Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaşaltı Bay Kumite 84kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Uğur Aktaş İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Halit Doğrusöz Bartın
3. Selim Topaloğlu Erzurum Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü
3. Muhammed Mustafa Etik İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaşaltı Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ali Sofuoğlu İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Alperen Fatih İniş Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Fatih Sadullah Selman İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Muhammet Emre Öztürk İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
 
21 Yaşaltı Bayan Kumite +68kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Vildan Güvercin Ankara Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Sena Yılmazlar Kocaeli Kartepe Belediye Spor Kulübü
3. Kübra Ertuğ Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Hilal Gök İstanbul Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü
 
21 Yaşaltı Bayan Kumite 50 kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sevil Baş İstanbul Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü
2. Tuğçe Demiş Konya Çevik Spor Kulübü
3. Neslihan Çalışkan Kırklareli Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü
3. Selva Nur Akkurt Gaziantep Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü
 
21 Yaşaltı Bayan Kumite 55kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hilal Er Düzce Beyköy Belediye Spor Kulübü
2. Büşra Tosun Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Ayşenur Gürbüz Erzurum (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Şeyma Güngel Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
21 Yaşaltı Bayan Kumite 61kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hiranur Saruhan Düzce
2. Zehra Kandemir Samsun Yaman Spor Kulübü
3. Nevin Ünver İzmir İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
3. Aynur Angışhan Şanlıurfa Rişvanlar Spor Kulübü
 
21 Yaşaltı Bayan Kumite 68kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hilal Nur Punar İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Nurcan Çiçek Sakarya Hendek Karate Spor Kulübü
3. Sinemgül Şahin Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
3. Nurbanu Çelik Kocaeli Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü
 
21 Yaşaltı Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gizem Şahin Ankara Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Rabia Küsmüş Ankara Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü
3. Esra Kayan İzmir Akademi Spor Kulübü
3. Kübra Dişçi İstanbul İBB Spor Kulübü


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 24 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 4 0 2 6
2 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 3 4 1 8
3 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 2 2 2 6
4 Ankara Botaş Spor Kulübü 2 1 0 3
5 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 2 0 1 3
6 Hendek Karate Spor Kulübü 1 4 1 6
7 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 1 2 1 4
7 Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 2 1 4
8 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 1 1 3
9 Çorlu Destegül İhtisas Spor Kulübü 1 1 0 2
10 Uygur Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Doğukan Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Beyköy Belediye Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Yıldız Uzakdoğu Spor Kulübü 1 0 1 2
10 Mesir Karate Spor Kulübü 1 0 1 2
11 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Kaptan Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Orhangazi Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Çetinel Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
11 Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Derneği 1 0 0 1
11 Gölcük Değirmendere Gençlik Spor Kulübü 1 0 0 1
12 Yaman Spor Kulübü 0 2 0 2
13 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 1 2 3
13 Pamukova Karate Spor Kulübü 0 1 2 3
14 Emniyet Teşkilatı Savunma Sanatları Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Çevik Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Çelebi Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Güner Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Kartepe Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Adana İnce Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Adana Yüreğir Spor Kulübü 0 1 0 1
14 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 1 0 1
15 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 0 0 5 5
16 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 3 3
17 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Akademi Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Cengiz Deniz Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Seydişehir Belediye Spor Kulübü 0 0 2 2
17 Şamiloğlu Karate İhtisas Spor Külübü 0 0 2 2
18 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Şampiyonlar Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Rişvanlar Spor Kulübü 0 0 1 1
18 İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 0 0 1 1
18 Uzakdoğu Sanatları Onat İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Üsküdar Beledeyisi Spor Kulubü 0 0 1 1
18 Vakfıkebir Cum. İ.Ö.O Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Kilis GHSİM Spor Kulübü 0 0 1 1
18 Çorlu İdman Yurdu Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 12 5 22 39
2 Ankara 4 5 2 11
3 Kocaeli 4 4 6 14
4 Sakarya 2 7 5 14
5 Tekirdağ 2 1 1 4
5 Düzce 2 1 1 4
6 Gaziantep 2 0 2 4
7 Bursa 1 1 3 5
8 İzmir 1 0 5 6
9 Manisa 1 0 1 2
10 Denizli 1 0 0 1
10 Yalova 1 0 0 1
11 Erzurum 0 2 2 4
12 Balıkesir 0 2 0 2
12 Samsun 0 2 0 2
13 Konya 0 1 2 3
14 Adana 0 1 1 2
15 Bartın 0 1 0 1
16 Afyon 0 0 3 3
16 Trabzon 0 0 3 3
17 Kırklareli 0 0 2 2
18 Kilis 0 0 1 1
18 Sivas 0 0 1 1
18 Şanlıurfa 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2004 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Antalya
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...