E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası 13-15 Mayıs 2011 - Rize Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası 13-15 Mayıs 2011 - Rize

Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası
13-15 Mayıs 2011
Rize


 
Ümit-Genç Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Selim Sofuoğlu
  - Enes Sefa
  - Süleyman Akdeniz
İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Gaziosmanpaşa Belediye Spor
  - Gürkan Yeşilbaş
  - Oğuzhan Ay
  - Ali Osman Yılmaz
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor
3. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Fatih Selman
  - Lütfullah Teber
  - Yavuz Selim Oruç
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Kaptan Karate Spor Kulübü
  - Fatih Aydınlı
  - Berkay Şerbetçi
  - Can Kahraman
İstanbul Kaptan Karate Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. AKİK
  - İpek Şahin
  - Rabia Küsmüş
  - Hazel Kıratlı
Ankara AKİK
2. Gaziosmanpaşa Belediye Spor
  - Fatma Topel
  - Sümeyye Yılmaz
  - Emine Korkutmuş
İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye Spor
3. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Arslan Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Arslan Spor Kulübü
 
Ümit-Genç Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Bursa Büyükşehir Belediye
  - Alperen Doğan
  - Murat Kaya
  - Emre Cevahir
  - Tolga Macar
  - Hakan Sever
  - Ali Yıldız
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Bursa Bursa Büyükşehir Belediye
2. Yazıcı Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Yazıcı Spor Kulübü
3. İBB Spor Kulübü
  - Ali Haydar Durademir
  - Mehmet Usda
  - Yuşa Yalçın
  - Şükrü Onur Demir
  - İlker Pek
  - Kadir Yılmaz
  - Eren Delihasan
İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Erzurum Gençlik Spor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Erzurum Gençlik Spor
 
Ümit-Genç Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kocaeli Kağıt Spor
  - Umay Tokcan
  - Beyza Güney
  - Büşra Çoban
  - Nurbanu Çelik
  - Sümeyye Kalyoncuoğlu
Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. Hendek Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Sakarya Hendek Spor Kulübü
3. Ersoy Çırlar Spor Kulübü
  - Aybüke Nur Punar
  - Rabia Özdemir
  - Hilal Nur Punar
  - Hiranur Saruhan
  - Hilal Gök
İstanbul Ersoy Çırlar Spor Kulübü
3. Gaziantep Karate İhtisas
  - Elif Sena Akkurt
  - Selva Nur Akkurt
  - Esma Karabağ
Gaziantep Gaziantep Karate İhtisas
 
Büyük Bay Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Metin Sofuoğlu
  - Orçun Duman
  - Ali Sofuoğlu
İstanbul İBB Spor Kulübü
2. Çelebi Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
3. Akbulut Gençlik Spor Kulübü
  - Sabri Kıroğlu
  - Kadir Taç
  - Oğuzhan Erdemir
İstanbul Akbulut Gençlik Spor Kulübü
3. Budokan Karate ihtisas
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Budokan Karate ihtisas
 
Büyük Bayan Takım Kata
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. AKİK
  - Kübra Akarsu
  - Gizem Şahin
  - Sezen Erol
Ankara AKİK
2. Trabzon Belediye Spor Kulübü
  - Vildan Küçük
  - Sonnur Küçük
  - Büşranur Kılıç
Trabzon Trabzon Belediye Spor Kulübü
3. İBB Spor Kulübü
  - Bigem Giroğlu
  - Kübra Kahvecioğlu
  - Merve Akmehmet
İstanbul İBB Spor Kulübü
3. Küçükçekmece Karate
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
İstanbul Küçükçekmece Karate
 
Büyük Bay Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. İBB Spor Kulübü
  - Yücel Gündoğdu
  - Serkan Yağcı
  - Enes Erkan
  - Müslüm Baştürk
  - Zeki Demir
  - Murat Salih Kurnaz
  - Hakan Yerebakan
İstanbul İBB Spor Kulübü
2. KASKİ
  - Gökhan Gündüz
  - Okay Arpa
  - Yavuz Karamollaoğlu
  - Mustafa Utku Şahin
  - Osman Özmen
  - İsmail Hakkı Şen
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kayseri KASKİ
3. Susurluk Spor Kulübü
  - Samet Develi
  - Hasan Aygün
  - Ümit Erkan Tunç
  - Ercan Erdoğan
  - Yekta Akkor
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Balıkesir Susurluk Spor Kulübü
3. Çelebi Spor Kulübü
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Erzurum Çelebi Spor Kulübü
 
Büyük Bayan Takım Kumite
Ad-Soyad Şehir Kulüp
1. Kocaeli Kağıt Spor
  - Asunur Yıldırımer
  - Tuba Yenen
  - Bahar Erşeker
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kocaeli Kocaeli Kağıt Spor
2. KASKİ
  - Hüsniye Güler
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Kayseri KASKİ
3. Küçükçekmece Karate
  - Canan Sanin
  - Melis Abat
  - Sevil Aydın
  - Burcu Sanin
İstanbul Küçükçekmece Karate
3. Bursa Karate Gençlik Spor
  - Bilge Bilgen
  - Melek Erdoğan
  - ? (Sporcu eklemek için tıklayınız)
Bursa Bursa Karate Gençlik Spor


Kulüp İstatistikleri

# Kulüp Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 3 0 2 5
2 Ankara Karate İhtisas Spor Kulübü 2 0 0 2
2 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü 2 0 0 2
3 Bursa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü 1 0 0 1
4 KASKİ 0 2 0 2
4 Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü 0 2 0 2
5 Çelebi Spor Kulübü 0 1 1 2
6 Hendek Karate Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Trabzon Belediye Spor Kulübü 0 1 0 1
6 Yazıcı Spor Kulübü 0 1 0 1
7 Akbulut Gençlik Spor Kulübü 0 0 3 3
8 Küçükçekmece Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 2 2
9 Susurluk Belediye Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Ersoy Çırlar Karate İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Kaptan Karate Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Gaziantep Karate-do İhtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Arslan Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Budokan Karate ihtisas Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Erzurum Gençlik ve Spor Kulübü 0 0 1 1
9 Bursa Karate Gençlik Spor Kulübü 0 0 1 1

Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 3 3 11 17
2 Kocaeli 2 0 0 2
2 Ankara 2 0 0 2
3 Bursa 1 0 1 2
4 Kayseri 0 2 0 2
5 Erzurum 0 1 2 3
6 Sakarya 0 1 0 1
6 Trabzon 0 1 0 1
7 Gaziantep 0 0 1 1
7 Balıkesir 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2015 - Türkiye Kulüplearası Karate Şampiyonası | Bursa
2014 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Bartın
2013 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası (Ümit-Genç) | Edirne
2012 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce
2010 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Kahramanmaraş
2009 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | İstanbul
2008 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Eskişehir
2007 - Türkiye Kulüpler Arası Takım Şampiyonası | Düzce

Organizasyon
Türkiye Karate Federasyonu (TKF)

Müsabaka Hakkında
Müsabakaya Türkiye genelinde 23 ilden 79 kulüpten 172 takım ve 667 sporcu katıldı.

Fotoğraflar
Müsabakayla ilgili elinizdeki fotoğrafları tkf@karate.gov.tr adresine email atabilirsiniz.

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...