E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 24-26 Aralık 2004 - Antalya Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası 24-26 Aralık 2004 - Antalya

Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası
24-26 Aralık 2004
Antalya


 
Ümit Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Orçun Duman İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Osman Özmen Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Erzurum İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yasin Çetintaş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Funda Çakıcı İzmir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sevilcan Yavuz Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Bahadır Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Öznur Gümüşsoy İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Fikret Yılmaz Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Doğan İzzet Yıldız Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Kadir Taç İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökay Kıratlı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Özlem Akın Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Esra Şanlı Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sonnur Küçük Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gülbahar Karslı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 51 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Gülen Tanış İstanbul Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Ayşegül Erbulan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Serap Özçelik İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sevilay Turan Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite 57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emine Bahar Köroğlu Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Alev Başaran Iğdır (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sebile Baba Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Songül Aydın İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bayan Kumite +57 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sinem Sönmez Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Huriye Savaş Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Çiğdem Korkut İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Nezahat Ayhan Denizli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ferit Sevgim Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. İsmail Arapoğlu Tekirdağ (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Gökhan Kara İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Malak Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ömer Kemaloğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Oğuzhan Tanış İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İ.Halil Yavuz Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Kaya Mersin (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehmet Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Samet Develi Balıkesir Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü
3. Osman Özmen Kayseri (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Tekin Çetin Eskişehir (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Enes Erkan Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Uğur Öztaş Trabzon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burak Sönmez İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fuat Bolluk Bingöl (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Ümit Bay Kumite +75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Salih Başsayın Denizli Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü
2. Sefa Köse İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
3. Hasip Kıl Hatay (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Cihan Kaçım İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Vildan Doğan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. İlknur Çavdar Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sener Gürcan Manisa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Emine Yurdusever Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emre Çorak İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Emel Sınırcı Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Özlem Erkiş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatma Taşbaşı Konya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Mehnur Neziroğlu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Sultan Yavuz Tunceli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Elif Ay Düzce (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Esra Usta Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yücel Gündoğdu İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. İrfan Tamer Mülhim Gaziantep (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Eyüp Güler İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. İlyas Ulan Afyon (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hakan Önoğul Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Ekrem Balcı Sakarya Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü
3. İdris Demir İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Murat Yoldaş Malatya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Salih Kurnaz İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Serkan Yağcı İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ufuk İşler Kocaeli Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü
3. Ali Fuat Tezeller İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Emrah Uygur İstanbul Uygur Spor Kulübü
2. Husame Özmen Aydın (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Özel İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ercan Karalar Adana Siyah Kuşak Spor Kulübü
 
Genç Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Hamit Şahin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Orhan Sönmez İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Yusuf Caymaz Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erdal Korkut Sakarya (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
Genç Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Yaser Şahintekin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Serdar Can Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Fatih Turmaz Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Burak Kaptan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 74 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Uygur Spor Kulübü 3 0 0 3
2 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Denizli Karate İhtisas Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Pendik Doğuş Spor Kulübü 0 1 0 1
3 Geyve Kobaş Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
3 Balıkesir Karate İhtisas Spor Kulubü 0 1 0 1
4 Gebze Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
4 Siyah Kuşak Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 12 5 17 34
2 Sakarya 3 2 1 6
3 Ankara 1 3 4 8
4 Tunceli 1 2 0 3
5 Düzce 1 1 3 5
6 Afyon 1 1 2 4
7 Denizli 1 0 1 2
8 İzmir 1 0 0 1
9 Kayseri 0 1 1 2
9 Gaziantep 0 1 1 2
9 Trabzon 0 1 1 2
10 Tekirdağ 0 1 0 1
10 Iğdır 0 1 0 1
10 Aydın 0 1 0 1
10 Balıkesir 0 1 0 1
11 Kocaeli 0 0 3 3
12 Konya 0 0 1 1
12 Malatya 0 0 1 1
12 Manisa 0 0 1 1
12 Mersin 0 0 1 1
12 Bingöl 0 0 1 1
12 Adana 0 0 1 1
12 Eskişehir 0 0 1 1
12 Hatay 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2017 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep | Gaziantep
2016 - Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası | Aydın
2016 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2015 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Yalova
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Samsun
2014 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2013 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Denizli
2012 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Bursa
2011 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Konya
2010 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2009 - Ümit, Genç ve U21 Türkiye Şampiyonası | İstanbul
2009 - Yıldız Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Balıkesir
2008 - Ümit-Genç ve -21 Türkiye Şampiyonası | Antalya
2008 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Aydın
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | İzmir
2006 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Samsun
2005 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2003 - Ümit-Genç Türkiye Şampiyonası | Ankara

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...