E-mail : Şifre : Beni hatırla Kayıt Ol

Detaylı kulüp araması için tıklayınız
İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası 28-30 Mayıs 2009 - Sivas İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası 28-30 Mayıs 2009 - Sivas

İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası
28-30 Mayıs 2009
Sivas


 
12 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Tolga Karip Eskişehir
2. Fatih Alkan Ankara
3. Eray Şamdan Kocaeli
3. Lütfullah Teber İstanbul
 
12 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Deniz Atak Ankara
2. Şule Turhan İstanbul
3. Buse Öztürk İstanbul
3. Hilal Kibarcı Kayseri
 
11 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Bilal Sezer Ankara
2. Oğuzhan Deveci Denizli
3. Alptuğ Çelik Iğdır
3. Mustafa Uygar Akar Ankara
 
11 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Rumeysa Subaşı Gaziantep
2. Kevser Demirtürk Kocaeli
3. Hande İşitir Kayseri
3. Gizem Deniz Erzurum
 
10 Yaş Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Yiğithan Keser Eskişehir
2. Hazan Okyay Denizli
3. Batuhan Kartal İzmir
3. Batuhan Kurum Eskişehir
 
10 Yaş Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Aleyna Orhan Denizli
2. Ecenaz Coşkun Kayseri
3. Hatice Başkaya Kocaeli
3. İlayda Şan Ankara
 
Yıldızlar Bay Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Ali Sofuoğlu İstanbul
2. Alperen Fatih İniş Ankara
3. Yakup Mangır Eskişehir
3. Mustafa Ada Konya
 
Yıldızlar Bayan Kata
Ad-Soyad Şehir
1. Eda Ilgın İstanbul
2. Feride Kadıoğlu Kocaeli
3. Vildan Güvercin Ankara
3. Büşra Çotuloğlu Ankara
 
Yıldızlar Bay Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Abdullah Güner İstanbul
2. Cüneyt Yolgörü İstanbul
3. Alperen Fatih İniş Ankara
3. Onur Sarı Sakarya
 
Yıldızlar Bay Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Oğuzhan Kacır Bursa
2. Fatih Sefa Sakarya
3. Gökhan Filiz Sivas
3. Cüneyt Şahin Antalya
 
Yıldızlar Bay Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Abdulsamet Küçükoğlu Gaziantep
2. Ümit Atış Sakarya
3. Mutlu Altıntaş Sakarya
3. Murat Kaya Bursa
 
Yıldızlar Bay Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Doğan Ateş Sakarya
2. Volkan Keskin İstanbul
3. Berkay Kızıl Ankara
3. Yasin Güneş Gaziantep
 
Yıldızlar Bay Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Burak Uygur İstanbul
2. Tolga Çalışkan İzmir
3. Ökkeş Taşoğlu Gaziantep
3. Uğur Aktaş İstanbul
 
Yıldızlar Bay Kumite 60 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Muhammet Kerme Sakarya
2. Burak Karadayı İstanbul
3. Burak Taş Gaziantep
3. Sinan Pehlivanoğlu Ankara
 
Yıldızlar Bay Kumite 65 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Yusuf Çetin İzmir
2. Oğuz Kabasakal Sakarya
3. Hikmet Tokdemir İstanbul
3. Emre Eroğlu İstanbul
 
Yıldızlar Bay Kumite +65 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Nuğman Başaran Sakarya
2. Burhan Gökmen Kocaeli
3. Oğuzhan Atak Ankara
3. Mustafa Garip İstanbul
 
Yıldızlar Bayan Kumite 30 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Nuray Keskin İstanbul
2. Emine Korkutmuş İstanbul
3. Zülfiye Sancar İstanbul
3. Güldehan Binici İzmir
 
Yıldızlar Bayan Kumite 35 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Fethiye Ergüven Konya
2. Buse Ateş İstanbul
3. Emine Şahin İstanbul
3. Şule Yavuz Ankara
 
Yıldızlar Bayan Kumite 40 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Tuğçenur Büyüktanzim Sakarya
2. Ceylan Bitimli Sakarya
3. Hazel Kıratlı Ankara
3. Selva Nur Akkurt Gaziantep
 
Yıldızlar Bayan Kumite 45 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Ayşenur Kuş Bursa
2. Süreyya Çiçekdağı Konya
3. Nursel Delihasan İstanbul
3. Aynur Angışhan Şanlıurfa
 
Yıldızlar Bayan Kumite 50 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Esra Demiş Konya
2. Z. Celay Demiray Bursa
3. Hilal Nur Punar İstanbul
3. Fatmanur Şekerci Konya
 
Yıldızlar Bayan Kumite 55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Ayşe Aker Konya
2. Hiranur Saruhan İstanbul
3. Esra Çakır Bursa
3. Hacer Sav İstanbul
 
Yıldızlar Bayan Kumite +55 Kg
Ad-Soyad Şehir
1. Arzu Metin Sakarya
2. Öznur Sade İstanbul
3. Vildan Güvercin Ankara
3. Büşra Çotuloğlu Ankara


Şehir İstatistikleri

# Şehir Altın Gümüş Bronz Toplam
1 İstanbul 5 8 11 24
2 Sakarya 5 4 2 11
3 Konya 3 1 2 6
4 Ankara 2 2 12 16
5 Bursa 2 1 2 5
6 Gaziantep 2 0 4 6
7 Eskişehir 2 0 2 4
8 Denizli 1 2 0 3
9 İzmir 1 1 2 4
10 Kocaeli 0 3 2 5
11 Kayseri 0 1 2 3
12 Iğdır 0 0 1 1
12 Erzurum 0 0 1 1
12 Antalya 0 0 1 1
12 Sivas 0 0 1 1
12 Şanlıurfa 0 0 1 1


Benzer Müsabakalar
2012 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kayseri
2012 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Kırşehir
2011 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Samsun
2011 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Amasya
2010 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Sivas
2008 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Erzincan
2007 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Aydın
2007 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kocaeli
2005 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Bursa
2004 - Liseler Arası Türkiye Şampiyonası | Şanlıurfa
2004 - İlköğretim Okullar Arası Türkiye Şampiyonası | Kayseri

Son Eklenen Müsabakalar: 23. Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2018 | Türkiye Minikler ve Yıldızlar Karate Şampiyonası-2018 | 20. Büyükler Balkan Karate Şampiyonası-2018 | 1. Veteranlar Balkan Karate Şampiyonası-2018 | Balkan Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası-2017 | Büyükler Türkiye Şampiyonası -2017 | 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası-2017 | Karadeniz Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası-2017 | Türkiye Ümit Genç ve U21 Karate Şampiyonası Gaziantep-2017 | 22.Balkan Çocuklar Karate Şampiyonası-2017 | ...