E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası 3-5 Mayıs 2011 Samsun İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası 3-5 Mayıs 2011 Samsun

İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası
3-5 Mayıs 2011 Samsun


 
12 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Ali Haydar Teber İstanbul
2. Mustafa Baran Atbaşı İstanbul
3. Yusuf Duman Hatay
3. Fahri Can Kandemir İstanbul
 
12 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Hatice Başkaya Kocaeli
2. Hüsna Uluçınar Eskişehir
3. C. Nur Duman İzmir
3. Aleyna Orhan Denizli
 
11 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Mert Öztürk Denizli
2. M. Batuhan Özdemir Denizli
3. Selahattin Güngel Afyon
3. Bekir Kavak İstanbul
 
11 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. A. Aleyna Kuzucu Ankara
2. Arzu Firdevs Koç Konya
3. Songül Akçakoca Denizli
3. Aleyna Can Kocaeli
 
10 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Yusuf Kara İstanbul
2. Hakan Karip Eskişehir
3. Hamza Elçi İzmir
3. Cenk Eroğlu İstanbul
 
10 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Şevval Aslanpay Gaziantep
2. Damla Pelit Ankara
3. F. Zişan Arslan Kayseri
3. Selin Okunak İstanbul
 
Yıldız Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Fatih Alkan Ankara
2. Ferhat Karabağ İzmir
3. Lütfullah Teber İstanbul
3. Enes Çınar Ankara
 
Yıldız Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Seray Koçali İstanbul
2. Zeynep Yazıcı İstanbul
3. Rumeysa Subaşı Gaziantep
3. Deniz Atak Ankara
 
Yıldız Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Yasin Usta İstanbul
2. Doğan Yanmaz İzmir
3. Ömer Bayırlı Bursa
3. Enes Malik Ateş Sakarya
 
Yıldız Bay Kumite 47 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Eray Şamdan Kocaeli
2. Çağdaş Kılıç İzmir
3. Murat Öz Artvin
3. Furkan Kaya Sakarya
 
Yıldız Bay Kumite 54 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Furkan Önoğul Sakarya
2. Sabri Berkay Şenol Sakarya
3. Muhammed Niyazi KACAR İstanbul
3. Tunahan Kuzucu Ankara
 
Yıldız Bay Kumite 63 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Metehan Kabasakal Sakarya
2. Yavuz Selim Oruç İstanbul
3. Görkem Kaçar Aydın
3. Ferhat Karabağ İzmir
 
Yıldız Bay Kumite +63 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Ertuğrul Çelik Kocaeli
2. Taner Koç Sakarya
3. Fatih Boy İstanbul
3. Doğukan Korkmaz İstanbul
 
Yıldız Bayan Kumite 38 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Elif Kuzu Kocaeli
2. Gizem Deniz Erzurum
3. Zeynep Elmas Bursa
3. İrem Serttuna İstanbul
 
Yıldız Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Kübra Yıldız Sakarya
2. Şuheda Karaaslan Kocaeli
3. Talya Pekmezoğlu Antalya
3. Yasemin Keskin İstanbul
 
Yıldız Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Gaye Özyazmacı İstanbul
2. Banu Öztürk İstanbul
3. Şeyma Güngel Afyon
3. Kevser Demirtürk Kocaeli
 
Yıldız Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Seray Koçali İstanbul
2. Kübranur Büyüktanzim Sakarya
3. Ayfer Karahan Gaziantep
3. Ecem Oktay Eskişehir
 
Yıldız Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Esra Kapak İstanbul
2. Birsen Urhan Ankara
3. Şeyma Sevinç İstanbul
3. Hilal Kaplan Bursa


Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 7 4 11 22
2 Kocaeli 4 1 2 7
3 Sakarya 3 3 2 8
4 Ankara 2 2 3 7
5 Denizli 1 1 2 4
6 Gaziantep 1 0 2 3
7 İzmir 0 3 3 6
8 Eskişehir 0 2 1 3
9 Konya 0 1 0 1
9 Erzurum 0 1 0 1
10 Bursa 0 0 3 3
11 Afyon 0 0 2 2
12 Antalya 0 0 1 1
12 Artvin 0 0 1 1
12 Aydın 0 0 1 1
12 Kayseri 0 0 1 1
12 Hatay 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2012 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kayseri
2012 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Kırşehir
2011 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Amasya
2010 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Sivas
2009 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Sivas
2008 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2007 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Aydın
2007 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2005 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Bursa
2004 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Şanlıurfa
2004 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kayseri

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...