E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Veteranlar Türkiye Şampiyonası 26 Aralık 2013 Düzce Veteranlar Türkiye Şampiyonası 26 Aralık 2013 Düzce

Veteranlar Türkiye Şampiyonası
26 Aralık 2013 Düzce


 
35-40 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Murat Kıroğlu Tekirdağ Kapaklı Sitespor Kulübü
2. Erdem Özcan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Derviş Güneş Ankara (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Sedat Yılmaz Batman Batman Olimpik Gençlik Spor Kulübü
 
41-45 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ayhan Güney Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Kamil Üci İstanbul Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3. Metin Ustahüseyin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Şahin İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
46-50 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Cengiz Deniz İstanbul Cengiz Deniz Spor Kulübü
2. Mert Arkın İstanbul Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
3. Şener Eltemur Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Ednan Şamdan Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
51 Yaş Üstü Bay Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ercan İnce İstanbul Pendik Doğuş Spor Kulübü
2. İbrahim Kuşaksız İstanbul Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
3. Recep Oral İstanbul Efsane Spor Kulübü
3. Ali Demirbaş İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
 
35-40 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Müyesser Bostan İstanbul Çeliktürk Spor Kulübü
2. Sibel Şahin İstanbul Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3. Ayşe Ergün Karakaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
35-40 Yaş Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Rıdvan Bozkurt Adana Adana Olimpik Spor Kulübü
2. Dinçer Mengütay İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erdem Özcan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mehmet Yazar Diyarbakır (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
41-45 Yaş Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İbrahim Yazıcı İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
2. Yüksel Çakır İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Erkut Alver İstanbul Karakoç Karate İhtisas Spor Kulübü
3. Sait Uzun Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
46-50 Yaş Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Ünal Polat Gaziantep Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü
2. Ahmet Dalan İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
3. Mert Arkın İstanbul Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü
3. Gökhan Özler Bursa (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
51 Yaş Üstü Bay Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bahri Erşahin Adıyaman (Kulüp eklemek için tıklayınız)
2. Recep Oral İstanbul Efsane Spor Kulübü
3. Ali Demirbaş İstanbul Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü
3. Abuzer Akan Adıyaman (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
35-40 Yaş Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Nurgül Yaşar İstanbul Küçükköy Karate Spor Kulübü
2. Müyesser Bostan İstanbul Çeliktürk Spor Kulübü
3. Sibel Şahin İstanbul Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü
3. Ayşe Ergün Karakaş İstanbul (Kulüp eklemek için tıklayınız)
 
41-45 Yaş Bayan Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Sabite Yılmaz İstanbul Cesur Spor Kulübü
2. Saliha Doğanay Erel Aydın Kuşadası Elifname G.S.K.
3. Hasibe Eroğlu Kocaeli (Kulüp eklemek için tıklayınız)


Kulüp İstatistikleri


Not: Bu tablo değişebilir, çünkü bu müsabakada derece yapmış 19 sporcunun kulüp bilgisi sistemde gözükmemektedir.
# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 Çeliktürk Spor Kulübü 1 1 0 2
2 Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Adana Olimpik Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Yazıcı Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Cesur Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Pendik Doğuş Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Cengiz Deniz Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Küçükköy Karate Spor Kulübü 1 0 0 1
2 Kapaklı Site Spor Kulübü 1 0 0 1
3 Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü 0 2 1 3
3 Şahin Karate Gençlik ve Spor Kulübü 0 2 1 3
4 Efsane Spor Kulübü 0 1 1 2
5 Kuşadası Elifname G.S.K. 0 1 0 1
6 Gaziosmanpaşa Demirbaş Spor Kulübü 0 0 2 2
7 Karakoç Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
7 Batman Olimpik Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 6 10 11 27
2 Adıyaman 1 0 1 2
2 Bursa 1 0 1 2
3 Adana 1 0 0 1
3 Gaziantep 1 0 0 1
3 Tekirdağ 1 0 0 1
4 Aydın 0 1 0 1
5 Kocaeli 0 0 4 4
6 Batman 0 0 1 1
6 Ankara 0 0 1 1
6 Diyarbakır 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2014 - Veterenlar Türkiye Şampiyonası | Tekirdağ
2013 - Veteranlar Türkiye Şampiyonası | Sakarya
2012 - Veteranlar Türkiye Şampiyonası | Uşak

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...