Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Anasayfa
Müsabakalar
Türkiye Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Minik-Yıldız
Veteranlar
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
İlköğretim ve Liseler
Dünya Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Avrupa Şampiyonaları
Büyükler
Ümit-Genç/-21
Kulüpler/Bölgeler
Üniversiteler
Dünya Oyunları
Karate1 Ligi/Golden Lig
Diğer...
Balkan Şampiyonaları
Boğaziçi Turnuvaları
Akdeniz Şampiyonaları
Akdeniz Oyunları
Karadeniz Şampiyonaları
Diğer tümü...
Tüm Liste...
Sporcular
Antrenörler
Hakemler
Kulüpler
Ülkeler ve Şehirler
Milli Takım
Kategoriler
Takvim
Ödül Hesapla
İletişim
Dünya Oyunları 25-26 Temmuz 2009 - Kaohsiung Tayvan
Dünya Oyunları 25-26 Temmuz 2009 - Kaohsiung Tayvan
Tweetle
Dünya Oyunları
25-26 Temmuz 2009
Kaohsiung Tayvan
Büyük Bay Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Luca Valdesi
İtalya
2.
Vu Duck Minh Dack
Fransa
3.
Antonio Jose Diaz Fernandez
Venezuela
Büyük Bayan Kata
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hoang Ngan Nguyen
Vietnam
2.
Maria Dimitrova
Dominik Cumhuriyeti
3.
Sara Battaglia
İtalya
Büyük Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Douglas Santos Brose
Brezilya
2.
Wen-Haung Hsia
Tayvan
3.
Danil Domdjoni
Hırvatistan
Büyük Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Adam Kovacs
Macaristan
2.
William Rolle
Fransa
3.
Ömer Kemaloğlu
Türkiye
Büyük Bay Kumite 70 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jean Carlos Pena
Venezuela
2.
Shinji Nagaki
Japonya
3.
Tamer Mourssy
Mısır
Büyük Bay Kumite 75 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Michael Georgios Tzanos
Yunanistan
2.
Diego Davy Vandeschrick
Belçika
3.
Kou Matsuhisa
Japonya
Büyük Bay Kumite 80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Hao-yun Huang
Tayvan
2.
Islamutdin Eldarouchev
Rusya
3.
Konstantinos Papadopoulos
Yunanistan
Büyük Bay Kumite +80 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jonathan Horne
Almanya
2.
Spyridon Margaritopoulos
Yunanistan
3.
Almir Cecunjanin
Karadağ
Büyük Bay Kumite Open
Ad-Soyad
Ülke
1.
Khalid Khalidov
Kazakistan
2.
Kestha Hany
Mısır
3.
Almir Cecunjanin
Karadağ
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Jelena Kovacevic
Hırvatistan
2.
Chen Yen Hui
Tayvan
3.
Gülderen Çelik
Türkiye
Büyük Bayan Kumite 60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Maria Sobol
Rusya
2.
Eva Medvedova Tulejova
Slovakya
3.
Chang Ting
Tayvan
Büyük Bayan Kumite +60 Kg
Ad-Soyad
Ülke
1.
Arnela Odzakovic
Bosna Hersek
2.
Tiffany Fanjat
Fransa
3.
Silvia Sperner
Almanya
Büyük Bayan Kumite Open
Ad-Soyad
Ülke
1.
Eva Medvedova Tulejova
Slovakya
2.
Letitia Carr
Yeni Zellanda
3.
Ema Anicic
Hırvatistan
Ülke İstatistikleri
#
Ülke
Altın
Gümüş
Bronz
Toplam
1
Tayvan
1
2
1
4
2
Yunanistan
1
1
1
3
3
Rusya
1
1
0
2
3
Slovakya
1
1
0
2
5
Hırvatistan
1
0
2
3
6
İtalya
1
0
1
2
6
Almanya
1
0
1
2
6
Venezuela
1
0
1
2
9
Vietnam
1
0
0
1
9
Kazakistan
1
0
0
1
9
Macaristan
1
0
0
1
9
Bosna Hersek
1
0
0
1
9
Brezilya
1
0
0
1
14
Fransa
0
3
0
3
15
Japonya
0
1
1
2
15
Mısır
0
1
1
2
17
Yeni Zellanda
0
1
0
1
17
Dominik Cumhuriyeti
0
1
0
1
17
Belçika
0
1
0
1
20
Karadağ
0
0
2
2
20
Türkiye
0
0
2
2
Derece Elde Eden Türk Sporcular
İsim
Kategori
Derece
Gülderen Çelik
Büyük Bayan Kumite 53 Kg
3.
Ömer Kemaloğlu
Büyük Bay Kumite 65 Kg
3.
Benzer Müsabakalar
2015 - 1. Avrupa Oyunları (European Games) | Azerbaycan
2013 - Dünya Oyunları | Kolombiya
2005 - Dünya Oyunları | Almanya
1993 - Dünya Oyunları | Hollanda
Son Eklenen Müsabakalar:
Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası-2020
|
KARADENİZ VE HAZAR ÜLKELERİ KARATE ŞAMPİYONASI-2019
|
23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018
|
Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018
|
20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018
|
Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017
|
Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017
|
14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017
|
Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017
| ...